Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Neispravan mikroprekidac?  (Pročitano 140 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži mariodTopic starter

Neispravan mikroprekidac?
« poslato: Januar 10, 2021, 22:13:25 posle podne »
Da li neispravan mikroprekidac u vozacevim vratima moze dovesti do praznjenja akumulatora? U pitanju je vozilo Skoda Fabia 1.2 2009 godiste. Hvala
  • Vozi: Skoda fabia 1.2

Na mreži Baltazar

Odg: Neispravan mikroprekidac?
« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2021, 23:08:42 posle podne »
Moze, indirektno, nece te obavestiti da si zaboravio da ugasis svetla, jer nece ni registrovati da si otvarao vrata.
« Poslednja izmena: Januar 10, 2021, 23:14:56 posle podne Baltazar »
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2 tsi 2014

« Odgovor #2 poslato: Januar 10, 2021, 23:17:21 posle podne »
Hvala najlepse, desavalo mi se da mi se auto sam zakljucava i otkljucava u toku voznje, zatim je prestala da se pali crvena lampica na instrument tabli za pokazivanje kad su otvorena vrata vozaca( za ostala vrata uredno pokazuje) i ne cuje se zujalica za upaljena svetla. Primetio sam kad se " sam od sebe popravi tj. pocne da radi sam od sebe zujalica i pokazivac na instrument tabli" sutra ne mogu da upalim auto akumulator se skoro skroz isprazni

Van mreže bgdvinko

« Odgovor #3 poslato: Januar 11, 2021, 14:50:22 posle podne »
Ma nece ti mikroprekidac od brave vrata prazniti bateriju. Ako se vec prazni to je iz nekog drugog razloga, kao sto kolega navede da nisu ostala upaljena svetla i sl. Ili je mozda i stariji akumulator pa je vec pri kraju, hoce tad i sam od sebe da se pocne prazniti, valjda se od starosti nakuplja talog na celijama, prespaja ih i prazne se tako same dzaba se akumulator i dopunjava.
Imas ovde temu o zakljucavanju i bravi vrata na ovom forumu, isto za fabiju 1.2 nedavno sam pisao o tom problemu a imas i o opravci brave. Budu takozvani hladni lemovi na plocici elektronike i prave veliki problem. Nebude uopste mikroprekidac u problemu. Znaci samo se preleme spojevi i resen problem.
Ako niste vec citalo ovu temu.
  • Vozi: Skoda fabia 1.2 htp 2007

« Odgovor #4 poslato: Januar 11, 2021, 14:58:27 posle podne »
Hvala najlepse gospodine