Autor Tema: Zamena fabričkog audio uređaja  (Pročitano 6237 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže poliZapočeo temu

Zamena fabričkog audio uređaja
« poslato: 09. Sep, 2019. 01:09 »
U mom autu Octavia II 2006.god trenutno se nalazi Škoda Stream fabrički audio uređaj koji prikazuje i parking senzore, a ima i komande na volanu. Da li je moguće isti zameniti nekim uređajem, takođe fabričkim kao što je Bolero (a koji se mogu pronaći na internetu), a da ne bude problema (da prikazuje parking senzore i slično). Da li su uređaji kompatibilni???
  • Vozi: Škoda Octavia MK2 2006 2.0 TDI

Van mreže slobodanalex

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #1 poslato: 09. Sep, 2019. 17:26 »
U mom autu Octavia II 2006.god trenutno se nalazi Škoda Stream fabrički audio uređaj koji prikazuje i parking senzore, a ima i komande na volanu. Da li je moguće isti zameniti nekim uređajem, takođe fabričkim kao što je Bolero (a koji se mogu pronaći na internetu), a da ne bude problema (da prikazuje parking senzore i slično). Da li su uređaji kompatibilni???

Moguce jeste, ali ti nece pokazivati komande od klime i parking senzore. Moguce je i to srediti ali je previse komplikovano i skupo. Treba ti kontrola klime od FL modela, modul za parking senzore i parking senzori, prepravka instalacije i kodiranje.
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže djordje48

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #2 poslato: 09. Sep, 2019. 19:54 »
Jedino da pitas Draganceta sa Potoka jer on je doktor za fabriku ali vrv se ne isplati :o

Van mreže Marjanke

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #3 poslato: 09. Sep, 2019. 23:49 »
Sto nece da pokazuje komande klime?

Послато са SM-J415FN  


Van mreže stadiuz97

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #4 poslato: 10. Sep, 2019. 18:52 »
Pozz ja sam u svoju ugradio multimediu isto skoda 2006 kompatibilan je sa komandama na volanu a i senzori rade cak sam i rikverc kameru ugradio bez problema jedino sto ne prikazuje je podaci klime. Multimediu sam kupio na aliexpresu 150e android 9.0. Multimedia je org za skodu legne ko salivena bez blendi bez iceg...
  • Vozi: Skoda Octavia II A5 2006

Van mreže strahinja

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #5 poslato: 10. Sep, 2019. 22:54 »
Pusti link ka Aliexpresu

Pozz ja sam u svoju ugradio multimediu isto skoda 2006 kompatibilan je sa komandama na volanu a i senzori rade cak sam i rikverc kameru ugradio bez problema jedino sto ne prikazuje je podaci klime. Multimediu sam kupio na aliexpresu 150e android 9.0. Multimedia je org za skodu legne ko salivena bez blendi bez iceg...



Sent from my SM-G955F  

  • Vozi: Škoda Octavia 1.9tdi 2010 Elegance

Van mreže stadiuz97

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #6 poslato: 11. Sep, 2019. 01:02 »
Evo za android 9.0 https://bit.ly/2lNADWC
A evo i za jeftiniju verziju windows CE
https://bit.ly/2lN3ElC
  • Vozi: Skoda Octavia II A5 2006

Van mreže IgorJ

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #7 poslato: 02. Okt, 2019. 15:01 »
Kakav je zvuk te Android multimedije u poredjenju sa onim koji si imao pre toga a koji je dosao uz auto? Neki kazu da ne postoji kineski radio koji ima priblizno dobar zvuk kao fabricki Blaupunkt npr. u Skoda/VW ?
 
  • Vozi: Octavia A5 1.6

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #8 poslato: 02. Okt, 2019. 15:26 »
Kakav je zvuk te Android multimedije u poredjenju sa onim koji si imao pre toga a koji je dosao uz auto? Neki kazu da ne postoji kineski radio koji ima priblizno dobar zvuk kao fabricki Blaupunkt npr. u Skoda/VW ?

Cuje se ok i taj android ali ni priblizno kvalitetan zvuk kao fabrika . Po meni tih 250-300e ne vredi para za kineza , pogotovo sto je rns510 ista cena .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže stadiuz97

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #9 poslato: 02. Okt, 2019. 16:46 »
Kakav je zvuk te Android multimedije u poredjenju sa onim koji si imao pre toga a koji je dosao uz auto? Neki kazu da ne postoji kineski radio koji ima priblizno dobar zvuk kao fabricki Blaupunkt npr. u Skoda/VW ?

U mom slucaju nikakve razlike nema evo vec godinu dana koristim..
  • Vozi: Skoda Octavia II A5 2006

Van mreže bojankrstc

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #10 poslato: 30. Dec, 2019. 01:26 »
Pozz ja sam u svoju ugradio multimediu isto skoda 2006 kompatibilan je sa komandama na volanu a i senzori rade cak sam i rikverc kameru ugradio bez problema jedino sto ne prikazuje je podaci klime. Multimediu sam kupio na aliexpresu 150e android 9.0. Multimedia je org za skodu legne ko salivena bez blendi bez iceg...
podatci klime ce pokazivati ako zamjenis klimatronik sa novijim sa fl. Potrebno je i zamjeniti mjesta dvije zice na konektoru klimatronika da me bi vukao struju poslije zakljucavanja. Ako ti bude trebao foto javi se.
  • Vozi: skoda octavia a5 1,9tdi 77kw 2006g. karavan ,elegance

Van mreže daxy

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #11 poslato: 05. Feb, 2020. 21:22 »
Pozz ja sam u svoju ugradio multimediu isto skoda 2006 kompatibilan je sa komandama na volanu a i senzori rade cak sam i rikverc kameru ugradio bez problema jedino sto ne prikazuje je podaci klime. Multimediu sam kupio na aliexpresu 150e android 9.0. Multimedia je org za skodu legne ko salivena bez blendi bez iceg...

Bok,

Da li postoje kakva uputstva za spajanje žica?

Hvala

Van mreže nebra25

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #12 poslato: 06. Feb, 2020. 16:25 »
Ja sam gledao kada je meni lik spajao multimediu, nije komplikovano, čini mi se da imaš neka 2 džeka, antenu za radio i gps. Mislim da džekove ne možeš pogrešno spojiti jer su drugačiji.
  • Vozi: Škoda Octavia 1.6 tdi

Van mreže daxy

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #13 poslato: 07. Feb, 2020. 10:35 »
Molio bih još preporuka za android multimediju. Vidim po online shopovima da su izašli novi modeli, veći i i sa više radne memorije...ali nažalost piše da su kompatibilni samo samo sa modelima octavia 2007 + ...

Van mreže stadiuz97

Odg: Zamena fabričkog audio uređaja
« Odgovor #14 poslato: 08. Feb, 2020. 22:54 »
Imas 2 verzije ako ces android skuplju i jeftiniju sve zavisi kakvu trenutno blendu imas. Uglavnom android 2gb rama i 16 gb interne memorije nekih 110 eura dhl-om navigacija podrzava sve ja se tim bavim pa znam prodo sam ih na desetine i ugradio niko se do sada zalio nije. Navigacija ide na orginalan dzek antenu i jos jedan konektor da podrzava navigacije na volanu kao i parking senzore rikverc kameru naknadno ugradis.. 
« Poslednja izmena: 08. Feb, 2020. 22:59 stadiuz97 »
  • Vozi: Skoda Octavia II A5 2006



Pretraga foruma [Google]