Autor Tema: Aktivacija Škoda connect - problem  (Pročitano 886 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže HustlerZapočeo temu

Aktivacija Škoda connect - problem
« poslato: 10. Nov, 2020. 21:18 »
Pozdrav svima
Ima li ko informaciju koji su problemi sa aplikacijom škoda connect i razlog zašto ne mogu da je aktiviram na columbusu iako pazljivo pratim upustva.Krene sa info : Aktivacija je u toku ...... - i tu zabaguje i ništa se ne dešava ?
Takodje me zanima za zuti assist front znak i znak ! koji mi se upalio i ne gasi se i javlja da nije dostupan iako su senzori čisti .S obzirom da je ovaj novi model relativno nepoznanica nadam se da neće biti živciranja sa radom elektronike :( :( :(.Ostalo je ok , za sada
Ovaj model je stvarno dosta napredan u odnosu na ranije bravo2

Van mreže dixon


Van mreže HustlerZapočeo temu

Odg: Aktivacija Škoda connect - problem
« Odgovor #2 poslato: 10. Nov, 2020. 21:48 »
 bravo2


Van mreže NikolaK87

Odg: Aktivacija Škoda connect - problem
« Odgovor #3 poslato: 10. Nov, 2020. 22:49 »
Skoda connect je radila sve nešto kilavo i proradila mi je pre nekoliko nedelja sve normalno i od tada problema nemam. I do tada svaki put kada upalim auto je pokušavao da instalira neki digitalni priručnik i uvek neka greška, i sve se reši odjednom. Ti znakovi što su ti se pojavili obično idu uz upozorenje da je front assist ograničeno raspoloživ, meni je to izlazilo kao upozorenje ovih dana pri gustoj magli i velikoj vlagi, ali povremeno, otkako je malo magla popustila više problema nema. Ako ti non stop stoji najbolje do ovlašćenog da odeš. Ja sam imao još nekih sw bagova ali ništa što utiče na funkcionalnost vozila posebno. Ali lepo su mi rekli kod dilera kada sam uzimao vozilo, da imam u vidu da je novi model i da će se dešavati svašta i da čim nešto primetim da ih cimam.

Van mreže HustlerZapočeo temu

Odg: Aktivacija Škoda connect - problem
« Odgovor #4 poslato: 10. Nov, 2020. 23:01 »
Zahvaljujem na odgovoru
I ja imam iste "simptome" sa škodilakom ,takodje i meni su rekli da je to nov model i nepoznanica,ali pravo da ti kazem mrzi me da se jurim sa ovlašćenim servisima.Računam nov auto je kupljen da ne gubiš dragoceno vreme po servisima! bravo2
Videću da li će se front ass ugasiti i da li cu uspeti da se prijavim na škoda connect.
Kako si zadovoljan škodilakom?Utisci?
Meni deluje ok ,uloženo - dobijeno! bravo2

Van mreže NikolaK87

Odg: Aktivacija Škoda connect - problem
« Odgovor #5 poslato: 10. Nov, 2020. 23:33 »
Ja prezadovoljan. Ovih dana je 2 meseca i oko 5500km na satu. U odnosu na prethodnu generaciju nebo i zemlja, vozim obe. A jedna od stvari zbog kojih i uzeh Škodu je što mi je servis blizu, ako šta zatreba, i pošteno su rekli kako stvari stoje sa novim modelom, a zna se od početaka auto industrije da je to tako Uglavnom čekaju se update-i sw pa će biti bolje. Ima tu problema raznih, uticala i korona itd. Meni uglavnom infotainment imao neke bagove ali sve nešto bezveze.

Inače connect mi je proradio sam od sebe, tada se i instalirao i taj priručnik za koji je javljana greška, traženo mi je da ponovim registraciju sa ključevima, koju sam već odradio bio. I odradim tada ponovo i sve je OK. To se desilo u vreme kada je škoda na instagramu nešto objavila za connect, neko je to ovde kačio na forum, pojma nemam gde tačno.

Van mreže HustlerZapočeo temu

Odg: Aktivacija Škoda connect - problem
« Odgovor #6 poslato: 11. Nov, 2020. 07:38 »
Kolega, zahvaljujem na info



Pretraga foruma [Google]