ŠKODA Opšte i Razne Teme > Gume & Felne

Rezultat 40 profila na našim putevima

<< < (2/6) > >>

batke:
U ostalom ova fotka se našla u temi o ubrzanju pa mi je bilo logično da je čovek brže vozio i s..... felnu.
Izvinjavam se na OFF-u.

Chaki87:

--- Citat: mirkuk38  April 23, 2017, 02:04:04 pre podne ---Ovo je baš ubivena felna... čak i parče nedostaje.
U kakvom je stanju guma? Iscepana?

Kako se desilo ovo?

Sent from my LG-H815  

--- Kraj citata ---

Obe gume na desnoj strani nije bilo moguće zakrpiti (a burazer je prešao svega 1200km sa njima)...kupio dve nove gume Savine sa protekcijom felne (i ove prvobitne su imale protekciju ali nije pomoglo) ispeglao je felnu..ništa se ne vidi...gume 2x 9500din i felna -peglanje 2000din...

Sent from my iPhone  

Gago1989:
Treba samo dodati...da sam vozio na tempomatu, 4. na 50ak km/h....bio je mrak ( 03:15 )
Nisam imao šanse da eskiviram rupu. Udarac je bio strašan, pomislio sam da je osovina polomljena, i da je desna strana samo ostala u rupi. Šteta je povelika...al trap se nije ni pomerio, posle sam ga vozio na centriranje

Sent from my iPhone  

Filip:
Gde se ovo desilo?

nelle:

--- Citat: batke  April 23, 2017, 11:12:55 pre podne ---Ima pravo da tuži JKP "Beograd put" za nastalu štetu. Samo ako je rupa i dalje na tom mestu i ako nije mogla da se vidi iz nekih objektivnih razloga. Ako može da dokaže da je vozio propisanom brzinom i sl. Ali to sve veštaci utvrde na osnovu veličine oštećenja i veličine rupe. Ko ima želju da to radi verovatnoća za dobijanje spora je prilično velika.
Kasko pokrije sve. Meni su čak i gumu dali bez doplate iako se pneumatici računaju kao potrošna roba pa obično osiguranje daje procentualno u zavisnosti od istrošenosti gume. Naravno zavisi i od toga da li ima kasko polisu sa učešćem ili bez učešća u šteti. Odnosno da li ga ima uopšte  wac1

--- Kraj citata ---

Prvo što treba da uradi je da pozove policiju da napravi zapisnik - ali odmah kad se tako nešto desi, posle nije problem. Ovako, prošao voz...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju