Pretraga foruma [Google]


Autor Tema: TAG uredjaj za putarinu  (Pročitano 6228 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži observer

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #15 poslato: 06. Jun, 2024. 14:14 »
Dakle ne postoji nikako mogućnost da ostane prepaid a da funkcioniše u regionu?
ili ipak može samo ste vi birali drugu opciju?
Ja čekam Hrvatsku, najavljeno odavno a izgleda da će poslednja profunkcionisati. Imam i HAC-ov tag ali naravno da je konfornije sa jednim.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži AcoSk

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #16 poslato: 06. Jun, 2024. 15:52 »
Pogledaj poslednju emisiju SAT. Alvirko objasnio.
U principu, trebalo bi da prica nema veze sa tim da li ti je TAG u Srbiji post ili pripejd.
Za sve pomenute zemlje posebno registrujes TAG na sajtu, za svaku zemlju pojedinacno, cak možeš za svaku zemlju da koristis drugu platnu karticu, ne mora ista.
Mozes da imas pripejd tag na kome nema kredit, on ce raditi u tim zemljama, jer povlaci sredstva sa kartice.

Van mreže Vladapetr

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #17 poslato: 06. Jun, 2024. 16:24 »
Dakle ne postoji nikako mogućnost da ostane prepaid a da funkcioniše u regionu?
ili ipak može samo ste vi birali drugu opciju?
Ja čekam Hrvatsku, najavljeno odavno a izgleda da će poslednja profunkcionisati. Imam i HAC-ov tag ali naravno da je konfornije sa jednim.
S obzirom da nema trika da obezbede popuste koje daje hrvatski ENC, ja ću ga zadržati za dalje. Naš bi mi valjao za MK i GR, tamo idem jednom godišnje
  • Vozi: Škoda Kodiag RS 2.0 TSI

Van mreže fobia24

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #18 poslato: 06. Jun, 2024. 18:31 »
Upravo to. Meni je palo napamet kako misle da rese popuste, ali ocigledno ne misle. To je na kraju dobar posao za Puteve Srbije ukoliko racunaju na neinformisanost korisnika po pitanju popusta za HAK.

Na mreži petarp031

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #19 poslato: 06. Jun, 2024. 22:10 »
Pogledaj poslednju emisiju SAT. Alvirko objasnio.
U principu, trebalo bi da prica nema veze sa tim da li ti je TAG u Srbiji post ili pripejd.
Za sve pomenute zemlje posebno registrujes TAG na sajtu, za svaku zemlju pojedinacno, cak možeš za svaku zemlju da koristis drugu platnu karticu, ne mora ista.
Mozes da imas pripejd tag na kome nema kredit, on ce raditi u tim zemljama, jer povlaci sredstva sa kartice.
Ne moze pre paid, mora prekonfiguracija da bi radio u toll4all. Upravo pokusao kumov Tag da unesem, ali ce izgleda morati na post paid.

Na mreži AcoSk

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #20 poslato: 07. Jun, 2024. 16:35 »
Ipak je tako, ne moze pripejd, sad mi odgovorise iz toll4all.

Ostaje samo pitanje, ko ima postpejd preko Enpay-a, da li moze samo da registruje tag na sajtu toll4all i to je to ili mora opet da se salje Enpay-u da oni to urade.
Poslacu im mail sada pa cu napisati sta kazu iz Enpay-a.

Na mreži wkobre

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #21 poslato: 07. Jun, 2024. 21:55 »
Samo se registruje.
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K

Van mreže Vladapetr

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #22 poslato: 27. Jul, 2024. 19:53 »
Da javim kako sam prošao: varijantu postpaid za pravna lica sam našao kod Puteva Srbije i Enpaya. Putevi Srbije, kao i svaka raspala državna institucija, traži papirologiju kao da presađujem bubreg zato sam otišao do Enpaya. Kažem otišao jer se na telefon ne javljaju, a ofis im je srećom par ulica od mene.

Postoji opcija da se svaka naplata skida odmah sa kartice, ili da prave mesečni obračun pa to onda uplatiš na račun. Ne znam da li su obe opcije dostupne i kad je ugovor na fizičko lice.

Sve smo odradili automatski, sled. dan mi poslali predlog ugovora koji sam elektronski potpisao i onda odneo tagove kod njih da se prekonfigurišu. Pošto sam imao dva prepaid na mene kao fizičko lice, a te novce ne mogu da povučem nazad, prebacili su mi sredstva sa jednog na drugi tag i njega sam ostavio kao prepaid, a ovaj koji smo ispraznili sam povezao sa ugovorom koji smo napravili. Kad se ovaj prepaid kredit potroši, i taj tag ću ubaciti pod Enpay ugovor.

Istog dana sam probao do Niša i nazad, sve radi bez greške. Sad ću da ga povežem i za Makedoniju, jedino što mi grčki tag očigledno neće stići u toku naredne nedelje pa mi sleduje čekanje u koloni kad krenemo na odmor.
  • Vozi: Škoda Kodiag RS 2.0 TSI

Na mreži petarp031

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #23 poslato: 28. Jul, 2024. 01:32 »
Grcki TAG je meni stigao za 5 dana u koje je usao i vikend.

Na mreži MAKS

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #24 poslato: 28. Jul, 2024. 08:53 »
Grcki tag mozete kupiti i na ulazu u grcku.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže Zdushan

Odg: TAG uredjaj za putarinu
« Odgovor #25 poslato: 28. Jul, 2024. 11:46 »
Tako je. Na prvoj naplatnoj posle Evzoni-a.
Napomena da rade do 17h, tj 16h po našem...
Za vikend nisam siguran rade li uopšte.