Autor Tema: Prozori se otvorili sami...  (Pročitano 2637 puta)

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mario_01Započeo temu

Prozori se otvorili sami...
« poslato: 10. Maj, 2019. 19:25 »
Pozdrav ekipa.
Prije par veceri auto ostavljeno na parkingu zaključano i zatvorenih prozora. Iduće jutro zatekao auto sa sva četiri prozora spuštena.
Da li je itko imao slično iskustvo.
Superb 2009. 2.0 tdi 140 hp elegance.
  • Vozi: felicia 1.3 Mpi 2001.god. 136M , superb 2.0 tdi elegance 2009. 140hp

Na mreži bigor

Odg: Prozori se otvorili sami...
« Odgovor #1 poslato: 10. Maj, 2019. 22:10 »
Neko je cini mi se pisao o tom problemu,potrazi po forumu
  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže Karlheinz

  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže mario_01Započeo temu

Odg: Prozori se otvorili sami...
« Odgovor #3 poslato: 11. Maj, 2019. 16:52 »
Ok. Super. Hvala. Evo meni se nije ponavljalo pa ću sačekati malo. Nadam se da sam slučajno ključem spustio prozore. Ako se ponovi, onda cu razmisliti što dalje. Samo sada nezgodno, svakih 10 min gledam na parkingu jeli se škoda otvorila.
  • Vozi: felicia 1.3 Mpi 2001.god. 136M , superb 2.0 tdi elegance 2009. 140hp

Na mreži t.salai

Odg: Prozori se otvorili sami...
« Odgovor #4 poslato: 13. Maj, 2019. 07:28 »
Nisi ih spustio, sami su se spustili. VAG ima bug koji se rijetko dogodi ali se dogodi da sam spusti prozore iz nepoznatog razloga. Neki govore da je comfort modul, neki da je do mikroprekidaca u bravi itd.

Pouzdano znam da nista nije od toga, problem ostaje, kada skopcas dijagnostiku nece nista izbaciti.

Meni se u 17 godina jednom samo dogodilo, kolegi na Golfu 4 2 puta i drugom na Fabiji isto ali su kod njega zdrave sve brave tuto-kompletno.

Izgleda da je problem nasumican, nekome se ni jednom ne dogodi, nekome 3 puta.
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+

Van mreže mario_01Započeo temu

Odg: Prozori se otvorili sami...
« Odgovor #5 poslato: 13. Maj, 2019. 14:38 »
Danas razgovarao sa još jednim vlasnikom superba 2013.god. Isto jedanput zatekao auto na parkingu sa spuštenim prozorima prije par godina. Dijagnostika ništa ne pokazuje. Nije mu se ponavljalo. Uglavnom pratit ću. Samo sada nekako u grču kad ostavim auto. Sve vadim iz pretinaca, dokumenti, naočale...
  • Vozi: felicia 1.3 Mpi 2001.god. 136M , superb 2.0 tdi elegance 2009. 140hp

Na mreži observer

Odg: Prozori se otvorili sami...
« Odgovor #6 poslato: 13. Maj, 2019. 15:25 »
I meni se na Polu (ovom iz potpisa) desilo da su se sva 4 prozora spustila do pola tokom noci, ali samo jednom i to kad je auto imao 4 meseca. Od tada vise nikad. Dok nisam procitao ovu temu nisam bio siguran da li sam ih ja slucajno spustio tasterom na kljucu.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži t.salai

Odg: Prozori se otvorili sami...
« Odgovor #7 poslato: 13. Maj, 2019. 21:19 »
Kao sto rekoh, bug kod citave palete VAG-a, dijagnostika ne pokazuje nista jer i ne ostavlja nikakve logove. Dosad nisam naisao na uzrok niti rijesenje problema.
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+



Pretraga foruma [Google]