Dobrodošao/la na škodaforumllRS.
Učestvuj u diskusijama - registruj se!

Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Zamena sedista iz Superb-a 2011. god. sa sedistima iz Superb-a iz 2014. god.  (Pročitano 119 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži DesperadokgTopic starter

Zamena sedista iz Superb-a 2011. god. sa sedistima iz Superb-a iz 2014. god.
« poslato: Jun 29, 2020, 08:46:25 posle podne »
Cao ekipo. Zanima me, da li je neko mozda, kojim slucajem, menjao sedista. Naime, radi se o tome, imam kozna sedista sa grejacima, i zelim da zamenim moja sedista, sedistima iz novijeg modela, tj. restajlinga koja imaju hladjenje. Da li neko zna, koliki je to posao, ne mislim na skidanje sedista, nego za konektor napajanja, posto su meni elektricna. Zbog ventilatora za hladjenje. Moj Superb je 2011. god. a hteo bih staviti sedista iz 2014. god. Unapred zahvalan.
  • Vozi: Skoda Superb combi 2.0TDI 140ks DSG

Na mreži Nidza Opc

Odg: Zamena sedista iz Superb-a 2011. god. sa sedistima iz Superb-a iz 2014. god.
« Odgovor #1 poslato: Jun 30, 2020, 09:36:32 pre podne »
ja sam radio obratno,iz platnenih u polukozna ;)
Kazes 2014 to je sve isto  kacenje samo vrv moras prepravku neku da uradis odozdo,sto ti i nepredstavlja neki problem,ispod sedista zadnjih  svakako imas hladjenje  :)
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year

Na mreži DesperadokgTopic starter

Odg: Zamena sedista iz Superb-a 2011. god. sa sedistima iz Superb-a iz 2014. god.
« Odgovor #2 poslato: Jun 30, 2020, 10:20:39 posle podne »
Ima ventilatore ugradjene u sediste. Ne dovodi se vazduh od ventilacije.
  • Vozi: Skoda Superb combi 2.0TDI 140ks DSG