Autor Tema: Farovi Fabia Mk1  (Pročitano 1288 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ackobZapočeo temu

Farovi Fabia Mk1
« poslato: 05. Okt, 2020. 15:26 »
Pozdrav, da li neko zna gde ima da se nabave farovi sa projektorima za fabiu mk1? Ili ako neko ovde prodaje.
Takodje me zanima naknadna ugradnja projektora u postojece farove da li okej varijanta ili da zaboravim na to?
  • Vozi: Skoda Fabia 1.4 MPI

Na mreži dixon

Odg: Farovi Fabia Mk1
« Odgovor #1 poslato: 05. Okt, 2020. 16:43 »
Потражи мало по форуму, било је тема о уградњи пројектора у постојеће фарове. А што се тиче куповине, види купујем продајем и половне аутомобиле, као и томе сличне огласе. Можда и отпад неки има, мада питање у каквом су стању, али опет може да излети нешто добро :)

Van mreže Buca Skoda Mladenovac

Odg: Farovi Fabia Mk1
« Odgovor #2 poslato: 05. Okt, 2020. 18:12 »
Ako planiras ksenone trebaju ti i prskalice za farove da bi mogao da prodjes tehnicki .

Polovni sa socivima su generalno vrlo retki , imao sam tipa 2 para od 100 fabia , a kinesko djubre ne bih stavio nikad u zivotu . Pre sam za varijantu da prepravis svoje farove sa kvalitetnim projektorima .

Mozes da se obratis clanu Lipovcu krenuo je skoro servis i radi takve stvarcice vrlo povoljno .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže ackobZapočeo temu

Odg: Farovi Fabia Mk1
« Odgovor #3 poslato: 05. Okt, 2020. 21:30 »
Super, hvala na odgovorima. Pratim KP i polovne automobile i vec duze vremena ne mogu da naidjem na te farove. Tako da mi je jedna od opcija naknadno ugadjivanje. Pitacu člana i hvala za preporuku.  bravo2
  • Vozi: Skoda Fabia 1.4 MPI

Van mreže t.salai

Odg: Farovi Fabia Mk1
« Odgovor #4 poslato: 07. Okt, 2020. 08:53 »
1. ne znam da li jos na skodateile stranici ima naruciti tih farova, negdje su oko 500 eurica ( Hella origigi )

2. imaju zamjenski Depo, jako dobri po reakcijama ljudi, identicno izgledaju originalnim ali ne mogu uci u trag preko koje firme ih nabaviti ( na Depo stranici ni d od ditributera )

3. originalni far i u njih roknut Morimoto lecu. U svoje vrijeme stavljali u kumovog Golfa 4, nije ni trebao paliti duga kako su bolesno svijetlili. Auto prodano sa njima i jos uvijek sve frcara za 5. Morimoto leca bolje svijetli od originalnih farova ali originalni far je ipak daleko ljepsi u konacnici.
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+

Van mreže vlados

Odg: Farovi Fabia Mk1
« Odgovor #5 poslato: 07. Okt, 2020. 16:15 »
@t.salai 

Na WW forumu ima tema ,  skoro je neko ugrađivao Depo i želi se da skaču svetla pri neravninama .
(Ograđujem se  ,možda je majstor pri ugradnji zeznuo)

Zbog tog još nisam menjao farove , pa me zainteresovalo kada ste napisali da su dobre reakcije  :)

Van mreže Buca Skoda Mladenovac

Odg: Farovi Fabia Mk1
« Odgovor #6 poslato: 08. Okt, 2020. 04:09 »
U dodiru sam sa depo delovima preko 10 godina . Obicno djubre kao i ostale kopije , sto je najgore bili su bolji onda nego sad , sve gore i gore .

Pakuj sociva po meni najbolja opcija
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže ackobZapočeo temu

Odg: Farovi Fabia Mk1
« Odgovor #7 poslato: 09. Okt, 2020. 13:47 »
Hvala vam ljudi na odgovorima, kontaktiracu coveka za detalje u vezi ugradnje i kako mi deluje to najrealnije da se uradi i najbolje.  bravo2
  • Vozi: Skoda Fabia 1.4 MPI



Pretraga foruma [Google]