Autor Tema: Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj  (Pročitano 1191 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ivanwoiZapočeo temu

Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj
« poslato: 26. Jan, 2019. 15:53 »
Razmisljam o nabavci Bolero uredjaja (polovnog sa fl octavie 2) koji bi zamijenio postojeci fabricki Stream (koji ne podrzava mp3 niti ima aux) na mojoj Octaviji II 2004god. Ima li ko iskustva sa ovakvom rotacijom? Da li je sve plug and play ili me cekaju neki problemi. Nemam parking senzore i nebitno mi je ako nece raditi prikaz setovanja automatske digitalne klime. Da li se mogu javiti problemi praznjenja akumulatora sto bi zahtijevalo neke radove na can gateway-u ? Da li se mogu javiti problemi sa zvukom (8 zvucnika je u mojoj postavci)? Da li ce Bolero raditi bez kljuca i isto se tako gasiti automatski sa vadjenjem kljuca? Da li se moze uklopiti Bolero sa Superb-a podjednako kao sa octavie i je li potrebno nesto specificno gledati pri kupovini uredjaja? Obavezno je imati odredjeni kod pri prvom paljenju, to mora imati prodavac? Da li ce raditi komande sa mog mf volana ?? Da li ce biti prikaza vanjske temperature na Boleru uredjaju? Ovo su neka od pitanja, nemam nikakvog iskustva sa ovim stvarima osim malo istrazivanja preko google-a, pa prastajte sto ima laičkih pitanja.

Van mreže vnov

Odg: Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj
« Odgovor #1 poslato: 26. Jan, 2019. 17:11 »
Može da se ugradi pogledaj ovde http://forum.skodaforum.rs/moja-octavia/skoda-octavia-1-8-tsi-elegance-bz-filip/135/ tu na pola strane Filip je objašnjavao to oko pražnjenja,
  • Vozi: KAROQ FL, Ex KODIAQ, Ex Octavia A5 FL 1.4TSI ELEGANCE + RS LOOK

Van mreže ivanwoiZapočeo temu

Odg: Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj
« Odgovor #2 poslato: 27. Jan, 2019. 08:26 »
Procitao sam, bitno je da verzija can gateway-a bude L ili iznad. Verziju u mojim kolima mogu provjeriti dijagnostikom jel tako (da li je naziv verzije napisan na samom gateway-u), al s obzirom da se radi o prvoj a5 iz 2004 to bi trebalo da znaci da je verzija u mojoj oktaviji sigurno ispod, odnosno starija ?
Znaci pod obavezno nabaviti can gateway od o2 fl modela

Van mreže ivanwoiZapočeo temu

Odg: Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj
« Odgovor #3 poslato: 27. Jan, 2019. 08:46 »
Moze li i gateway od golfa 6 ?

Van mreže Miro MNE

Odg: Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj
« Odgovor #4 poslato: 27. Jan, 2019. 12:48 »
99% ce ti vuce struju kolko sam citao getaway koji podrzava noviju generaciju muzike je poceo 2008 godine da se ugradjuje.
I ja mucim istu muku mada ja cu navjerovatnije ili kineza ili audience sa AUXom da trazim
  • Vozi: Octavia 2.0 FSI Elegance + Octavia 1,6MPi Ambiente + Octavia 2,0 TDI Elegance

Van mreže slobodanalex

Odg: Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj
« Odgovor #5 poslato: 27. Jan, 2019. 19:55 »
Meni Bolero nije vukao struju (imao sam Stream Mp3), mislim da struju vuku samo Amundsen i Columbus. Jedino sto ne pokazuje temperaruru, komande klime i parking senzore. Aux je radio. Radice bez kljuca neko vreme (oko 15 min cini mi se) identicno kao Stream.
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže ivanwoiZapočeo temu

Odg: Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj
« Odgovor #6 poslato: 27. Jan, 2019. 21:30 »
Koliko sam uspio da istrazim izgleda da je Miro u pravu, s obzirom da si imao fabricki stream mp3 koji je taman krenuo 07/08, nije ni cudo sto nisi imao problema sa bolerom.
Nemam vjere u kineza, bih to da izbjegnem, fabrika je fabrika

Van mreže stasa1991

Odg: Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj
« Odgovor #7 poslato: 19. Okt, 2020. 23:01 »
Jel se moze ubaciti neki relej ili prekidac jednostavno i onesposobiti da se vuce struja sa akumulatora, jeste da nije neko resenje sjajno, ali ne mora se menjati gateway i nije komplikovano?
  • Vozi: Skoda Octavia II 2006 MPI

Van mreže Fliks

Odg: Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj
« Odgovor #8 poslato: 01. Feb, 2021. 14:35 »
Pozdrav, da li Bolero uredjaji imaju full bluetooth opciju (razgovor i pustanje muzike s mobitela)? Unaprijed hvala.
  • Vozi: Octavia A5 1.9 TDi Elegance

Na mreži zoranius

Odg: Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj
« Odgovor #9 poslato: 01. Feb, 2021. 14:40 »
Bluetooth ne zavisi od Bolera već od dodatnog modula koji se, čini mi se, ugrađuje ispod suvozačevog sedišta. Ako ga imaš, Bolero će ga podržati.
  • Vozi: Superb 2.0TDI Ambition +

Van mreže Fliks

Odg: Upgrade sa Stream -a na Bolero uredjaj
« Odgovor #10 poslato: 01. Feb, 2021. 14:42 »
Bluetooth ne zavisi od Bolera već od dodatnog modula koji se, čini mi se, ugrađuje ispod suvozačevog sedišta. Ako ga imaš, Bolero će ga podržati.

Ma sumnjam da imam na autu 2008 godiste. Hvala na odgovoru svakako bravo2 bravo2
  • Vozi: Octavia A5 1.9 TDi Elegance



Pretraga foruma [Google]