Autor Tema: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro  (Pročitano 15671 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milosgranice

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #105 poslato: 16. Nov, 2020. 16:15 »
Sve jasno, hvala
  • Vozi: fabia 1.9sdi

Van mreže vlados

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #106 poslato: 18. Nov, 2020. 21:50 »
Za porucivanje iz Kine su sada visoke cene dostave. Da li kupiti uredjaj iz Siluxa ili kupiti na drugom mestu u Srbiji?
U temi je spomenuto da ovaj uredjaj ne moze da pokrene prinudnu regeneraciju DPF-a. Koja druga jeftinija dijagnostika moze to i gde je kupiti?
Trebalo bi mi za O2 fl 2012.
Ja imam iz siluxa kupio ovaj model 'Uređaj za auto dijagnostiku KW903, OBD2, Bluetooth, 16 pin'

Ako ti šta znači , verzija elma je 1.4 , baš sam malopre proverio preko aplikacije .

Edit : meni koristi samo za brisanje greške

Na mreži Bingodalton

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #107 poslato: 19. Nov, 2020. 08:12 »
Prijatelj kupio na oglasima elm plavi, isti kao moj, testove prodje, ali ku Carista ne radi sa njim, a sa mojim radi. Totalno kretenski.
Carista kaze defektan elm, a zeleno na testu od 1.2 do 2.2

Van mreže stavrov

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #108 poslato: 20. Nov, 2020. 20:53 »
Kupio sam uredjaj sa konkretnog oglasa. Isti slucaj kao prethodni post. Sve u zeleno, a Carista nece da radi sa njim.
  • Vozi: Octavia 2 Fl 1.6 TDI 2012 Elegance

Van mreže AcoSkZapočeo temu

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #109 poslato: 20. Nov, 2020. 21:34 »
Ne znam vise ni sam, mada Kinezi su to, naprave, nabudze, kloniraju da vise ni ta app ne prepoznaje da je losa kopija.
Izgleda da je samo Vgate medju proverenim, a za male pare.
Mozda to sto su Vgate na KP kod nas po 4-5 hiljada din objasnjava nesto

Edit: Sad videh, tebi na v1.1 ne podrzava jednu komandu. Mozda to ima veze pa ga Carista (verovatno i druge app) odbija.
@Bingodalton, proveri kako je kod tvog drugara

Na mreži Bingodalton

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #110 poslato: 20. Nov, 2020. 22:09 »
Istina, i kod mog drugara na 1.1 verziji 1 ne prolazi.

Van mreže AcoSkZapočeo temu

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #111 poslato: 20. Nov, 2020. 22:14 »
Pa eto, mozda smo ustanovili u cemu je problem.
Kada covek kupi elm onda je vec kasno, ali mozda treba od prodavca traziti screenshot iz ove aplikacije pa videti (ako bi ijedan izasao u susret sa tako necim).
A ako je licno preuzimanje pri kupovini moze na brzaka da se proveri.

Van mreže AcoSkZapočeo temu

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #112 poslato: 20. Nov, 2020. 22:39 »
Naravno istekao edit
Najjeftiniji Vgate nadjoh na ebay, 16$ ili oko 1600din. Ima ih vise, treba potraziti tamo.
Inace i na ebay-u su sada uglavnom prodavci iz Kine (isti kao na aliju).
https://www.ebay.com/itm/Vgate-iCar-Pro-OBD2-Scanner-Diagnostic-Adapter-BIMMERCODE-Reader-BT3-0-USA-O8N6-/124366431405?_trksid=p2349624.m46890.l49292

Na mreži dixon

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #113 poslato: 20. Nov, 2020. 23:29 »
На конто овога за ebay. Много ствари се може наћи за исту цену као у Кини, чак сам наилазио на исте називе продавница. А на ebay бесплатна достава, док на алију шаљу само DHL-ом, изађе скупља пита него тепсија

Van mreže Dalibor777

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #114 poslato: 24. Nov, 2020. 20:39 »
Vec sam spominjao mali, prozirno plavi elm327 2.1, uredjaj koji nije nikako vise za upotrebu. Pretpostavljam da se ne podudaraju verzije blututa sa novijim telefonima (video sam da radi kod nekih na nekim telefonima iz 2010.). Onaj veci uredjaj su hvalili, ali je ista verzija blututa verovstno, tako da vam savetujem samo vgate ili neki jaci, tipa carly, obdeleven. Narucio sam taj plavi na storinia.rs i sreca pa su pristali da mi vrate pare. Nakon toga kupio vgate 3.0 na siluxu i nemam nikakvih problema sa povezivanjem. Meni licno sluzi samo za ocitavanje i brisanje gresaka, ali moze i da se gleda potrosnja i konjaza. Sa plavim nisam mogao da se povezem, ili uspe nekad, ali samo u cardoctor i nakon toga se presaltam brzo na drugu aplikaciju, ali retko kad odrzi dovoljno dugo konekciju.  :)
  • Vozi: Škoda Superb 1.9tdi (96kw) 2005

Van mreže domac5

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #115 poslato: 25. Nov, 2020. 17:37 »
Pozz, koji je bolji icar pro ili icar 2? Htio bi preko cariste otkljucavati neke stvari na autu
  • Vozi: Octavia 2 fl 1.6 tdi 2011

Van mreže AcoSkZapočeo temu

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #116 poslato: 25. Nov, 2020. 17:57 »
Pa Pro je "bolji".
U principu je svejedno, ali ako mozes da biras, biraj Pro

Van mreže domac5

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #117 poslato: 25. Nov, 2020. 18:20 »
Nasao sam bas od cariste obd citac na oglasu, par puta koristen za 20 eura i dosao bi za par dana a ovaj sa aliexpressa je sa dostavom 16 eura bluetooth 4 verzija i dode za 3-4 tjedna, za jeftiniju bluetooth 3 verziju ne znam jel bi radila na mom telefonu koji podrzava bluetooth 5.. Tako da mislim da je najbolja ova opcija sa original carista citacem
  • Vozi: Octavia 2 fl 1.6 tdi 2011

Van mreže AcoSkZapočeo temu

Odg: Vgate iCar Pro (ELM327) - Carista, VAG DPF, Torque Pro, inCarDoc Pro
« Odgovor #118 poslato: 25. Nov, 2020. 18:25 »
Svakako originalni Carista obd je najbolje resenje.

Nema veze sto telefon ima bt 5.0, radice i bt 3.0 i 4.0 na njemu. U nazad su kompatibilni.

Na mreži petarp031

Danas probam Vgate i Caristu na Audi B7 2.0T i nema sanse da ista ocita osim gresaka motornog racunara. Totalno razocarenje, reko nemoguce da se isto ponasa kao na golfu mk4. Ali zato posle 5 minuta nakacim passat B8 2.0tdi, kako dobro radi, odusevio sam se. Zatim nakacim na golf mk7 i octaviu A5FL, cita bas dobro. Veliki plus za @AcoSk, super stvar. Drugar koji druzi servis nije mogao da veruje da tako jeftina dijagnostika ovako dobro radi. Po meni jedina mana sto ne cita parametre rada motora ili ja nisam mogao da se snadjem, ali zato drugi besplatni alati zavrse stvar.
Pozdrav



Pretraga foruma [Google]