Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Marčetić - Pančevo - ovlašćeni Škoda servis  (Pročitano 744 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže KizaTopic starter

Marčetić - Pančevo - ovlašćeni Škoda servis
« poslato: Novembar 23, 2013, 13:57:13 posle podne »
Upravo smo se vratili sa malog servisa za fabiju 1 1,2 HTP 2007.god. i fabiju 2 1.4 16v 2008.god. Odrađeni su u servisu iz naslova i mogu preporučiti servis sa sledećim  zapažanjima:
- Ljubazno i korektno ophođenje prema korisniku.
- Uredno je sve odrađeno u dogovorenom roku, uz kontaktiranje u toku servisa, kako bi se konsultovali sa vlasnikom oko uočenih problemčića.
- Cena je ja mislim sasvim korektna, sigurno najjeftinija među ovlašćenim, redovni, mali servis:
*za 1,2 +zamena svećica+filter goriva=oko 12000 (ali je postojao nekakv paket orig.svih filtera + ruke po nekoj promotivnioj ceni, sipan castrol)
*za 1,4(filter vazduha, ulja, castrol ulje, rad)=oko 9000
Takođe u ovu cenu su zamenili i setove točkova na oba auta, skinute setove su lepo obeležili i umotali folijom. Stavili su i svoje ramove tablica, koji izgledaju vrlo fino..
« Poslednja izmena: Jun 24, 2014, 01:20:58 pre podne pedja »
  • Vozi: FABIA 1.4 16V 2008.

Van mreže vlada320

Odg: Marčetić - Pančevo - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2013, 22:33:03 posle podne »
I od mene sve preporuke za ovlasceni Skoda servis Marcetic Dragan - Pancevo. Kada sam kupovao sadasnji auto, vozio sam ga u taj servis da se sve prekontrolise i proveri. Ne secam se koliko sam platio, ali je bila vrlo simbolicna suma.
Prilicno je to veliki auto-servis sa puno garaza i zaposlenih, videh da se bas ubijaju od posla, tako da sigurno nesto znaci sto su pridobili poverenje tolikog broja ljudi. Moderno je opremljen po svim Skoda standardima. I po stazu servis Marcetic spada u starije, provereno iskusne ovlascene Skoda servise, a koliko sam se raspitao za cene popravki - nisu vece nego u NEovlascenim servisima. Jedino su cene originalnih delova onakve kako su u Cacku odredili.
Vlasnik je stariji covek koji i sam radi popravke u servisu i kada ga sretnete nikada ne biste pomislili da je bas on gazda. Covek koji deluje skromno i posteno mi je prisao u radnom kombinezonu, uzeo auto, probao, sve isproveravao odozgo i odozdo, poslao na dijagnostiku, rekli da je sve u redu, osim istrosenih diskova. Pitam ko je glavni, da platim i tu se iznenadim nevidjeno, licno me usluzio vlasnik servisa!
Do servisa se lako i brzo dolazi i iz Beograda (20-ak minuta voznje), nalazi se na izlazu iz Panceva ka Vrscu, na Novoseljanskom putu.
Ako bih bio prinudjen da idem u ovlasceni servis, nikada se ne bih dvoumio, samo Marcetic. Nikada ne bih odvezao auto u servis gde ne mogu da vidim sta mi rade na autu i gde ne mogu da vidim deo koji mi ugradjuju pre ugradnje, ma koliko bio ovlascen. A svasta sam se naslusao o podvalama koje se rade u Beogradskim ovlascenim servisima, narocito u onoma koje mladji clanovi ovog foruma cene zbog ljubaznog osoblja koje ih primi, da im kaficu i sokic i dok uzivate u kafenisanju, oni vam ugrade neoriginalne delove, a naplate kao original. Ili zamene i naplate nov EGR ventil, a vas stari ociste i preprodaju.
  • Vozi: Opel Astra H 1.3DTH SW / ex Fabia mk1 1.4 16v

Van mreže KizaTopic starter

« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2015, 23:25:54 posle podne »
U Marčetiću već neko vreme traje akcija za punjenje i pregled klime, pregled trapa i dijagnostiku, za 1800 dinara, stoji i na njihovom sajtu.

Pre 20-ak dana sam bio i napunio klimu, bila je prazna, nije hladila i sada pratimo da li negde pušta, za sada je ok.
Tom prilikom je full napunjen prazan sistem, auto prekontrolisan i provozan.

Takođe pre 2,3 meseca urađen mali servis kod njih, ponovo po dosta povoljnijoj ceni nego što su ponude BG Škoda servisa.

Još jednom koristim priliku da pohvalim rukovodstvo i servisere  :bravo: :)
  • Vozi: FABIA 1.4 16V 2008.

Van mreže Filip BG

« Odgovor #3 poslato: Avgust 08, 2019, 13:06:55 posle podne »
Zašto ovaj servis nije češće pominjan na forumu, po dobrom razume se?
Moje iskustvo je krajnje pozitivno. Kontaktirao sam ih jer su blizu Beograda, 13km dalje od Autočačka u Krnjači, da bih uporedio cene malog servisa sa AČ. Pošto su dali skoro 20% nižu cenu (originalni filteri i Castrol ulje) odlučio sam da tamo uradim servis. Komunikacija telefonom i mail-om je protekla dobro i zakazali smo termin. Bila je subota i nakon nekoliko minuta sam shvatio da je Dragan, čovek sa kojim sam pričao telefonom (na njega me je uputila gospođa sa prijema jer sam imao jedno potpitanje) u stvari gazda. On je taj dan radio na prijemnom pultu, ali i ulazio u radionicu da baci pogled šta radi majstor. Ovo mi se dopalo jer su servisi gde gazda ima uvid u rad celog osoblja retki. Inače za svako zapažanje oni pozovu mušteriju da uđe u radionicu i sama se uveri u situaciju (ukoliko mušterija to želi i zna o čemu je reč, naravno). Pošto je bio letnji dan, tj. vrata radionice podignuta, sve vreme sam imao uvid u to šta momak (majstor) radi. Vrlo je pedantan i pregledao je ceo auto. Bilo je i na našem forumu reči o tome da neki ovlašćeni servisi ugrađuju filtere drugih proizvođača, a naplaćuju ih kao originalne ili još gore ne promene ih uopšte, a naplate. Ovde su novi filteri na moje oči izvađeni iz kutije/kese, a u iste su stavljeni stari da pogledam u kakvom su stanju. Meni Dragan deluje kao pošten čovek koji ne bi dozvolio da se zbog filtera, koji u nabavci košta 15-ak evra, dovodi u pitanje njegova reputacija. Jednostavno sam takav utisak stekao.
Shodno napisanom i sledeći servis ću uraditi u Marčetiću. Sve pohvale za njih i preporuka za one koji žele da auto održavaju u ovlašćenom servisu. Pančevo nije daleko.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014