Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Sama se zaključava  (Pročitano 676 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže akriza11Topic starter

Sama se zaključava
« poslato: Maj 16, 2019, 18:21:39 posle podne »
Auto se sam zaključa čak i kad je auto upaljen.Nekad moraš da odključaš posebno zadnju haubu bez obzira što je auto odključan.Izvadiš ključ iz brave,svjetla(prekidač na poziciona) ne daju zvučni signal da je svjetlo ostalo upaljeno.Neki put se neće odključati ni zaključati izvana sa ključem .
  • Vozi: Škoda Fabia 2 combi,sport stile 1,4 16v 2008god

Van mreže theemp

Odg: Sama se zaključava
« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2019, 18:42:14 posle podne »
Vidi kakvi su ti kablovi u onom bulziru u vratima i na vozacevim i na suvozacevim. Znaju da se prekinu, prespoje pa prave problem.

Sent from my Redmi Note 5  

• Vozi: Škoda Fabia 1.2 HTP Combi

« Odgovor #2 poslato: Maj 16, 2019, 19:00:22 posle podne »
To mi se znalo dešavati da su kablovi  u vozačevim vratima problem ali je bilo problema samo sa el.podizačima stakla na prednjim vratima,ali ovako...ko da se je sav pomutio

Na mreži Baltazar

« Odgovor #3 poslato: Maj 17, 2019, 16:32:25 posle podne »
Nekad moraš da odključaš posebno zadnju haubu bez obzira što je auto odključan.

Probaj da otvoris bilo koja vrata osim vozackih, naprimer zadnja leva, trebalo bi tada da otkljuca i peta vrata.
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2 tsi 2014

« Odgovor #4 poslato: Maj 19, 2019, 08:31:02 pre podne »
Provat ću.Ali to se dešava od kako su počeli svi ovi problemi.Prije je bilo sve ok.

Van mreže Alija

« Odgovor #5 poslato: Novembar 22, 2021, 14:53:14 posle podne »
Imam problem isto,auto se sam zaključa ne bitno da li na parkingu ili kad sam u autu,zna u jednom momentu da se zaključa a onda odmah i otključa,izvadio sam bateriju na ključu jer sam mislio da nešto sa ključevima nije u redu,odspojio sam i prekidač na vratima gdje su podizači stakla međutim isti problem,dali je moguće da je povezano sa gepekom jer on mi ne otvara dobro,kad pritisnem ono dugme za otvaranje gepek treba da pritisnem i onda mi brava odvoji,zna se nekada desiti da neće nikako,unaprijed hvala na savjetima.
  • Vozi: Škoda

Na mreži lipovaccc

« Odgovor #6 poslato: Novembar 22, 2021, 18:08:57 posle podne »
Imas problem sa mikro prekidacem u nekoj od brava uglavnom to bude u bravi vozacevih vrata
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Na mreži predragas

« Odgovor #7 poslato: Novembar 22, 2021, 18:19:10 posle podne »
Imas problem sa mikro prekidacem u nekoj od brava uglavnom to bude u bravi vozacevih vrata
Kolega lipovaccc, takodje i ja imam problem ponekad sa gepekom koji nece da se otvori, nekad sa njim kombinaciji i neka od zadnjih vrata. Slucaj je kad auto radi. Ponekad se otkljuca otvaranjem vozackih vrata, a kad ni to ne pomaze, moram da ga ugasim, zakljucam i opet otkljucam. Da li je i to simptom mikroprekidaca? U NS su mi neki elektricari rekli da je to softverska greska i da ne mogu ni u ovlascenom da rese. Ne mogu da ti saljem pp iz nekog razloga pa cu se javiti na telefon da vidimo da li je moguce resiti u dogledno vreme.
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2tsi 2014. Elegance

Na mreži lipovaccc

« Odgovor #8 poslato: Novembar 22, 2021, 19:53:44 posle podne »
Kod vas je problem malo drugacije prirode. Vi koliko viidm vozite skodu rapid?
Rapid generalno ima problem sa bagovima centralnog zakljucavanja
Da li vam je aktivna opcija  da se sva vrata zakljucaju kad se auto kreće?
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Na mreži predragas

« Odgovor #9 poslato: Novembar 22, 2021, 21:03:31 posle podne »
Nije aktivna dok sam ne pritisnem dugme za zakljucavanje, a to nikad ne radim uglavnom. Vecinom se desava da se problem ispoljava pri otvaranju gepeka koji nece da se otvori i u vecini slucajeva se otkljuca pri otvaranju vozackih vrata. Mada nije pravilo ni to.
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2tsi 2014. Elegance

Van mreže Alija

« Odgovor #10 poslato: Novembar 23, 2021, 06:51:55 pre podne »
Pogledati ću,hvala vam na brzoj reakciji,svako dobro .
  • Vozi: Škoda