Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Defect Brake servo!?  (Pročitano 213 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže HornetTopic starter

Defect Brake servo!?
« poslato: Avgust 12, 2020, 21:03:05 posle podne »
Danas sam upalio auto i video gorepomenutu poruku, defect Brake servo :o i blinka lampica kočnice. Automobil se ponaša normalno, nema nikakvih problema.
Moj mehaničar trenutno mi nije dostupan pa me zanima šta može ovo biti? Da li se može voziti u narednom periodu auto?
Nešto čitam po netu da je dovoljno preko dijagnostike isključiti da se to dešava nekad. Ne znam, nisam pametan
  • Vozi: Superb 2 170hp 4x4 Elegance

Van mreže HornetTopic starter

Odg: Defect Brake servo!?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 05, 2020, 01:47:03 pre podne »
Rešen problem još pre 3 nedelje nego nisam stigao da napišem. Kratak spoj verovatno iz akumulatora. Restartovali sistem u ovlašćenom i to je to.  bravo2
  • Vozi: Superb 2 170hp 4x4 Elegance

Van mreže Marko1983

Odg: Defect Brake servo!?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 29, 2020, 22:34:08 posle podne »
Pozdrav
Imam istu gresku na bordu ali na dijagnostici ne pokazuje nista. Razni majstori su nagadjali sve i svasta al niko ne zna sa sigurnoscu staje. Moze li neki savet. Hvala unapred
  • Vozi: Skoda superb

Van mreže Marko1983

Defect brake servo
« Odgovor #3 poslato: Decembar 29, 2020, 22:39:42 posle podne »
Na bordu mi javlja ovu gresku a na dijagnostici je nema. Lampica abs se ugasi cim auto krene. Menjan senzor abs,pumpa abs ali nista nije pomoglo. Vise majstora samo nagadja sta je problem. Pomoc bi mi dobro dosla
  • Vozi: Skoda superb