Autor Tema: Kodiaq Bolero Amundsen razlika  (Pročitano 918 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže draganlgZapočeo temu

Kodiaq Bolero Amundsen razlika
« poslato: 27. Mar, 2019. 15:49 »
Koja je razlika izmedju Bolera i Amundsena? Drugi ima navigaciju a prvi ne, dok je dijagonala ekrana ista?

Van mreže nidza

Odg: Kodiaq Bolero Amundsen razlika
« Odgovor #1 poslato: 27. Mar, 2019. 21:14 »
Otprilike.

Sent from my POCOPHONE F1  

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže draganlgZapočeo temu

Odg: Kodiaq Bolero Amundsen razlika
« Odgovor #2 poslato: 28. Mar, 2019. 10:50 »
:) pa ima li jos razlika?

Van mreže HellBlaze

Odg: Kodiaq Bolero Amundsen razlika
« Odgovor #3 poslato: 28. Mar, 2019. 11:33 »
Amundsen ima mesta za 2 sd kartice

Van mreže Alex71

Odg: Kodiaq Bolero Amundsen razlika
« Odgovor #4 poslato: 28. Mar, 2019. 12:01 »
Ima dve sd kartice ali je jedna rezervisana za mape tako da mu dodje isto.

Nego da pitam Nidzu kad je vec u temi da ne otvaram novu, da li radi pocophone sa skodinim mirrorlinkom ?
Sa samsungom nemam problem.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI MY2019

Van mreže nidza

Odg: Kodiaq Bolero Amundsen razlika
« Odgovor #5 poslato: 28. Mar, 2019. 12:58 »
Ne koristim. Nisam hteo da doplatim kad sam poručivao jer su mogućnosti tad bile vrlo ograničene. Sad je malo bolje, ali još uvek mi nije potreban, sasvim je dobra navigacija na kojoj mi je i najznačjnije to što imam prikaz napred na malom ekranu između cajgera. Ako zatreba može da se otključa, ali to će po svoj prilici da ostane sledećem vlasniku.

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže Alex71

Odg: Kodiaq Bolero Amundsen razlika
« Odgovor #6 poslato: 28. Mar, 2019. 14:54 »
Nisam se nesto ni ja lozio previse na mirrorlink dok nije skoda izbacila mapu cele evrope iz amundsena. Sada na amundsenu recimo ko putuje za Nemacku nemoze da napravi da ima i Srbiju i Nemacku na istoj sd kartici. Ili da dokupi jos jednu sd karticu pa da menja usput, ili da instalira stare mape (dok je bila cela evropa). U toj konstelaciji mi sve vise pije vodu sygic sa mirror linkom.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI MY2019

Van mreže Kide1978

Odg: Kodiaq Bolero Amundsen razlika
« Odgovor #7 poslato: 28. Mar, 2019. 20:16 »
Još jedna stvar sve se raspituju o Boleru ili Amundsenu, nije šija nego vrat.
Moj ISKREN savet je da svi doplate Canton ozvučenje.
Fabričko radi posao ali za auto u toj klasi mogli su da stave nešto malo ozbiljnije.
Generalno ceo uredjaj je mogao biti bolji i hardverski i softverski. Svi sad imamo pametne telefone i u njima je najbolja navigacija, bolja nego u automobilima, generalno.

Van mreže nidza

Odg: Kodiaq Bolero Amundsen razlika
« Odgovor #8 poslato: 29. Mar, 2019. 08:14 »
Nisam se nesto ni ja lozio previse na mirrorlink dok nije skoda izbacila mapu cele evrope iz amundsena. Sada na amundsenu recimo ko putuje za Nemacku nemoze da napravi da ima i Srbiju i Nemacku na istoj sd kartici. Ili da dokupi jos jednu sd karticu pa da menja usput, ili da instalira stare mape (dok je bila cela evropa). U toj konstelaciji mi sve vise pije vodu sygic sa mirror linkom.
Ja iskreno očekujem da vrate celu Evropu, pošto je ovo budalaština. Dobro rade mape 2018/19 još uvek, tako da nije drama.

Neće oni zbog nas to da urade, ali zeznuli su bilo koga ko putuje ka centralnoj i istočnoj Evropi.

Sent from my POCOPHONE F1  

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021



Pretraga foruma [Google]