Autor Tema: Problem sa otkljucavanjem  (Pročitano 443 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ivan82Započeo temu

Problem sa otkljucavanjem
« poslato: 17. Okt, 2020. 14:13 »
Imam problem sa Oktavijom 1,9 tdi 2008.g. sa daljinskim otkljucavanjem . Nemogu da otkljucam daljinski a zakljucavanje normalno radi. Probao sam i sa rezervnim kljicem isto se ponasa. Dok iz voziila na dugme za otkljucavanje normalno funkcionise. Da li nelo imao slican problem i sta moze da bude u pitanju? Hvala i pozdrav
  • Vozi: skoda oktavia karavan 1.9 tdi 2009.g.

Van mreže mobilmanijak2008

Odg: Problem sa otkljucavanjem
« Odgovor #1 poslato: 17. Okt, 2020. 21:28 »
Ima u podešavanjima nešto za podešavanje otključavanja pa možda može da bude to. Ali to je samo pretpostavka, jednom sam nešto čačkao i zezalo otključavanje.
  • Vozi: Octavia A5 2.0tdi 103kw 4x4 combi L&K

Van mreže dixon

Odg: Problem sa otkljucavanjem
« Odgovor #2 poslato: 17. Okt, 2020. 21:52 »
@ivan82 шта је било окидач за проблем? Нормално радило и одједном почели проблеми или је било неких радова/неки квар па је након тога почео проблем? Ако си из БГ јави се на пп да закачимо дијагностику да видимо шта каже.

@mobilmanijak2008 у подешавањима преко борда или преко VCDS? Тешко да преко борда може много шта да уради, сем да подеси да нпр на први клик иду возачева врата, а на други клик иду сва, али нисам сигуран, чини ми се да је код мене на суперб мк2 овако

Na mreži MAKS

Odg: Problem sa otkljucavanjem
« Odgovor #3 poslato: 18. Okt, 2020. 08:07 »
Na bordu sam podesio DEADLOCK.
Vidi dali je nesto drugo podeseno.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže ivan82Započeo temu

Odg: Problem sa otkljucavanjem
« Odgovor #4 poslato: 18. Okt, 2020. 14:24 »
Problem je resen zamenom baterije.  :) 
Bilo mi je nelogicno da ne radi samo otkljucavanje a da ostalo funkcionise. Zato nisam proveravao bat. Hvala svima na savetima. Pozdrav ;)
  • Vozi: skoda oktavia karavan 1.9 tdi 2009.g.



Pretraga foruma [Google]