Dobrodošao/la na škodaforumllRS.
Učestvuj u diskusijama - registruj se!

Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: SKC (login) кодови  (Pročitano 122 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži dixonTopic starter

SKC (login) кодови
« poslato: Septembar 13, 2020, 19:37:06 posle podne »
Поздрав другари, каква је ситуација за проналажење кодова за login на модуле како би се откључале све "Adaptation" опције модула преко VCDS? Како иде то, је л за сваки примерак аута другачије, хоће ли то да дају у овлашћеном? Је л исто за све ауте тог годишта и модела, мотора? У питању је superb mk2 2008 125kw 2.0 TDI CR, DSG. Је л се везује за бр шасије? Пошто сам приметио да многим опцијама у 17 - Instruments не могу да приступим па бих покушао са кодом... Је л код различит за сваки модул или је везан за ауто па се исти укуцава увек? Знам за оне кодове који изађу у балончићу кад се стави курсор миша, али колико сам изгуглао ипак је потребан тај SKC код да би могло да се приступи свим адаптацијама и кодирањима :)

Na mreži milosgranice

Odg: SKC (login) кодови
« Odgovor #1 poslato: Septembar 14, 2020, 12:06:30 posle podne »
Zar SKC nije kod kljuca kod VAG grupacije ?
  • Vozi: fabia 1.9sdi

Na mreži dixonTopic starter

« Odgovor #2 poslato: Septembar 14, 2020, 12:29:53 posle podne »
@milosgranice не знам, зато и питам. Где да га нађем?

Na mreži milosgranice

« Odgovor #3 poslato: Septembar 14, 2020, 14:48:36 posle podne »
Vidi nisam ni ja čisto šta tebi treba u vezi tog kodiranja, nisam nikad to radio al ima kolega koji jesu, javiće se
SKC je skraćenica za Secret Key Code, da li ti to treba za dalji rad sa VCDS-om to rekoh ne znam a kod ključa kod nekog ko se tim bavi
  • Vozi: fabia 1.9sdi