Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Ćirinac - Beograd - ovlašćeni Škoda servis  (Pročitano 1773 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže TurboTopic starter

Ćirinac - Beograd - ovlašćeni Škoda servis
« poslato: Oktobar 19, 2013, 10:39:58 pre podne »
Malopre zovem da zakažem servis, ujedno da se raspitam za cene filtera koje nisam našao u maloprodajama a da mi odgovaraju, sve spremio, kad ono - ne rade sa donetim delovima i uljima, isključivo njihov materijal. Mrš bre da mi sipa neko tamo Sunoco ulje (oni valjda prave šećer :D ) a ja mu donosim Motul Specific 504/507, indijanci :)

EDIT:

Ćirinac
Adresa: Pribojska 44a, Beograd
Telefon: 011/3294109; Faks: 011/3394110
Radno vreme: 09-17h, sub: 09-16h, ned: ne radi
http://www.skodacirinac.com/
« Poslednja izmena: Jun 24, 2014, 01:18:54 pre podne pedja »

Na mreži bugarin

Odg: Ćirinac - Beograd - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 19, 2013, 13:40:52 posle podne »
bio vise puta, i za razliku od kolege zadovoljan.

prvi put kada sam kupio octaviu, u decembru 2012te. uradjena opticka i kompjuterska dijagnostika.
posto auto nije imao servisnu knjizicu, onlajn ispracena istorija automobila i receno mi je sta je sve na njemu radjeno (kada je uradjen veliki servis, koliko su redovni bili ostali servisi itd).
uradjen stres-test akumulatora
zamenjen osigurac za prskalice farova,
resetovan racunar,
pomeren servisni interval na 7500km jer tom prilikom nije menjano ulje.
i sve to za 1000rsd.  :o

u skorije vreme bio zbog malog servisa. kao sto sam u garazi napisao dali su mi opciju izmedju sunoco (ne sunoko - fabrika secera :) ), i castrola. i za jedan i za drugi brend garantuju.
zamenjeni svi filteri - knecht.
skrenuta paznja da su prednji silen blokovi poceli da popustaju i predlozeno da i to urade za 4.000rsd (delovi i ruke). na pitanje da li su zreli za zamenu ili mogu da izdrze jos par hiljada, majstor je rekao da su tek naceti i da mogu bez problema da predjem barem jos 10.000km, ali da je on u obavezi da mi predoci stanje. odustao od zamene do daljnjeg.
delovi 11.020rsd,
ruke 2.700rsd.
suma sumarum: 13.720rsd
uracunat popust za kes placanje.

off-topic: sunoco o kojem je rec nije americki sunoco, vec belgijski sunoco, koji je u vlasnistvu petronas grupe. petronas ima u 2012-oj vecu neto zaradu od BP, koji je vlasnik castrola, tako da mi to uliva dovoljno poverenja u njihove proizvode. prvi put koristim ulje tog brenda, videcemo kako ce se pokazati, ali po recima osoblja cirinca zamerki nema.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

« Odgovor #2 poslato: Jun 06, 2014, 16:58:51 posle podne »
Ja imam dobra iskustva sa Ćirincem, zadnjih skoro 8 godina vozim tamo kola i uvek sam dobio informacije i pregled dostojan ovlašćenog servisa.
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2014, 13:23:02 posle podne Karlheinz Hell »
  • Vozi: Skoda Octavia 3 1.6TDI Elegance, Hyundai i30 1.4CRDI

Na mreži Markkoni

« Odgovor #3 poslato: Decembar 07, 2014, 15:00:35 posle podne »
Cirinac odlican. Politika je takva kakva jeste, ali je kuca, da kazem, domacinska i mislim da ne dozvoljavaju da musterija izadje nezadovoljna.

Tapatalk Post

Van mreže slikar76

« Odgovor #4 poslato: Januar 25, 2015, 23:11:34 posle podne »
Iz BG-a i u Cirincu na moj komentar za pregled lanca i zvuk cevi od karoseriju jedino sam dobio pregled lanca paljenjem posle 10 min i konstatacije naravno da je sve ok, na zveketanje cevi me lik na pultu iskulirao i da, jos sam dobio polomljenu antenu od rolo vrata kad su podigli auto... Nekad su bili ozbiljni al sad banana...
  • Vozi: YETI 1.2TSI 2010

Van mreže joca 58

« Odgovor #5 poslato: Mart 17, 2015, 17:59:18 posle podne »
Evo jedna pozitivna o servisima.Godinama odrzavam skode kod Cirinca na Karaburmi.Danas su mi zamenili lanac kao i vodenu pumpu koja je malo kapala i to besplatno.Garancija istekla ali kad sam auto preuzeo od njih usmeno mi je obecano da ce biti ako bude.Svaka im cast na tome-KOREKTNO  nema sta.Na mom yetiju lanac nije menjan u garanciji pa evo sad sam miran nadam se.Auto se ne cuje za razliku od juce.Do sada sam presao blizu 8000km a ukupno je 57000km.Prezadovoljan sam do sada i pravo jeuzivanje voziti yetija.Pozdrav
  • Vozi: yeti 2011 1,2 DSG expiriens

« Odgovor #6 poslato: Jul 19, 2017, 09:12:05 pre podne »
Nazalost moram da iznesem negativno iskustvo sa ovim servisom. Da napomenem da sam u istom bio pre nekoliko godina, i od tada sam imao pozitivna iskustva, sada vise nije tako.

Za pocetak, na fiksni broj telefona, koji je zvanicni broj servisa, veoma se cesto niko ne javlja - tako da sam npr juce zvao 5 puta u periodu 14-15h, zvonio do kraja, i niko se nije javio. Slicno je bilo i pre mesec ipo dana, kada sam morao po nekoliko puta u razmacima da zovem da bi dobio odgovor. Tada sam se dogovorio da me obaveste kada stigne deo koji su narucili za mene, kako bi mi isti ugradili. Niko me nikada nije zvao, a sada ja ne mogu njih da dobijem. Tom prilikom sam im rekao da idem na put u Grcku i da pregledaju auto da li je sve generalno ok, rekli su posle da je sve ok, da bi par dana kasnije, a na srecu pre puta, ustanovio da mi ne rade lampica stop svetla i dve pozicije pozadi.

Sto se mene tice, zavrsicu nekako to sto imam sa njima, a posle trazim dalje.

Na mreži bugarin

Ćirinac - Beograd - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #7 poslato: Jul 19, 2017, 09:17:42 pre podne »
Mozda su na kolektivnm godisnjem...... U ostalo ne ulazim :)
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže Nikola 93

« Odgovor #8 poslato: Maj 17, 2018, 16:41:35 posle podne »
U utorak sam zatrazio ponudu za ugradnju tempomata oko 13h i rekli su mi da ce do kraja dana poslati na mail...
Ali evo danas u cetvrtak u 16:50 jos uvek je nisu pustili iako sam ih zvao 4x dosad i stalno govore evo sad cemo...
Uzas!
  • Vozi: Skoda Rapid 1.4 TDI Spaceback 90 ks

Van mreže KaSSaD

« Odgovor #9 poslato: Maj 17, 2018, 16:56:04 posle podne »
To je nazalost postalo kod njih uobicajno... Koliko znam oni svi u "guzvi" zbog izgrandje i selidbe u novi servis... e sad...

Van mreže Apatinac

« Odgovor #10 poslato: April 02, 2019, 20:34:50 posle podne »
pozdrav jel ima ko imeil od njih na netu ga nisam nasao
Dali neko zna koliko se u proseku ceka na termin
  • Vozi: Octavia II 1,6 tdi

Van mreže fobia24

« Odgovor #11 poslato: April 03, 2019, 19:17:09 posle podne »
Probaj (aleksandar.markovic@skodacirinac.com). Ja sam kontaktirao pre više od godinu dana pa ne znam radi li još on tamo. Ako ne, probaj umesto imena i prezimena da pišeš "servis" i dalje sve isto.
  • Vozi: Oktavia RS 2.0TDI

Van mreže Peja

« Odgovor #12 poslato: April 03, 2019, 19:23:02 posle podne »
pozdrav jel ima ko imeil od njih na netu ga nisam nasao
Dali neko zna koliko se u proseku ceka na termin

Skype-poziv na fiksni/mob i zakazes. Ja tako resavam uvek pred dolazak u AutoCacak u Nisu. Zakazem 1-2 nedelja unapred.