Autor Tema: Ovlašćeni servisi, iskustva, dobra i loša, dizeli, benzinci, šta ste doživeli  (Pročitano 2809 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Opišite iskustva sa servisima, profesionalizam ili ne, šta ste doživeli, koga treba od ovlašćenih servisa izbegavati dok je vozilo u garanciji.
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže lipovaccc

Na ovu temu smo pisali bas mnogo


Prva tema: Ovde imas o svakom servisu ponešto

https://forum.skodaforum.rs/index.php?board=62.0

druga tema : Diskusija oko cena ovlašćeni

https://forum.skodaforum.rs/index.php?topic=5405.0

edit:linkovi
« Poslednja izmena: 10. Feb, 2024. 15:01 Karlheinz »
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Hvala nisam mogao da pronađem a pisao sam sad dugačak post kad sam hteo da sačuvam napisa mi da mi je vreme isteklo. U svakom slučaju Auto Čačak M Milankovića katastrofa pola nisu uradili imaju jednog ektričara pa nije mogao da mi ažurira mapu i sijaset grešaka koje se dešavaju a vezane su za softver (proverio). EEEE ovlašćeni servis... Htedoh da napišem šta mi se sve desilo juče. Menjali mi na 11000 km zupčasti i neke od rolera....pa gde je tu kvalitet a rekoše zupšasti ide i do 150 000 km i menja se po proceni.
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže lipovaccc

Ovi u AČ nbgd u militina milankovica su jako loši .
Imam sikustvo na osnovu firminih Škoda  (70 komada )  moja preporuka je idi u ALPROS  oni su po meni jedini u Bgu koji su dovoljno striučni .

Ako hoces mogu da ti dam broj pa da pozoveš centralu u čačku i da se požališ da si imao problem, do sada su stavrno reagovali .
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Pa nisam pametan, idem popodne kod njih pa ću videti ali računam na pomoć, hvala.
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Gde je Alpros i kakvi su Samardžić i Stojanović NBGD?Ima i na zrenjaninskom putu neki??? I koji Alpros i ma dva?
« Poslednja izmena: 13. Feb, 2019. 10:29 Jocalaguna »
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže adamGT

Alpros kod pijace na Vidikovcu,ja sam svraćao par puta deluju stvarno ok

Sent from my Redmi 3S  


Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Ok, hvala.
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Na ovu temu smo pisali bas mnogo


Prva tema: Ovde imas o svakom servisu ponešto

http://forum.skodaforum.rs/servis-preporuka-reklama/

druga tema : Diskusija oko cena ovlašćeni

http://forum.skodaforum.rs/ostale-razne-teme/diskusija-cene-(servisdelovi)-ovlasceni-iili-neovlasceni-servis/



Pogledah forum ali tamo spominju servise koji nisu ovlašćeni a meni takav treba zbog garancije i lizinga.
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže jovan.ilic.89

Постоје засебне теме за скоро све овлашћене сервисе у Београду. Моја препорука из вишегодишњег личног искуства - Алпрос (Видиковац је стара локација и бивша централа, сад је ту остао само сервис, а Вождовац је од прошле године нова централа, продајни салон и нови сервис).

Остали: Ауточачак, Ћиринац, Самарџић, Стојановић НБГ, а имаш и универзалну тему са питањем "Гдје ићи на сервис?", гдје се можда налазе и утисци колега и препоруке за неки од раније наведених овлашћених сервиса.

Van mreže JocalagunaZapočeo temu

Хвала имењаче. :RR)
  • Vozi: Škoda Kodiaq 2.0 tdi 140 kw (190 KS) 4x4 DSG Style 2018 bela

Van mreže Karlheinz

Lock.
Pišite sva iskustva sa servisima u forumu koji je lipovaccc naveo,
i onim temama koje je jovan.ilic.89 linkovao. Ima ih u tom delu foruma još takvih tema, ako nema, SLOBODNO otvorite novu.
Ne čekajte loša, slobodno i neka dobra iskustva, koristiće ubuduće.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Na mreži oswajac

kakvo ti je iskustvo sa ovlascenim serviserima tj majstorima?
Ovde po Nisu vazi da u tim ovlascenim retko mzoes da nadjes dobrog majstora, ne servisera koji turi dijagnostiku i zameni deo ili pola auta, nego pravog majstora.
Svi ovlasceni deru sa cenama
Jedan drug kaze nemam para da odrzavam polovan auto, zato kupujem nov...

Van mreže kod

Vozim nova vozila, kupujem ih ali imam i sluzbeno novo vozilo. Kupovao sam, naravno, i polovna vozila. Iskreno, ne postoji nacin da polovan autombil, uz perfektno odrzavanje, kroz vreme pokaze da je isplativije kupiti novo vozilo. Ovde, naravno, pricam o vozilu koje je neko kupio da sredi vozi duzi vremenski period a ne da preproda isti kroz par meseci ili godinu dana.

Nov automobil sigurno daje spokoj, koji mi placamo, pa samim odrzavanjem kod ovlascenog serviesera zbog garancije platimo 3x vise mali servis nego kod obicnog majstora. Moje razocarenje je sto i u ovlascwni kad odes on te pita kad menjas ulje da li zelis "jeftinije" ili " skuplje" ulje - kao da vise ni sami ne znaju koje ulje ide i koje preporucuje fabrika. Ja svakako i ne znam na kraju sta su mi nasuli :(  jezim se prica koje cujem i od prijatelja da im servis radi zaposleni u ovlascenom privatno koji ima kasnije donosi potvrde iz ovlascenog i evidnetira ih kao da su bili tamo (?!).

Da zakljucim, tesko je naci dobrog majstira i u ovlascenom i van ovlascenog i to jeste kljuc - da budemo zadovoljni i da ih sto manje posecujemo. Moje posete se svode na 2x godisnje i na novom i na polovnom jer uvek kazem - sve menjaj sto vidis i sto nece da izrdzi do sledeceg malog servisa.
  • Vozi: Skoda Octavia 2.0 TDI DSG Premium

Na mreži Vladapetr

Meni će skoro nov auto sad biti barem 10 dana u servisu. Prošli je bio skoro 2 meseca, kad je crkao menjač. O kojoj se tu isplativosti priča, kad bih oba ova kvara u sopstvenoj režiji sredio za max par dana?
Jebenu šoferku čekamo 7 dana da stigne iz centrale, ok vozim sa napuklom - ali da me zaustavila policija, platio bih kaznu. Teško da Glass Service ili neko od sličnih nema na stanju šoferku za ovako čest model auta.

Što se tiče ovlašćenih servisa, to je tiha jeza. Nema tamo majstora u pravom smislu reči, više su "zamenjivači". Dijagnostika pokaže grešku - menjaj deo, nema kad da ispituje da li je crkao ceo modul ili samo napuklo crevo.
Zato je za polovan auto najbitnije da li imaš dobrog majstora za njega. Imao sam super majstora za Ford pa sam ga zato dugo i vozio, sad imam dobrog i za VW pa ću gledati nešto iz te priče. Npr BMW, Mercedes ili Francuze ne gledam, to nemam gde da održavam.
  • Vozi: Škoda Kodiag RS 2.0 TSI



Pretraga foruma [Google]