ŠKODA Octavia > OCTAVIA 2004-2013

Problem prednji brisaci

(1/6) > >>

DarkoSkoda:
Interesuje me da li je moguce iskljuciti opciju "dodatnog"uvlacenja brisaca na octaviji 2011? 
Ovih dana su stalno kise I jako me nervira to sto kad brisaci dodju skoro do kraja oni urade jos jedan korak I uvuke se jos malo.Ja  znam da to ima veze zbog aero dinamike I brzine vozila ali je jako iritantno...Pokusao sam da trazim po netu ali nisam uspeo. hearcut hearcut wac1 wac1

AcoSk:
Znam o cemu pricas, ali ne znam sto te to nervira toliko :)
Manje vise, nije to zbog aerodinamike, jer u oba ta donja polozaja su vec "ispod haube".
Inace, to produzava i vek samih metlica brisaca, pogotovu u periodima kada se dugo ne koriste brisaci (povremeno menja te dve pozicije i kada ne palis brisace pa tako gumice brisaca "naginje" na drugu stranu. Time neda da se gumice iskrive na jednu stranu). Mozda nekome zvuci smesno ili glupo, ali VAG grupacija vozila ima toliko tih korisnih sitnica da bi mogli do sutra o tome :)

Buca Skoda Mladenovac:
Kad sam prvi put to video mislio sam da brisaci brljave nesto , zamenio motoric brisaca kad ono isto pa sam tek posle saznao o cemu je stvar  :B=)

DarkoSkoda:
Ja sam u prvom trenutku isto pomislio da je problem u motoru ili da nesto glavi a posle sam video da I na drugima to isto radi...laknulo mi je..pa nzm.mislio sam jel moguce to deaktivirati da vidim kako ce se onda ponasati..jer sad ima malo grublji zvuk pri tim pokretima...jos ako I metlice skripe divota...muzika onda I ne treba.

AcoSk:
Jeste malo dosadan taj zvuk kada se "becnu" i pomere, ali nisam siguran da li moze da se deaktivira. Ako budem saznao pisem ovde :)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju