Autor Tema: Skoda Kodiaq Tuning dodatke  (Pročitano 4824 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Julian The BearZapočeo temu

Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« poslato: 23. Feb, 2019. 00:37 »
Kolege ,
Nisamo uspeo da nadjem nigde  na forumu informacija o mogucim dodacima eksterijera i interijera Skode Kodiaq.
Moj ce biti na ulici vec  u Ponedeljak a ja vec mislim na Hrom detalje eksterijera , Folio za prozore , Providno folio za zastitu ... i jos milion sitnih spojilera , detalja unutra i sl.
Kakvo je vase iskustvo .... jer ima neke preporuke za Gde uraditi zatamnjena stakla ... ovih tonirani koji dolaze fabricki mi se nesvidjaju. Gde mogu ugraditi Providno folio .. gledao sam neko koje se samo popravlja od ogrebotina i slicno.... Nebih ceo auto ali bar delove  Hauba , Branike i , resetka i slicno...

Sta vi mislite dajte neka iskustva i predloge.  ^-^
  • Vozi: Uskoro Skoda Kodiaq 2019 2.0 TDI 190hp Style Plus

Van mreže Maksimus

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #1 poslato: 23. Feb, 2019. 00:51 »
Dodatni hrom nemoj postavljati,izgleda neukusno u 99% slucajeva.  Ako si uzeo fabricki zatamnjene prozore nema potrebe za dodatnim zatamnjenjem,mozes stavit one nanokeramicke bez zatamnjenja da dobijes hladniji enterijer(a posto ce tako biti praktcno nevidljive ne moras se brinuti oko atesta).
Providne folije rade ovi veci servisi za folije,a ta self healing se je stvarno zanimljiva jer mozes da je izgrebes kljucem,upalis fen i ugrejes-sve ogrebotine nestanu. E da,zamotavanje celog auta kosta 2500e,dok paket branik-hauba-krila-retrovizori ide oko 500-700.
Moj savet ti je da za pocetak uzmes neki dobar cistac i dobru kremu za sedista da imas u pripravnosti, npr. Chemical Guys.

Na mreži Peja

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #2 poslato: 23. Feb, 2019. 21:48 »
Zna se ko su profi za kićenje
https://www.aliexpress.com/af/skoda%25252dkodiaq.html?SearchText=skoda%252dkodiaq&d=y&origin=n&isViewCP=y&jump=afs
hrom detalji se odlično ističu na kvarc sivoj.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže Julian The BearZapočeo temu

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #3 poslato: 30. Mar, 2019. 10:46 »
Momci prevagao sam dok nisam auto nesto vec zagrebao .. stavicu folio .. Sutra idem da me mere za crna i cim ga presvucem slikam i testiram grebanje sa vidim i to cudo kako se samo leci sa topl vodom ili fen ;)




Sent from my iPhone  
  • Vozi: Uskoro Skoda Kodiaq 2019 2.0 TDI 190hp Style Plus

Van mreže nikolaj

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #4 poslato: 30. Mar, 2019. 15:30 »
A šta ako se izgrebe i lim ispod folije. Onda možeš toplom vodom samo da se istuširaš a fenom da osušiš kosu. :)
  • Vozi: Škoda Yeti 1.2 TSI Active, 2011.

Van mreže Julian The BearZapočeo temu

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #5 poslato: 30. Mar, 2019. 21:05 »
Hahahaha :) nisam razmisljao o tome ali nadam se da je folio debelo koliko toliko da sacuva od Kamencice , zavidne komsije i slicno....

A ako ga izgrebem stacu gde voda i fen ne pomazu pokusacu preko osiguranju ;)


Sent from my iPhone  
  • Vozi: Uskoro Skoda Kodiaq 2019 2.0 TDI 190hp Style Plus

Van mreže Julian The BearZapočeo temu

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #6 poslato: 06. Apr, 2019. 22:22 »
Kolege ,

Kako vam se cini ovaj side step za Kodiaq ?



Meni se bas neato radi Medveda


Sent from my iPhone  
  • Vozi: Uskoro Skoda Kodiaq 2019 2.0 TDI 190hp Style Plus

Van mreže Julian The BearZapočeo temu

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #7 poslato: 06. Apr, 2019. 22:27 »
A pre sve nedelje sam porucio i stigli su jos neke sitnice ;))))))





Sent from my iPhone  
  • Vozi: Uskoro Skoda Kodiaq 2019 2.0 TDI 190hp Style Plus

Van mreže nidza

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #8 poslato: 06. Apr, 2019. 22:45 »
Imaš na Ali tu pedalu za 7 8 evra. Izgleda isto kao OEM.

Sent from my POCOPHONE F1  

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže Julian The BearZapočeo temu

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #9 poslato: 06. Apr, 2019. 22:50 »
Video posle .. istripovao sam se da je fake i zvao sam ih... Mada mi je lakse iz Nemacke .. Stignu mi kuci u Bugarskoj za 7 do 10 dana ... Dok ali se ceka...

Sad taj side bar mi je u glavi.. naj vise ali mi glupo da kupim na nevidjeno .. drugo je da stavim ovako da prislonim na auto da vidim da li mu lepo stoji mada mi se svidja taj elemenat posto je slican kao pri svetlima forma led-l dekoracijama...


Sent from my iPhone  
  • Vozi: Uskoro Skoda Kodiaq 2019 2.0 TDI 190hp Style Plus

Van mreže Julian The BearZapočeo temu

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #10 poslato: 22. Apr, 2019. 21:27 »
Drugari Skodasi :) Zavrsio sam Stage 1 .. giigiggi Mislim ugradio sam oprema koja sam kupio....

I moram svima da preporucim ovaj dead leg pedal.... ne da je dobarr odlicno stoji .. Ofinger i stalak za tablet isto... Jedino ova mala fensi kantica mi je jos uvek u gepeku..

Za 15 dana radim Troslojno poliranje i oblacimo Medo u Folio sve je zakazano ... Naravno Folio je podpuno providno folio koje se leci samo od ostecenije pomocu tople vode ili fen sa toplom vazduhu ili vruca voda...

Dajte savete za side Bar jer znate ko u Srbija dobro radi to.... Moram neki koji je univerzalni da narucim... OEM verzij ne postoji kod uvoznika a ni u inostranstvo koliko vidim..


Sent from my iPhone  
  • Vozi: Uskoro Skoda Kodiaq 2019 2.0 TDI 190hp Style Plus

Van mreže toleander

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #11 poslato: 04. Jun, 2019. 15:15 »
Mozda se kasno ukljucujem, ali sam poceo i ja da gledam sta bih mogao montirati na mog Kodiaqa da bih narucio na vreme da sve bude spremno kada auto stigne.

Ako nije tajna, zasto side bar, a ne side step i koliko se krecu cene za takve stvarcice?

Lep pozdrav
  • Vozi: Škoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4 DSG 2019

Van mreže Julian The BearZapočeo temu

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #12 poslato: 05. Jun, 2019. 22:28 »
Zdravo ,

Ja sam za sada stopirao front back i sode exterior .. Posto cena je brutalna.. Dobio sam ponuda zvanicna od Skoda .. Za front i Back Bumpers ... Isti kao kod Sakaut verIje ukupno 140,000 RSD + 150 do 200 euro ruke....

Sto se tice side bar to stoji dok ne resim nekako jedtinije front i back... U medjuvremno kupio sam sve a naj skuplje izasla je original Kadica za gepek sa aluminiskom stapom za pregradivanje u kadici.. i naravno Set Gumene patosnice i tunel za zima.. A kao bonus sam dobio Rasklapajuca se Lopata za sneg Skoda...

Jedino vrh pametno stavrno je ovaj set sa ofingera , drzaca za tablet i magic hook..

Ako nadjes neeto jedtino i dobro javi u temi ja sam bas zagrejan za modifikacije...


Sent from my iPhone  
  • Vozi: Uskoro Skoda Kodiaq 2019 2.0 TDI 190hp Style Plus

Van mreže toleander

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #13 poslato: 06. Jun, 2019. 09:09 »
Moj Kodiaq jos nije stigao, ocekujem ga tek polovinom jula pa cu tek onda moci da zavrsim sa opremanjem.  :D

Do tada sam narucio stvari za koje sam manje-vise siguran da ce mi trebati. Kupio sam dashcam sa dve kamere, snima, i ispred, i iza auta i dogovorio ugradnju aftermarket alarma.

Sa Ali-ja sam narucio stitinike za prozore od sunca:

https://www.aliexpress.com/item/8pcs-for-SKODA-KODIAQ-without-roof-window-Sunshade-block-heat-insulation-Sunscreen/32843098747.html


i dihutng gumu za izmedju vetrobranskog stakla i table posto sam video da se ljudi po forumima zale da tu ima dosta lufta i da su im upadali papiri tu:

https://www.aliexpress.com/item/For-Skoda-KODIAQ-Octavia-superb-2016-2017-2018-2019-Car-dashboard-Seal-strip-rubber-seals-windshield/32970506459.html


Skoro sigurno cu poruciti originalne pragove, izgledaju mi mnogo lepse od kineskih, a i kvalitetniji su sudeci, opet, po stranim forumima:

https://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/Exterior-accessories/footboard-565071691x/0/1/24/43/1001

Dobio sam ponudu za oba od 103,000 dinara i jos 10% popusta za avansno placanje.


Ostalo cu kad auto stigne. :)
  • Vozi: Škoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4 DSG 2019

Na mreži HellBlaze

Odg: Skoda Kodiaq Tuning dodatke
« Odgovor #14 poslato: 06. Jun, 2019. 11:23 »
Moze link za dashcam :)



Pretraga foruma [Google]