Autor Tema: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???  (Pročitano 2483 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nidza BGZapočeo temu

Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« poslato: 04. Maj, 2019. 22:23 »
Drustvo, od juce kad sam skidao akumulator auto je poceo da se zakljucava sam od sebe. Ne trepcu svetla, upali se lampica narandzasti kljucic dole kod menjaca kao kada je namesten Door lock u voznji. Probao sam da skinem kleme na par minuta, vratim i prve 2 voznje se nije desavalo, pa je pocelo na trecu. Sad sam raskacio kleme i ostavio do sutra pa da probam sta ce se desavati. Da li je neko imao slican problem?
  • Vozi: Skoda Fabia MK2 1.4tdi

Van mreže akriza11

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #1 poslato: 16. Maj, 2019. 18:05 »
Isti problem.Čak se zaključa i sa upaljenim motorom.Ima još toga:otvoriš vrata vozača,izvađen ključ iz brave,svjetla upaljena-ne daje zvučni alarm.Displej nekad ne pokazuje da su vrata otvorena.Auto odključan-zadnju haubu treba odključavati.
  • Vozi: Škoda Fabia 2 combi,sport stile 1,4 16v 2008god

Van mreže Nidza BGZapočeo temu

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #2 poslato: 25. Maj, 2019. 18:59 »
Bolje da se raspitujemo na VW forumu, ovde je posecenost i pomoc skoro pa nikakva.
  • Vozi: Skoda Fabia MK2 1.4tdi

Van mreže Buca Skoda Mladenovac

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #3 poslato: 25. Maj, 2019. 19:12 »
Nece ljudi da pisu po 100 puta . Imas pretragu po pojmu izacice ti 10 tema o tome i potencijalna resenja . Cak i kolegi akriza je odgovoreno na njegovu temu on opet pise ovde umesto tamo .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži bigor

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #4 poslato: 25. Maj, 2019. 20:09 »
Bolje da se raspitujemo na VW forumu, ovde je posecenost i pomoc skoro pa nikakva.
Tamo jedva cekaju takva pitanja, znaju bas fino docekati novajlije

Послато са Redmi 4X  

  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže Nidza BGZapočeo temu

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #5 poslato: 25. Maj, 2019. 22:22 »
Eto vidite i sami. Na pitanje Vam je bilo tesko da odgovorite, al cim sam spomenuo to sto sam spomenuo u roku od par sati eto 2 odgovora.... Na to moze da se utrosi vreme, a za predlog bravara ili resenja za to ne...
  • Vozi: Skoda Fabia MK2 1.4tdi

Van mreže Buca Skoda Mladenovac

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #6 poslato: 25. Maj, 2019. 22:28 »
A jel moze da se utrosi vreme da se nadje tema sa odgovorima ?
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Nidza BGZapočeo temu

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #7 poslato: 25. Maj, 2019. 22:40 »
Moze, i utroseno je, al nisam nasao ni jedan kontakt od nekog bravara koji je resio problem. Nema veze, snacicu se. Hvala svakako.
  • Vozi: Skoda Fabia MK2 1.4tdi

Na mreži bigor

  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže Nidza BGZapočeo temu

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #9 poslato: 26. Maj, 2019. 00:16 »
E hvala ti puno, ja nisam nasao u pretrazi ovo.
  • Vozi: Skoda Fabia MK2 1.4tdi

Van mreže drmika

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #10 poslato: 13. Jun, 2019. 22:34 »
ja malo kasnim, ali da dodam, u maju sam rastavljao bravu misleci da je mikroprekidac, ali sam ustanovio da je ona plastika od mehanizma za zakljucavanje koja gura mikroprekidac ostecenja, za sada sam namestio, ali kad se upali znam da mora brava. samo da se prvo pogleda šta je upitanju.
  • Vozi: Fabia II ambiente 2009 1.4 16v BXW

Van mreže Nidza BGZapočeo temu

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #11 poslato: 15. Jun, 2019. 19:53 »
Resen problem kod momka po preporuci :

https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Delovi-i-alati/Auto-Prekidaci/Mikroprekidaci-vrata-Passat-B5-B5-Golf-IV-Octavia-Superb-46762201-oglas.htm?filter_id=409464446

iskreno decko me je odusevio. Pedanterija nevidjena, radi ko sebi, i iako je mlad momak nema brzanja, sve polako i precizno. 20e me je izaslo skidanje brave, lemovi, novi mikroprekidac i vracanje sve nazad. Bravu je inace jako lako skinuti na Fabiji, tako da ko je malo vicniji sta treba da se zalemi moze i sam ovo da sredi.
  • Vozi: Skoda Fabia MK2 1.4tdi

Van mreže bgdvinko

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #12 poslato: 11. Jul, 2019. 18:19 »
Evo i kod mene problem sa bravom desnih vrata. Nekad se otkljucavaju, sve ok. Onda im nadodje pa ostaju zakljucana samo ona a ostala se sva otkljucaju. Ko se u tom momentu nadje kao suvozac mora preskakati salteblu pa na druga vrata ako hoce izaci. Vidim da najvise bude u problemu mikroprekidac, ali dok skinem i razvalim napisacu sta bi u problemu konkretno.
  • Vozi: Skoda fabia 1.2 htp 2007

Van mreže Nidza BGZapočeo temu

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #13 poslato: 12. Jul, 2019. 12:36 »
Bolje otidji kod decka sto sam link iznad ostavio i resis problem zasigurno za sat vremena. On ce ti srediti i mikroprekidac, i lemove, i ako stampana ploca ima neki defekt resice i to.
  • Vozi: Skoda Fabia MK2 1.4tdi

Van mreže bgdvinko

Odg: Problem, auto se zakljucava sam od sebe???
« Odgovor #14 poslato: 12. Jul, 2019. 17:35 »
Ok, ok. Ma predlog vam je na mestu, nema sta. Nego ja se bavim mehanikom a elektronikom profesionalno tako da ce ovo kod mene biti resrno pa sta god da je u problemu, samo dok uhvatim vremena da skinem bravu.
  • Vozi: Skoda fabia 1.2 htp 2007



Pretraga foruma [Google]