Autor Tema: Navigacija, update, mape...  (Pročitano 38526 puta)

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže lolo

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #105 poslato: 17. Dec, 2019. 19:40 »
testirana je navigacija po gradu ,i eto proslo je već mesec dana . Uredno me usmeravala ka cilju izbegavajući kontra-smer jednosmernih ulica. Zbog radova u centru(to nije uneto ,jer je privremenog karaktera), nisam mogao baš sve da vidim. Jednom me usmerila u kontra smer (kod Matijevića,i nisam ponovio tu vožnju).Sve u svemu zadovoljava u Subotici
  • Vozi: Octavia 1.6 TDI DPF Kb5 Elegance Green tec DSG

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #106 poslato: 23. Jun, 2020. 08:32 »
Jel neko skidao nove mape za Amudsen? Da li radi mapa cele Evrope sa 16GB karticom? Vidim da pise da mora 32GB ali znam da je za ranije updatove moglo i na 16GB.
  • Vozi: Skoda Superb MK3

Van mreže nidza

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #107 poslato: 23. Jun, 2020. 09:43 »
Odlično pitanje, ja sam sad sišao do mog Amundsena i na njemu je mapa ECE 2020, uopšte nije ova sa sajta. Sad skidam ponovo sa portala, da vidim da li je to ista verzija.
  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže Super 20Započeo temu

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #108 poslato: 23. Jun, 2020. 10:45 »
Jel neko skidao nove mape za Amudsen? Da li radi mapa cele Evrope sa 16GB karticom? Vidim da pise da mora 32GB ali znam da je za ranije updatove moglo i na 16GB.

Do sada su radili ako je trazio 32gb, radio je sa 16gb. Sada vidim ima nove,kako sto kolega kaze treba da se proba. Hajde ako je neko probao neka pise, ako ne ja cu probati danas kasnije pa cu napisati.
  • Vozi: Superb

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #109 poslato: 23. Jun, 2020. 12:01 »
Nista, onda cu ja prvi da probam pa javljam!
Prebacujem upravo na karticu pa cemo videti da li cu posle kukati za linkom za staru verziju! :)
  • Vozi: Skoda Superb MK3

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #110 poslato: 23. Jun, 2020. 12:25 »
Sve proslo OK. Radi sa karticom od 16GB. Navgacija sada pokazuje verziju ECE AS 20/21.
Ispraticu ovih dana koje su izmene, ali za pocetak vidim da me i dalje sa NBGD za Cacak salje preko Ibarske magistrale, tj da nije ucrtan ceo AP Milos veliki.
  • Vozi: Skoda Superb MK3

Van mreže Super 20Započeo temu

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #111 poslato: 23. Jun, 2020. 12:35 »
Obicno kasne ubacivanje autoputeva. Kod nas autoput Skopje-Stip pusten je vec godinu dana(mozda i malo vise), lep i rasterecen put za voznje na neke delove ima i 3 trake u smeru a na zadnji update nije bio upisan iako je bio u upotrebi vise od 6 meseca pre update. Videcu sada dali ce biti upisan. By the way hvala za info, cekacu da kisa stane pa da odem do auta i uradim update.
  • Vozi: Superb

Van mreže nidza

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #112 poslato: 23. Jun, 2020. 13:44 »
14Gb je ukupna veličina raspakovanih fajlova. Ne shvatam najbolje zašto insistiraju na 32Gb kartici?

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #113 poslato: 23. Jun, 2020. 17:18 »
Meni na Mac-u pise da zauzima 15.1 GB na disku. Ne obratih paznju koliko je zauzelo na SD kartici (pretpostavljam da je tamo drugaciji file system) ali svakako je stalo na 16GB karticu...
  • Vozi: Skoda Superb MK3

Van mreže Super 20Započeo temu

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #114 poslato: 23. Jun, 2020. 21:47 »
Nekako predugo mi se ucinilo ovo reinstaliranje mape, mozda sam i zaboravio. Mislim da je bilo potrebno 4h(il malo vise) dok se ceo prosec zavrsi. Ostalo je prazno mesto na SD kartici tacno 777mb, tako sto uskoro smatram da ce 16gb biti premalo i to je razlog zasto se insistira na 32gb karticu. Inace sve promene u MKD su napokon upisani, recimo onaj "novi" autoput za Stip koji nije bio sada je upisan. Nazalost i promenili su nam ime i sada Makedonija pocinje na R (ranije je bila samo Makedonija) sto je non sens al dobro nisu krivi oni koji su radili navigaciju vec oni nasi debili...
  • Vozi: Superb

Van mreže vrlorad

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #115 poslato: 06. Jul, 2020. 15:11 »
Preuzeo i instalirao verziju ECE A1 2020/2021 (STD2_1410_EU_A1_202022) sa update portala, sve je stalo na 16GB SD karticu bez problema iako pise da je verzija samo za 32GB SD kartice.
Inace, vidim da update verzija i dalje nema unet autoput Milos Veliki niti dela autoputa kroz Grdelicku klisuru. >:(
  • Vozi: Skoda Superb 2.0TDI DSG 2019 Ambition Plus

Van mreže Super 20Započeo temu

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #116 poslato: 06. Jul, 2020. 18:48 »
Bice to sa sledeci update, pisao sam vec jednom da se malo kasni al svakako bice.
  • Vozi: Superb

Van mreže dstuhli

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #117 poslato: 26. Jul, 2020. 22:04 »
Pozdrav.
Upravo sam kopirao nove mape sa skodaupdate portala na sd karticu, i sve radi ok.
Pitam se da li se moze promjeniti jezik glasovnih poruka na srpski. U postavkama navigacije nisam nasao tu opciju, a kada postavim jezik uredjaja na srpski, svejedno ostaju na engleskom glasovne poruke. 
Navikao sam na Nevenin glas na iGO  :B=)
  • Vozi: Škoda Octavia 1.6 TDI 2016

Van mreže Super 20Započeo temu

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #118 poslato: 27. Jul, 2020. 14:02 »
Uci engleski :))) Salim se, mislim da ne moze da se podesi govorno na srpski jezik.
  • Vozi: Superb

Van mreže dstuhli

Odg: Navigacija, update, mape...
« Odgovor #119 poslato: 27. Jul, 2020. 15:30 »
Uci engleski :))) Salim se, mislim da ne moze da se podesi govorno na srpski jezik.

I mislio sam da je tako :)
Samo sam htio potvrdu
  • Vozi: Škoda Octavia 1.6 TDI 2016



Pretraga foruma [Google]