Autor Tema: Silux - internet prodaja delova  (Pročitano 2161 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dexterslab011Započeo temu

Silux - internet prodaja delova
« poslato: 14. Maj, 2020. 19:22 »
Posto mi konstantno izlaze reklame dok blejim na netu, odlucih da probam Silux i porucio sam dve LED sijalice, cisto za probu. Odmah da se ogradim, znam da većina ovih internet prodaja nema svoj lager, vec se samo bave preprodajom, ali i u tim uslovima očekujem profesionalnost, koja je ovde i te kako izostala.
Sijalice sam narucio 08.05.2020. godine i ispod slike je pisalo da ako porucim odmah dostavu mogu da očekujem najkasnije do 12.05.2020. godone, medjutim, tek 13.05.2020. godine sam dobio mail da mi je porudzbina upravo potvrdjena. Na njihovom sajtu je naznaceno da ima više faza u poručivanju i da je ovo tek prva faza, te da još nisam ni stigao do slanja...
Rekoh ajde da potražim neku "podršku" online, kad ono redirect na slovenački sajt i sve na slovenačkom... Avaj, rekoh ajde da ih pozovem da mi objasne "Dje, ba zapelo", kad se javi fini slovenac (automatksa sekretarica) koji pokušava da priča srpskom i kaže mi da će mi se uskoro javiti operater...posle par minuta čekanja, famozna rečenica: "Svi operateri su trenutnp zauzeti" i tututu, prekid veze. Zvao sam 4 puta i odustao...
Ptilično sam se nameračio da ne primim pošiljku, ako uopšećte stigne.
Ako se već baviš nekim poslom, budi profi ili ne radi to uopšte...
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže Melja

Odg: Silux - internet prodaja delova
« Odgovor #1 poslato: 14. Maj, 2020. 22:02 »
Ja sam od njih uzeo kadicu za gepek za drugi auto i stigla je za 2 dana. Cudno malo sto jos ne salju. Mozda nemaju trenutno pa nabavljaju. Inace i kad posalju mozda ce kasniti jer su brze poste pretrpane paketima. Budi strpljiv, nema druge.
  • Vozi: Skoda Superb 2.0 TDI 170 2010 Ambition

Van mreže dexterslab011Započeo temu

Odg: Silux - internet prodaja delova
« Odgovor #2 poslato: 14. Maj, 2020. 22:35 »
Istog dana sam porucio i trotinet za klinca preko sajta iz Panceva, stiglo u ponedeljak uredno sve. Jeste stiglo kasno popodne, ali stiglo.
Ajde bas cu sacekati, kupio sam u medjuvremenu druge sijalice, posto sam spremao auto za put, a jedna mi treperila. Cim stigne javljam ovde na forumu, nas da propratimo. Cackao sam malo po drugom forumima i vidim da su ljudi imali slicna iskustva. Kadice stizu bez problema, a ostalo se ceka. Nije mi uopste problem da cekam, problem je "false advert" odnosno "naruci odmah da ti stigne najkasnije do..." jer sta bi bilo da je neki drugi deo i da mi je stvarno frka...
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Na mreži petarp031

Odg: Silux - internet prodaja delova
« Odgovor #3 poslato: 14. Maj, 2020. 22:46 »
Narucio sam dosta stvari preko siluxa, nisam imao problema, sve je stizalo posle 2, 3 dana. Kadice gepeka nekoliko komada, limarije za subaru, nekoliko modela, pragove, rubove, nesto od kozmetike, nikada nije bilo vecih cekanja.
A recimo, Bex brzom postom sam poslao posiljku u prosli ponedeljak, tek juce su coveku stigle gume (9 dana), a zvao sam call centar 2 puta i pisao 3x reklamaciju.
Mozda silux nije kriv, ko zna kako i njima stizu delovi, sve se poremetilo.
Pozdrav

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Silux - internet prodaja delova
« Odgovor #4 poslato: 15. Maj, 2020. 00:05 »
Brze poste su u haosu svakako , saljem svaki dan , desi se bas kao sto Petar kaze da ne stigne po 7 dana , a nekad stigne i sutra dan na duplo udaljeniju lokaciju . Nema pravila dok se sve ne stabilizuje jos
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže mar_cog

Odg: Silux - internet prodaja delova
« Odgovor #5 poslato: 15. Maj, 2020. 21:23 »
Takodje bih se slozio sa svima, trenutno su brze poste u problemu. Saljem svaki dan, desava se cak da kurir uopste ne dodje po paket zbog obima posla. Inace, porucivao sam neke delove iz siluxa prosle godine i stiglo je jako brzo, tipa danas za sutra, cak su me kontaktirali i telefonom kad su dobili delove koje sam hteo a nisu imali na stanju. U svakom slucaju preporuka za silux.
  • Vozi: Skoda Fabia Combi 1.9TDI

Van mreže dexterslab011Započeo temu

Odg: Silux - internet prodaja delova
« Odgovor #6 poslato: 20. Maj, 2020. 12:24 »
Evo mali update, danas 20.05.2020. god su mi poslali poruku da su poslali porudzbinu putem Bex kurirske sluzbe i da mogu sutra da ocekujem. Verujem da i oni imaju poteskoce u nabavci i slicno, samo i dalje tvrdim da su u slucaju da nemaju na stanju i da se ceka dobavljac trebali tako i da napisu ili bar da napisu da zbog poremecaja u snabdevanju isporuka ide otezano, a ne da ti odbrojava "mamac" da ako porucis odmah, dobijas za 48h.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Silux - internet prodaja delova
« Odgovor #7 poslato: 20. Maj, 2020. 12:31 »
Sa tim se slazem , ako znaju da je problem sa kurirskim sluzbama red je da napomenu to .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži observer

Odg: Silux - internet prodaja delova
« Odgovor #8 poslato: 22. Maj, 2020. 16:04 »
Ja sam porucio od njih duboke gumene patosnice pre godinu-dve i stiglo je odmah sledećeg dana (možda i istog, ne sećam se...)
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže dexterslab011Započeo temu

Odg: Silux - internet prodaja delova
« Odgovor #9 poslato: 22. Maj, 2020. 18:26 »
Nisam stigao da dodam, stigle su juce popodne, stim sto ja nisam u BG pa nisam stigao da pregledam sta sam dobio, komsija je preuzeo. Ipak sam odlucio da ih preuzmem.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016



Pretraga foruma [Google]