Autor Tema: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke  (Pročitano 27403 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Maksimus

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #75 poslato: 18. Maj, 2019. 21:13 »
Ja bih sad obavezno gledao odlazecu varijantu u srednjem paketu,da se iscupa neki popust i dobije ubedljivo najbolji auto za taj novac.

Van mreže Joka

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #76 poslato: 19. Maj, 2019. 01:40 »
U pravu ste, tj ja nisam bio u pravu. Porudzbine jesu stopirane ali se ispostavilo da postoji na stanju i to u active paketu sa dodacima koje sam u principu hteo. Nisam mogao da biram boju, hteo sam crnu ali je i biznis siva ok. Bolero multimedia isto fali ali, kao sto sam napisao, nisam mogao da biram dodatke. Problem je sto ne mogu da cekam do avgusta/septembra bez kola, iako je izvesno da cu tada mozda za iste pare imati bolji paket opreme.

Ali nema veze, zadovoljan sam i ovako. U sledecih mesec dana se nadam isporuci.

@maksimus

Poslusao sam vas savet za felne/bolero al eto, tad su mi i javili da je sve stopirano. Zadnjih par dana sam bio na prekretnici da prihvatim onu ponudu za 2.0 octaviu dsg, medjutim su me zvali iz skode, ponudili superba i bez dvoumljenja sam ga prihvatio.


Van mreže Maksimus

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #77 poslato: 19. Maj, 2019. 02:42 »
Nek je sa srecom novi auto  bravo2

Van mreže fobia24

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #78 poslato: 19. Maj, 2019. 06:40 »
Čestitke svakako, nisi pogrešio! Zašto misliš mesec dana da se čeka ako su vozila već na lageru? To obično ide odmah nakon obavljanja procedure finansiranja ili nakon isplate.

Van mreže Joka

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #79 poslato: 19. Maj, 2019. 12:49 »
@maximus
Hvala :)

@fobia24

Poslao sam ponudu mojoj firmi, oni salju lizing kuci, ovi dalje skodi. Obzirom da papirologija kod nas zna da potraje, ja sam odmah uzeo neki najgori scenario. :) Necu se buniti uopste ako me pozovu u sledecih nekoliko dana da odem po ladju.

Van mreže fobia24

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #80 poslato: 19. Maj, 2019. 17:09 »
Nadam se da nećeš puno čekati, ali imaš pravo da banke i papirologija u Srbiji traje nerealno dugo. Javi svakako kada ga preuzmeš, uz neku sliku obavezno. ;)

Van mreže sky-nm

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #81 poslato: 09. Jul, 2019. 12:06 »
Samo da se prijavim da sam Superb (2.0 tdi) koji sam poručio u aprilu, preuzeo u petak :)

Čekanje se isplatilo a očekivanja su ispunjena
  • Vozi: Škoda Superb 2019 / 2.0 tdi

Van mreže Joka

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #82 poslato: 10. Jul, 2019. 00:02 »
Da te lepo sluzi.

Birokratija je pakao Vijetnama. Meni auto na placu vec jedno 20 dana... >:(

Na mreži varicak

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #83 poslato: 30. Jul, 2019. 09:27 »
Pošto ozbiljno razmatram kupovinu novog Superba FL (1.5 tsi + DSG) evo šta me ovde konkretno zanima:

- Led zadnja svetla (Active) vs Top zadnja svetla (Amition)
- Kessy Go (Active) vs Kessy (Style)
- Osnovni Led farovi (Active) vs Led farovi (Ambition)
- Front assist

Van mreže djordje48

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #84 poslato: 30. Jul, 2019. 11:30 »
Za prednje LED farove nemam odgovor ali cu traziti spisak dodatne opreme od Alprosa gde ce se jasnije videti. U activu sigurno nemas full led pozadi tj rikverc i maglenka sigurno nisu led. A da li je migavac pitanje. Top led bi trebalo sve da bude full led. Ali izgled farova napred ruzni ili ulepsava uopsten izgled auta :(

Van mreže Maksimus

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #85 poslato: 30. Jul, 2019. 11:54 »
Front assist ima svaki superb,sistem koji upozorava na odstojanje na autoputu npr i pisti i koci ako detektuje da se brzo priblizavas nekoj prepreci.
Farovi(i prednji i zadnji) ce verovatno biti znatno uprosteni na activu(ne bi me cudilo da izgledom podsecaju na halogene iako su LED).
Sto se kessy go tice,prilicno sam siguran da je to poput sistema koji bmw koristi vec duze vreme,otkljucavas auto na dugme na kljucu(kao i na autu bez keylessa) ali ga palis na dugme,a ne kljucem. "Pravi" kessy sve radi sa kljucem u dzepu,i otkljucavanje/zakljucavanje i paljenje.

Na mreži varicak

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #86 poslato: 26. Avg, 2019. 19:57 »
Kako se kod Škode zovu Matrix LED farovi? Ja nigde u spisku dodatne opreme nisam mogao pronađem. Dodavao sam opremu na Ambition plus paket.


Sent from my iPad  

Van mreže djordje48

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #87 poslato: 26. Avg, 2019. 20:05 »
Jesi konfigurator koristio? Jer spiska opreme jos uvek nema na sajtu alprosa. Ali ako izaberes active na slici u konf kad ae prikaze vozilo vidi se da far nema socivo. A kad izaberes ambition vidi se bolji led far sa socivom. Def necemo znati dok ne dodje spisak opreme u excelu ili pdf kako to standardno ide... :o
Ne vidi se bas dobro ali ako se zagledate u far na slici vidi se razlika


graceful baby girl names


graceful baby girl names


Na mreži varicak

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #88 poslato: 26. Avg, 2019. 21:11 »
Bio sam u AČ da se raspitam i poslali su mi spisak DO na mail.


Sent from my iPad  

Van mreže PerC

Odg: Kupovina novog Superb-a: saveti, iskustva, rok isporuke
« Odgovor #89 poslato: 16. Nov, 2019. 18:42 »
 Planiram da kupim novi Superb pa imam sledeću "glavobolju":
Kakav je motor 1,5 tsi obzirom da mi je on trenutno u fokusu kupovine u paketu active? Interesuju me iskustva nekog ko vozi taj motor u superbu.
  • Vozi: Superb 2, 125 kw, elegance



Pretraga foruma [Google]