Autor Tema: Medijski sistem za Rapid  (Pročitano 6814 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Lignjoslav

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #45 poslato: 30. Jan, 2021. 21:33 »
Rapid ima dve generacije vozila PQ do 2017.,i MQB A0 od 2017.

Otkud ti informacija da je redizajnirani Rapid na MQB A0 platformi? Ja koliko znam Scala je izradjena na toj platformi.
  • Vozi: Rapid Spaceback 1.0 tsi 2019- , Fabia htp mk1 2014-2019

Na mreži dixon

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #46 poslato: 30. Jan, 2021. 21:50 »
RNS315 ima baš fine mape, jbg ažuriranje jeste ~40€ jer on sprži karticu sa koje se mape učitaju i možeš da je baciš. Ako nemaš karticu sa izmenljivim CID pa da se sam igraš u linuxu itditd, no za to opet treba odgovarajući laptop i maltene se ne isplati cimati se.. Baš ima fino obeležene brojeve, adrese, ucrtani putevi, sasvim OK. Nedavno sam radio mape u jednom, skroz korektne

Na mreži dixon

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #47 poslato: 30. Jan, 2021. 21:58 »
Redizajnirani rapid jeste mqb 100%, radio sam ih nekoliko 2018. god, ista priča kao fabija mk3. Evo i sa wikipedije:
[SPOILER=link] https://en.m.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Group_A0_platform#A05[/SPOILER]

MQB A06

Na mreži Lignjoslav

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #48 poslato: 30. Jan, 2021. 22:36 »
Na Wikipediji pise da je Rapid FL na PQ26 platformi.

  • Vozi: Rapid Spaceback 1.0 tsi 2019- , Fabia htp mk1 2014-2019

Na mreži BaltazarZapočeo temu

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #49 poslato: 30. Jan, 2021. 22:51 »
Treba razlikovati Rapid za evropsko, kinesko i indijsko trziste.
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2 tsi 2014

Van mreže MS Becej

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #50 poslato: 31. Jan, 2021. 07:59 »
Znaci da me skoda prmorava na kineze umesto na originalni uredjaj... A da li je moguce da jednostavno uredjaj nakon montaze radi bez bilo kakvih problema? Da su jednostavno kompatibilni auto sa kog je skinut i moj auto?
  • Vozi: Skoda rapid 1.6 TDI

Na mreži dixon

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #51 poslato: 31. Jan, 2021. 08:16 »
Није реч о компатибилности, већ о заштити...

Na mreži BaltazarZapočeo temu

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #52 poslato: 31. Jan, 2021. 09:30 »
Znaci da me skoda prmorava na kineze umesto na originalni uredjaj... A da li je moguce da jednostavno uredjaj nakon montaze radi bez bilo kakvih problema? Da su jednostavno kompatibilni auto sa kog je skinut i moj auto?
Ne uzimaj kineza na tako nov i lep auto, nacice se neko resenje, polako.
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2 tsi 2014

Van mreže MS Becej

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #53 poslato: 31. Jan, 2021. 09:38 »
A sta je sa ovim tipom uredjaja?
Nema serijski broj za kodiranje a nigde ni ne pise da je MIB ...
Jel to znaci da on radi u svakom autu?
  • Vozi: Skoda rapid 1.6 TDI

Na mreži BaltazarZapočeo temu

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #54 poslato: 31. Jan, 2021. 12:21 »
To je Blues radio, jesi razmisljao o Amundsenu RNS 315, ima jedan na oglasima 180 e sa kodom. Ako moze u Rapid 2016 a meni deluje da moze.
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2 tsi 2014

Van mreže MS Becej

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #55 poslato: 31. Jan, 2021. 12:55 »
Da , to je blues , ali ako je swing iz te generacije component protection zasto nije i Blues? Iskreno razmisljao sam o nekoj originalnoj, Swing , bolero ali ne bih bas da dajem 150-200 e za to... mozda jednom ako se stvori visak nekih para necu zaliti za to ali sada mi je je previse... Navigacija mi ne treba , imam uvek na telefonu...
  • Vozi: Skoda rapid 1.6 TDI

Na mreži BaltazarZapočeo temu

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #56 poslato: 01. Feb, 2021. 15:48 »
RNS315 ima baš fine mape, jbg ažuriranje jeste ~40€ jer on sprži karticu sa koje se mape učitaju i možeš da je baciš. Ako nemaš karticu sa izmenljivim CID pa da se sam igraš u linuxu itditd, no za to opet treba odgovarajući laptop i maltene se ne isplati cimati se.. Baš ima fino obeležene brojeve, adrese, ucrtani putevi, sasvim OK. Nedavno sam radio mape u jednom, skroz korektne

Cena je relativna stvar, za onoga ko prodaje mozda je i jeftino.
Za mene skupo, ako dva puta godisnje azuriram mape to je 80 E. Za te pare mogu da kupim tablet ili Garmin LMT i azuriram besplatno dok traje uredjaj.
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2 tsi 2014

Na mreži dixon

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #57 poslato: 01. Feb, 2021. 16:33 »
Једном годишње је довољно, али сагласан сам да се не може рећи да је јефтино , но прелазак на mib је тек далеко од јефтиног :)

Van mreže Sima-Koya

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #58 poslato: 04. Feb, 2021. 04:05 »
Otkud ti informacija da je redizajnirani Rapid na MQB A0 platformi? Ja koliko znam Scala je izradjena na toj platformi.

Scala je MQB A0 isto.
  • Vozi: Seat Leon 5F FR

Van mreže Sima-Koya

Odg: Medijski sistem za Rapid
« Odgovor #59 poslato: 04. Feb, 2021. 04:07 »
Da , to je blues , ali ako je swing iz te generacije component protection zasto nije i Blues? Iskreno razmisljao sam o nekoj originalnoj, Swing , bolero ali ne bih bas da dajem 150-200 e za to... mozda jednom ako se stvori visak nekih para necu zaliti za to ali sada mi je je previse... Navigacija mi ne treba , imam uvek na telefonu...

U vas auto je najbolje staviti MIB2 PQ,ali vam ne vrsi posao posto je od 400 eura pa na gore.

O kinezima ne bih raspravljao,jer to nikad sebi ne bih ugradio a kamoli nekom drugom.
  • Vozi: Seat Leon 5F FR



Pretraga foruma [Google]