Autor Tema: Amundsen screen protector  (Pročitano 709 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže srlekZapočeo temu

  • Vozi: Škoda Karoq 2.0TDI 4x4 150 StylePlus+

Van mreže Super 20

Odg: Amundsen screen protector
« Odgovor #1 poslato: 03. Jun, 2019. 12:29 »
Iskreno niti razmumem niti mogu da razumem za sto sluzi ta zastita? Nije to telefon da ti pande iz ruke pa da ga polomis. Ako mislis da ce te zastita spasiti od ogrebotine,nije mi jasno kako neko moze tj sa cim da ogrebe ekran? Evo imam auto sa amundsen vec 3 godine i apsolutno je sve kako novo... Isto kao i sto ne razumem neke sto stavljaju navlake na sedista na nova auta...
  • Vozi: Superb

Van mreže srlekZapočeo temu

Odg: Amundsen screen protector
« Odgovor #2 poslato: 03. Jun, 2019. 12:50 »
Nece niko da namerno grebe, ali imam dovoljno iskustva da znam da je to potrebno (nekom, ne svima, ocigledno), svako ima svoje razloge, tako da smatram da je to vise nego licno pitanje, ako mislis da tebi ne treba ja se slazem, ali ja mislim da meni treba, a post sam postavio iz razloga da postoji jos neko kome ce mozda trebati ili bar tako misli.
  • Vozi: Škoda Karoq 2.0TDI 4x4 150 StylePlus+

Van mreže HellBlaze

Odg: Amundsen screen protector
« Odgovor #3 poslato: 05. Jun, 2019. 12:36 »
Stavio sam isto kemimoto, naleze perfektno, ima kod mene u garazi kako je ispalo ovde http://forum.skodaforum.rs/moj-suv/karoq-1-6-tdi-style-my2019/msg96334/#msg96334

E sad, korisnost ili ne, ja mislim da ne moze da skodi, ne toliko zbog grebanja vec vise ako se slucajno cukne ekran necim. Mogu da zamislim kolika je cena novog ekrana, a ne podleze garanciji, pitao sam :) Ovako ako pukne staklo, zamenis. Mala je verovatnoca ali za tu cenu ne isplati se razmisljati sta bi bilo kad bi bilo

Moja preporuka je i da porucis led sijalice za zadnje migavce i rikverc, imas na linku gore kod mene kako je ispalo i kako sam odradio. Velika je razlika!



Pretraga foruma [Google]