Autor Tema: Veliki Servis Octavia  (Pročitano 13305 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Veliki Servis Octavia
« Odgovor #30 poslato: 14. Apr, 2022. 08:43 »
Vazi. Bas pre par dana odradio na 2 moja auta upravo ove delove.
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže IgorJ

Odg: Veliki Servis Octavia
« Odgovor #31 poslato: 14. Apr, 2022. 11:42 »
Hvala!
  • Vozi: Octavia A5 1.6

Van mreže IgorJ

Odg: Veliki Servis Octavia
« Odgovor #32 poslato: 02. Maj, 2022. 00:34 »
Ovih dana sam malo zvao radnje (praznici su, pa sve nekao ide sporiji) i na dva mesta nude Contintalov set koji u sebi ukljucuje i vodenu pumpu, ali niko nije znao da mi kaze ko je proizvodjac te pumpe. "Mora da je neka kvalitetna, Continental je to"... to je bio odgovor jednih a drugi su oneko nezainteresovani rekli da nemaju pojma a i sto bi se cimali da provere...

Zna li ko koja je pumpa u tim kompletima/setovima koje prodaje Continental za Octaviu?
  • Vozi: Octavia A5 1.6

Na mreži milosn8Započeo temu

Odg: Veliki Servis Octavia
« Odgovor #33 poslato: 02. Maj, 2022. 08:04 »
Ovih dana sam malo zvao radnje (praznici su, pa sve nekao ide sporiji) i na dva mesta nude Contintalov set koji u sebi ukljucuje i vodenu pumpu, ali niko nije znao da mi kaze ko je proizvodjac te pumpe. "Mora da je neka kvalitetna, Continental je to"... to je bio odgovor jednih a drugi su oneko nezainteresovani rekli da nemaju pojma a i sto bi se cimali da provere...

Zna li ko koja je pumpa u tim kompletima/setovima koje prodaje Continental za Octaviu?
Ja sam takvu pumpu ubacio kod mene kad sam radio veliki servis prosle godine, nisam imao nikakvih problema.. Pogledaj slike kod mene u garazi, pumpa dodje zajedno sa zupcastim u kutiji, ako se ne varam.

Van mreže IgorJ

Odg: Veliki Servis Octavia
« Odgovor #34 poslato: 09. Maj, 2022. 19:24 »
Jel ima neko preporuku gde kupiti ove delove a da budu original (naravno ako nije problem da posaljete privatnu poruku, da bude bude da reklamiramo nekog). Naplasili me da ima puno falsheva, i da navodno te SKF na koje ima reklamacija su falsh...
  • Vozi: Octavia A5 1.6

Van mreže IgorJ

Odg: Veliki Servis Octavia
« Odgovor #35 poslato: 27. Jun, 2022. 01:50 »
Završih konačno i ja ovaj veliki servis, sve po savetima s ovog foruma, Octavia ide ko nova sada  ;)
  • Vozi: Octavia A5 1.6

Na mreži Mareska

Odg: Veliki Servis Octavia
« Odgovor #36 poslato: 27. Jun, 2022. 02:37 »
Sta si joj tacno radio pa se vidi tolika razlika posle velikog servisa?
  • Vozi: Passat

Van mreže IgorJ

Odg: Veliki Servis Octavia
« Odgovor #37 poslato: 27. Jun, 2022. 15:35 »
Ma smajli na kraju recenice, zezam se :)

Klasicni veliki (i mali servis), nista sto bi bilo primetno u voznji. Nego se zezam na svoj racun, koliko sam studiozno tome pristupio, neki bi za to vreme tri auta promenili :)
  • Vozi: Octavia A5 1.6

Na mreži cacak

Odg: Veliki Servis Octavia
« Odgovor #38 poslato: 27. Jun, 2022. 21:01 »
Koliko ste platili servisu za ruke, za oba servisa...i daju li naku garanciju....
  • Vozi: skoda octavia 1,9tdi 77kw eleganc 2011

Van mreže IgorJ

Odg: Veliki Servis Octavia
« Odgovor #39 poslato: 28. Jun, 2022. 11:43 »
Platio sam 50 EUR za ruke, sve delove sam ja kupio i doneo.
Pomucio sam se da nadjem majstora koji hoce da uradi kad mu neko drugi donese delove, uglavnom zbog toga sto svi imaju procenat kada ih oni kupuju, pa malo zarade i na tome a malo i na "rukama".
Svima je bio izgovor da ne rade sa donetim delovima, "ne mogu da garantuju", ili da su prebukirani celo leto pa ne mogu da prihvate da i meni urade taj mali+veliki servis. Neki se nisu ni javljali na telefon. Govorim sve o neovlascenim servisima ili majstorima koji rade privatno, a po preporuci. Na kraju mi je kum sredio kod njegovog kuma koji ima garazu i radi mehaniku drugarima i komsijama. Meni auto odavno nije u garanciji pa mi nije bitno ko ce mi zameniti ulje, filtere ili zupcasti kais - dokle god taj to zna da uradi.


  • Vozi: Octavia A5 1.6



Pretraga foruma [Google]