Autor Tema: Skoda superb 2 nerade duga svetla  (Pročitano 1825 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nidza OpcZapočeo temu

Skoda superb 2 nerade duga svetla
« poslato: 27. Avg, 2019. 13:49 »
Pozdrav svima,
Od od skora mi nerade duga svetla na mom superbu 2
Prica je ovakva auto kad je stigao sve je super radilo duga oborena,medjutim kad sam poceo da menjam led osvetljenje unutra spolja,nadjem u garazi neke h7 led sijalice i reko ajd da ubacim u duga
Far je obican nije bi xenon,fixni je deo gde je socivo,to sranje od led sijalica je radilo nekih 3 dana sve super onda odjednom nemam struje na dzekovima dugog svetla,vratim halogene ista prica nema struje
Proverio sam sve osigurace i u kabini i pod haubom svi ispravni
ostajem zbunjen  :-X
Neznam vise gde da gledam i sta da gledam,na inst tabli uredno izbaci plavu sijalicu kad blicnem
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year

Van mreže djordje48

Odg: Skoda superb 2 nerade duga svetla
« Odgovor #1 poslato: 27. Avg, 2019. 16:41 »
Probaj da skines kleme pa sve probaj opet...mora da si stavio nekog teskog kineza jer meni prilicno krs kinez lepo radi :(

Van mreže Nidza OpcZapočeo temu

Odg: Skoda superb 2 nerade duga svetla
« Odgovor #2 poslato: 02. Sep, 2019. 21:54 »
Probao vise puta skidanje klema nece
uzgred mislim da sam resio problem zalepio je relej farova dugih svetala samo jos da provalim koji je  :) autodata ce resiti problem
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year

Van mreže Nidza OpcZapočeo temu

Odg: Skoda superb 2 nerade duga svetla
« Odgovor #3 poslato: 24. Sep, 2019. 15:47 »
Problem resen secno sam slucajno jednu zicu koja je bila + za farove,zalemio nazad zicu stavio termobuzir i gle duga svetla rade  :)
A ceo problem je nastao upravo zbog zica za muziku koje sam ja skidao,jel je neko tu muziku izvadio pa zice samo nabacao ispod obloge volana
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year



Pretraga foruma [Google]