Autor Tema: Zamena šoferke  (Pročitano 2248 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži AcoSk

Odg: Zamena šoferke
« Odgovor #15 poslato: 10. Jan, 2021. 12:27 »
Pa i da pukne cela tj. da se rasiri pukotina preko cele sta ima veze.
Milose, kada ti istice registracija tj. to osiguranje stakala??

Pitam iz razloga sto je to iscrpna suma, ako sada potrosis sve, neces imati vise osiguranje do sledece registracije.

Van mreže milosn8Započeo temu

Odg: Zamena šoferke
« Odgovor #16 poslato: 10. Jan, 2021. 13:30 »
Pa i da pukne cela tj. da se rasiri pukotina preko cele sta ima veze.
Milose, kada ti istice registracija tj. to osiguranje stakala??

Pitam iz razloga sto je to iscrpna suma, ako sada potrosis sve, neces imati vise osiguranje do sledece registracije.
Istice u avgustu, videcemo sutra kolika je cena soferke u ova dva servisa mada mislim da ne moze biti skuplja od 15000 RSD, malo sam istrazivao po internetu.

Na mreži Bingodalton

Odg: Zamena šoferke
« Odgovor #17 poslato: 10. Jan, 2021. 13:39 »
@Bingodalton октавија мк2 је код Милоша, колико знам :)

Што се калибрације камере тиче, мсм да https://obd2.rs из Крњаче ради те калибрације, па провери цену, верујем да је испод овлашћеног :), ако некоме затреба.
Ovo je super za kalibraciju.
Ja imam kasko i par cvrkica, ali necu da cimam kasko zbog toga, tj jos uvek ne, jer nije dramaticno.
Kad bude isticao kasko poslednje god iskoristicu ga bez obzira da li je gora situacija.

Van mreže milosn8Započeo temu

Odg: Zamena šoferke
« Odgovor #18 poslato: 11. Jan, 2021. 12:25 »
Zvao oba servisa, kod Ivanica imaju jednu 15000 RSD, u glass servisu u Rumenackoj imaju dve vrste, neka kineska za 14500 i po recima coveka evropsku neku za 19000.

Javim kako sam prosao u osiguranju

Na mreži 2 Busy

Odg: Zamena šoferke
« Odgovor #19 poslato: 11. Jan, 2021. 12:58 »
Osiguranje nema problem kod "starijih" vozila. Sve keširaju.

Van mreže milosn8Započeo temu

Odg: Zamena šoferke
« Odgovor #20 poslato: 11. Jan, 2021. 14:25 »
Sutra u 8:15 treba da uslikaju “stetu” pa onda idemo u glass servis

Na mreži AcoSk

Odg: Zamena šoferke
« Odgovor #21 poslato: 11. Jan, 2021. 15:14 »
I obavezno tu skuplju, ne treba stedeti na soferci.

@2 Busy, ne bi trebalo da ima problema sto je vozilo starije.
Suma na koju je osiguravas je iscrpna tj. za godinu dana mozes da povuces max do te osigurane sume. Njih ne zanima da li ces ti originalnu soferku ili kinesku da stavljas, da li je auto star 2 ili 20 godina, sve dok je u granicama osigurane sume. Tako su meni rekli pre neku godinu.
Svakako najbolje da zovnes i pitas.
Stakla mozes da osiguras samo kod koga ti je polisa od autoodgovornosti i to najkasnije 15 dana (mozda i manje) od registracije vozila.

Van mreže milosn8Započeo temu

Odg: Zamena šoferke
« Odgovor #22 poslato: 11. Jan, 2021. 16:29 »
I obavezno tu skuplju, ne treba stedeti na soferci.

@2 Busy, ne bi trebalo da ima problema sto je vozilo starije.
Suma na koju je osiguravas je iscrpna tj. za godinu dana mozes da povuces max do te osigurane sume. Njih ne zanima da li ces ti originalnu soferku ili kinesku da stavljas, da li je auto star 2 ili 20 godina, sve dok je u granicama osigurane sume. Tako su meni rekli pre neku godinu.
Svakako najbolje da zovnes i pitas.
Stakla mozes da osiguras samo kod koga ti je polisa od autoodgovornosti i to najkasnije 15 dana (mozda i manje) od registracije vozila.
Ici ce skuplja naravno



Pretraga foruma [Google]