Autor Tema: KAMIQ kupovina, rok isporuke  (Pročitano 15066 puta)

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže fobia24

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #75 poslato: 16. Maj, 2022. 15:34 »
Ajde sto sama fabrika koci jer ne proizvode maltane, ali kad administracija koci oko formalnosti uvoza je vrhunski bezobrazluk.

Van mreže Dadokg

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #76 poslato: 16. Maj, 2022. 19:28 »
Pozdrav svima sa foruma,

naručio sam Kamiq 15. decembra prošle godine a danas sam dobio odgovor da još uvek ne mogu sa sigurnošću da kažu kada će biti proizvedeno vozilo jer su trenutno raspoložive samo informacije o planiranim izlascima iz proizvodnje. Obavestiće me kada je vozilo ušlo u proces proizvodnje.
  • Vozi: Škoda Kamiq

Van mreže djole_ns

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #77 poslato: 18. Maj, 2022. 09:33 »
Ajde sto sama fabrika koci jer ne proizvode maltane, ali kad administracija koci oko formalnosti uvoza je vrhunski bezobrazluk.

Nista mi ne pricaj, pizdim vec od svega toga, da prostite na recniku.

Pozdrav svima sa foruma,

naručio sam Kamiq 15. decembra prošle godine a danas sam dobio odgovor da još uvek ne mogu sa sigurnošću da kažu kada će biti proizvedeno vozilo jer su trenutno raspoložive samo informacije o planiranim izlascima iz proizvodnje. Obavestiće me kada je vozilo ušlo u proces proizvodnje.

Ja sam narucio 18. decembra pa evo stize ovih dana. Cudi me da postoji takva razlika, mozda si nesto nestandardno porucio? Ja sam onaj od 110KS, manualni menjac, ambition plus.
  • Vozi: Kamiq Ambition Plus 1.0 TSI 81kW

Van mreže Dadokg

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #78 poslato: 18. Maj, 2022. 10:25 »
Nisam Ambition plus, već samo Ambition, isto od 110KS, manualni menjac, uz rikverc kameru i multifunkcionalni volan.
  • Vozi: Škoda Kamiq

Van mreže djole_ns

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #79 poslato: 18. Maj, 2022. 10:56 »
Nisam Ambition plus, već samo Ambition, isto od 110KS, manualni menjac, uz rikverc kameru i multifunkcionalni volan.

Onda je verovatno to razlog. Meni su direktno rekli da za svako menjanje od predefinisane konfiguracije ne mogu nista da garantuju. Zato sam uzeo ambition plus takav kakav su mi oni nudili.

Znam kako ti je, ta neizvesnost je vrlo iritantna. :/ Nadam se da ces uskoro dobiti neke dobre vesti.
  • Vozi: Kamiq Ambition Plus 1.0 TSI 81kW

Van mreže Dadokg

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #80 poslato: 18. Maj, 2022. 11:20 »
Hvala najlepše na željama, ali nema neizvesnosti. Kada god stigne dobro je, tu je stari auto koji završava posao do tada.
  • Vozi: Škoda Kamiq

Van mreže djole_ns

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #81 poslato: 18. Maj, 2022. 11:22 »
Hvala najlepše na željama, ali nema neizvesnosti. Kada god stigne dobro je, tu je stari auto koji završava posao do tada.

Sjajan stav, tako treba. :)
  • Vozi: Kamiq Ambition Plus 1.0 TSI 81kW

Van mreže djole_ns

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #82 poslato: 13. Jun, 2022. 10:46 »
Evo update od mene ako ikoga zanima. Cekao sam da vozilo dodje u salon mesec dana, izgleda da je bio neki veci zastoj posto su odjednom dobili buljuk vozila. Sve je kao po porudzbini , bar mi se tako ucinilo iz kratkog uvida koji sam imao. Resavam sad zavrzlame oko kredita pa jos nisam preuzeo automobil, to ce biti verovatno pocetkom sledece nedelje.

Utiske i komentare o samom automobilu cu ostavljati na drugoj temi, rekao bih da se moja prica u ovoj temi zavrsava. Svim drugima zelim niske cene, kratka cekanja i brze isporuke. :)
  • Vozi: Kamiq Ambition Plus 1.0 TSI 81kW

Na mreži sheytan

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #83 poslato: 13. Jun, 2022. 10:55 »
Mašalah!  :bravo:

Koliki rok isporuke su naveli tada, sredinom decembra? U februaru su mi dali rok 9 meteri dana, zna li neko koliki sad daju?
  • Vozi: Forester 2.0 2008., Tucson 1.6T 2023.

Van mreže djole_ns

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #84 poslato: 13. Jun, 2022. 11:10 »
Mašalah!  :bravo:

Koliki rok isporuke su naveli tada, sredinom decembra? U februaru su mi dali rok 9 meteri dana, zna li neko koliki sad daju?

Tada su mi rekli dva-tri meseca uz mogucnost da bude vise, ja sam ocekivao i vise tako da se ovo manje vise poklapa s ocekivanjima. Bilo je tu jos zavrzlama al da se ne ponavljam, mozes videti u prethodnim porukama.

Ne znam koliko se sada zvanicno ceka, ne bih rekao da je bolja situacija.
  • Vozi: Kamiq Ambition Plus 1.0 TSI 81kW

Van mreže darkman

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #85 poslato: 13. Jun, 2022. 12:31 »
Može li malo utisaka oko zavrzlama sa kreditom, koja banka, uslovi itd?

Van mreže djole_ns

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #86 poslato: 13. Jun, 2022. 13:01 »
Može li malo utisaka oko zavrzlama sa kreditom, koja banka, uslovi itd?

Nije do banke, nego do mog posla, posto sam morao nesto i kod njih da popunjavam za administrativnu zabranu i visinu primanja pa dok su mi overili potrajalo je.
Sto se tice banke iz salona su mi preporucili Eurobank/Direktnu, imaju s njima i neku vrstu saradnje pa je valjda 2.5 % kamata - s tim sto moras da salonu das bar 30% ucesce a ostatak ti finansira kredit. Ja sam slab s tim finansijskim cimanjima imao sam strucnu pomoc za to, ono sto je bitno je da je kredit u evrima s tim sto banka isplacuje salonu u dinarima po srednjem kursu NBS na dan uplate. Koliko sam video s ostalima niko ne daje bolje uslove bez prenosa zarade. Prvo podneses neki predzahtev dal da te uzmu u razmatranje uopste, pa onda s agentom ili sta li je vec sednes da utanacis detalje, pa tek onda finalno odobrenje. Sa vikendima mi se na to sve gubi jos 7-10 dana, sta cu. :/
  • Vozi: Kamiq Ambition Plus 1.0 TSI 81kW

Van mreže Karlheinz

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #87 poslato: 13. Jun, 2022. 14:26 »
Detaljnije/dalje o toj temi može ovde:
https://forum.skodaforum.rs/index.php?topic=13551.0
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Dadokg

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #88 poslato: 12. Jul, 2022. 12:27 »
Evo novih informacija:

"Poštovani Danijele,

I dalje se rukovodimo planiranim rokovima za izlazak iz proizvodnje koji se menjaju na dnevnom nivou. Trenutna planirana nedelja za izlazak iz proizvodnje za vaše vozilo je 4. nedelja 2023. tj kraj januara. Nepouzdano je predvidjati rok isporuke sve dok vozilo ne udje u sam proces proizvodnje. Od tog momenta je potrebno 2 nedelje da se vozilo proizvede. Nažalost, mi još uvek od fabrike dobijamo informacije o planovima za proizvodnju,a ne informaciju o ulasku u proizvodnju.

Obavestiću Vas, kako se bude menjala situacija. Hvala Vam na razumevanju."
  • Vozi: Škoda Kamiq

Van mreže zojovan76

Odg: KAMIQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #89 poslato: 09. Nov, 2022. 12:04 »
Pozdrav svima! Pošto se trenutno, kao i verujem mnogi ovde, nalazim u čekanju dodele proizvodne nedelje, htedoh da pitam da li možda ima nekoga kome je skoro stigao Kamiq ili zna nekoga u toj sitauciji pa da pokušamo da procenimo koliko je trenutno čekanje od porudžbine do isporuke spram automobila koji sada dolaze?
  • Vozi: Yugo



Pretraga foruma [Google]