Autor Tema: PT: Uvoz automobila iz inostranstva  (Pročitano 1242 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sasajZapočeo temu

PT: Uvoz automobila iz inostranstva
« poslato: 07. Nov, 2013. 13:49 »
A ako sami hocete da uvezete nov automobil iz inostranstva e to je vec igra bez prestanka sa mucnim stvarima.
Koja je tu igra u pitanju i koje su mucne stvari kada uvozis nov automobil iz inostranstva, to nema nikakve veze sa vezom,to je samo duplo placanje dazbina osim ako te nekako ne oslobode svih dazbina u zemlji u kojoj kupujes inace procedura je identicna kod uvoza polovnih i novih vozila,ali bukvalno identicna.
Ne razumem na koje mucne stvari si konretno mislio?????
  • Vozi: SKODA OCTAVIA 2001g. KARAVAN 1.8 T (110KW,150KS)

Na mreži MAKS

Odg: PT: Uvoz automobila iz inostranstva
« Odgovor #1 poslato: 07. Nov, 2013. 15:01 »
Ala ste vi ljudi iskljucivi. Kad uvezes nov automobil kupljen u prodavnici u inostranstvu moras da platis homologacju istog u ovoj zemlji srbiji. A to kosta onako bas bas od /1000-2500 eura/ Inace sve ono ostalo je isto . Mislim na dazbine.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže sasajZapočeo temu

Odg: PT: Uvoz automobila iz inostranstva
« Odgovor #2 poslato: 07. Nov, 2013. 15:10 »
Ala ste vi ljudi iskljucivi. Kad uvezes nov automobil kupljen u prodavnici u inostranstvu moras da platis homologacju istog u ovoj zemlji srbiji. A to kosta onako bas bas od /1000-2500 eura/ Inace sve ono ostalo je isto . Mislim na dazbine.
znas li sta je brif i cemu sluzi?


  • Vozi: SKODA OCTAVIA 2001g. KARAVAN 1.8 T (110KW,150KS)

Van mreže sasajZapočeo temu

Odg: PT: Uvoz automobila iz inostranstva
« Odgovor #3 poslato: 07. Nov, 2013. 15:11 »
neka admin otvori novu temu i prebaci deo postova posto ovo nema veze sa zaradom.......
  • Vozi: SKODA OCTAVIA 2001g. KARAVAN 1.8 T (110KW,150KS)

Na mreži MAKS

Odg: PT: Uvoz automobila iz inostranstva
« Odgovor #4 poslato: 07. Nov, 2013. 15:15 »
Tako je care.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže sasajZapočeo temu

Odg: PT: Uvoz automobila iz inostranstva
« Odgovor #5 poslato: 07. Nov, 2013. 15:15 »
a ko izdaje brif za odredjeni model???
uvoznik ili proizvodjac?
  • Vozi: SKODA OCTAVIA 2001g. KARAVAN 1.8 T (110KW,150KS)

Na mreži MAKS

Odg: PT: Uvoz automobila iz inostranstva
« Odgovor #6 poslato: 07. Nov, 2013. 15:23 »
Pa naravno proizvodjac. Ali nezaboravi gde zivimo. Ovo je provereno jer sam ja hteo da doteram auto iz ceske ali da bi ga ocarinio moram sam da imam homologaciju koja kosta. Isto se desilo i jednom decku koji je uvezao novo vozilo Ovde i trazli su mu u zastupstvu te firme ovde kod nas odredjenu cifru. Posle nekog vremena je platio mnogo manju cifru za tu stavku ali posle intervencije kod proizvodjaca naravno prepsika je trajala.
Idemo odavde ovo treba da ide na drugu temu o uvozu automobila. Ako te nesto interesuje onda cemo na pvt.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE



Pretraga foruma [Google]