Autor Tema: Alternativa za KAROQ  (Pročitano 8417 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nidza

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #45 poslato: 13. Mar, 2018. 10:11 »
Kog direktnog vređanja? Izvinjavam se ako je tako nešto bilo, ali pre će biti da je nesporazum.

Citiraj molim te ili na PP, da to rešimo.


Sent from my SM-N9005  

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Na mreži Peja

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #46 poslato: 13. Mar, 2018. 10:19 »
Jaoooo, izvini.

Pomesao sam sa nekim drugim  hearcut
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže nidza

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #47 poslato: 13. Mar, 2018. 10:32 »
Sve ok. :) Bilo mi je čudno pošto sebe dobro poznajem. :D

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže Maksimus

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #48 poslato: 13. Mar, 2018. 17:44 »
Iako odgovor zasluzio nisi, zbog onog direktnog javnog vredjanja, moram odgovoriti jer bi ispalo da govorim napamet ili klik tastera ispod dugmeta poistovecujem sa krckanjem hahahahahaaaa (bas volis da potcenjujes ljude).

Pored rucki vrata, krcka i ovo https://youtu.be/sFtisw88uN8?t=1006 Tokom probne voznje sam se u ovo i sam uverio.

Pogledah snimak,verovatno je od primerka do primerka,evo da se pohvalim da su kod mene smrtno tihi =)) . Cak i na snimku kaze da je desna strana kako treba,a levi krcka.
Rucke vrata su na O2 skripale na pritisak,na superbu su necujne. Izgleda da je kako te ubode primerak,lutrija.

Van mreže -nebojsa-

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #49 poslato: 13. Mar, 2018. 18:23 »
E da znate kakvi sve automobili umeju da krckaju i skripe unutra, BMW, MB, DS5, ... Imaju cak i TSBovi gde se kako resava koji uzrok skirpanja.
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #50 poslato: 13. Mar, 2018. 18:24 »
Nije Skoda za svakoga :)
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Van mreže -nebojsa-

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #51 poslato: 13. Mar, 2018. 18:31 »
Ne branim ja Skodu, nego kazem da skripe i skuplji automobili.
Mene inace izludjuje to skripanje.  :)
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže Maksimus

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #52 poslato: 13. Mar, 2018. 19:36 »
I ja sam alergican na to,mada sam sa skodom imao srece. Osim rucki na o2 se nista nije culo,bas kvalitetno skrojen enterijer po tom pitanju(pogotovo obzirom na cenu). Jedino gde su svi osetljivi na krckanje(osim bas naprcanih premiuma) su one ukrasne lajsne oko infotainmenta,to pritisni i svaki ce da krcne(samo je bitno da ne krcka u voznji,vec samo na direktan pritisak).
Ds5 krcka da te izludi,bez zezanja mislim da je fabia bolja po tom pitanju (bar onaj u kom sam se ja vozio).

Van mreže Maksimus

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #53 poslato: 13. Mar, 2018. 21:54 »
Nisam znao gde da okacim  =))

Van mreže nidza

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #54 poslato: 13. Mar, 2018. 22:42 »
Postoje klipovi na netu gde likovi stiskaju svašta po enterijeru i to krcka, manje-više na svakom autu postoji gomila mesta koja krckaju, bez obzira na cenovni rang. Ono što je potpuna besmislica je stiskati neko mesto koje se u principu nikad ne stiska, te u normalnoj upotrebi nije moguće prouzrokovati krckanje.


Ovo oko tastera može da smara, ručke takođe, ali sve što krcka na dodir, a nije predviđeno da se pritiska na tom mestu uopšte ne treba uzimati kao nedostatak.

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže SammaelZapočeo temu

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #55 poslato: 13. Mar, 2018. 23:05 »
Od Škode i dalje ni traga ni glasa.

Danas sam dobio vrlo pristojnu ponudu za Sportage 1.6 T-Gdi GT Line godinu dana star, demo auto, oko 10k kilometara. Po opremi je neuporediv sa Karoqom (koža, AWD, automatik), jedino što je Kia...
  • Vozi: Škoda Karoq 1.5 TSI 2018 Style Lava Blue

Na mreži vojkan85

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #56 poslato: 14. Mar, 2018. 07:19 »
Svaka tebi čast na strpljenju ali streljao bi ih. Kia ti uopšte nije loš auto. Komšija je ima već 10 godina i i dalje je vozi.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže nidza

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #57 poslato: 14. Mar, 2018. 08:36 »
Na prvu loptu (meni) Kia i Hyundai ostavljaju vrhunski utisak, ali na duže druženje mi se čini da je Škoda bolje izbalansiran proizvod. Ne bih imao nikakav problem što je na znački Kia, nego što je za neke druge korisnike taj automobil skrojen. Ne protivim se kupovini, ne znam tvoje lične afinitete, ali ako su uporedivi sa mojim, primetićeš drugačiji pristup automobilu napravljenom u Evropi u odnosu na daleki istok.

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Na mreži Peja

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #58 poslato: 14. Mar, 2018. 09:47 »
Sportage opasno poskakuje na Moose testu.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže SammaelZapočeo temu

Odg: Alternativa za KAROQ
« Odgovor #59 poslato: 14. Mar, 2018. 11:00 »
Čini mi se da ni Karoq nije na tome nešto spektakularno prošao? Ovo je AWD verzija Sportage-a, očekivao bih da nije tako loš.

Meni je Škoda svakako bila first choice, ali sad kad to polako otpada, gledao sam druge evropske crossovere i ili su mi premali (Kadjar) ili nemaju adekvatne motore (3008, Crossland), ili sam ih još ranije otpisao zbog subjektivnog utiska (Kuga).  Za Atecu pretpostavljam da bi bio isti problem kao za Škodu pa to neću ni da gledam, VW i Audi su preskupi. Ostali su mi japanci i koreanci, sad njih gledam.
  • Vozi: Škoda Karoq 1.5 TSI 2018 Style Lava Blue



Pretraga foruma [Google]