Autor Tema: Zadnji zvučnici  (Pročitano 1768 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže jaksaZapočeo temu

Zadnji zvučnici
« poslato: 28. Nov, 2020. 11:40 »
Da li zadnji zvučnici sa Fabije II odgovaraju za Fabiju III?
Vidim da škodin original komplet ima neke plastične nosače za inače izgleda obične 100mm zvučnike, ima ih na KP ali ne piše da su za mk3.

Ne uspevam da nadjem specifikaciju Blues radija, da li ima uopšte mogućnost da se prikače 4 zvučnika na njega?
  • Vozi: Fabia 1,2TSI 2016 Ambition

Van mreže dexterslab011

Odg: Zadnji zvučnici
« Odgovor #1 poslato: 28. Nov, 2020. 12:40 »
6V0051416 to ti je fabricki broj za zvucnike za Fabiju 3. Vidi da li se poklapa ili ne.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Na mreži Baltazar

Odg: Zadnji zvučnici
« Odgovor #2 poslato: 28. Nov, 2020. 20:34 »
Ako nemas zvucnike pozadi najverovatnije nemas ni ozicenje. Trebalo bi da svaki radio ima izlaz za cetiri zvucnika. Mogao bi da proveris u podesavanju zvuka, balansa, ako pored podesavamja levi - desni imas i podesavanje napred - nazad to bi trebalo da znaci da mogu cetiri. 
Mada kakvi su u Skodi ne bi me iznenadilo da nema izlaz za zadnje.
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2 tsi 2014

Van mreže dexterslab011

Odg: Zadnji zvučnici
« Odgovor #3 poslato: 29. Nov, 2020. 19:53 »
Evo diagram sa mog Bluesa, po ovome sto vidim, mogu i zadnji zvucnici. E sad za ozicenje je upitno. Verovatno da bi morale nove zice da se razvuku.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže jaksaZapočeo temu

Odg: Zadnji zvučnici
« Odgovor #4 poslato: 29. Nov, 2020. 20:16 »
Hvala ti. Ako te ne bude mrzelo, slikaj gde se nalaze žabice na Bluesu, da vidim da li se one blende sa amazon.de uklapaju.

Inače, nema instalacije, sve mora da se provodi.
  • Vozi: Fabia 1,2TSI 2016 Ambition

Van mreže dexterslab011

Odg: Zadnji zvučnici
« Odgovor #5 poslato: 29. Nov, 2020. 21:33 »
Mogu odmah da ti odgovorim, mora da ima iso konektor, imas na slici iznad, taj crtez, tako izgleda konektor, kocka sa dva zljeba i unutra raspored zica uskladu sa mogucnostima uredjaja, npr. zica za za komande na volanu, za GPS antenu i sl. Vecina tih uredjaja dolazi sa iso konektorom ili iso kablom.  Ovako izgleda kabl, a na krajevima su konektori, to treba da sadzi u pakovanju
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže jaksaZapočeo temu

Odg: Zadnji zvučnici
« Odgovor #6 poslato: 27. Nov, 2022. 18:07 »
Jel menjao neko prednje zvučnike nekim boljim i ako jeste, kojim i gde?
Ne bih sam to da radim (verujem da su zanitovani kao na mk1)

Zaključio sam da su zvučnici najslabiji deo audio sistema, a od multimedije sam odustao.
  • Vozi: Fabia 1,2TSI 2016 Ambition



Pretraga foruma [Google]