Autor Tema: Saobraćajne nesreće! :(  (Pročitano 2416 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mirkuk38

Odg: Saobraćajne nesreće! :(
« Odgovor #30 poslato: 29. Mar, 2016. 12:18 »
Meni je žao kada majka čeka sa detetom na stanici autobus, pa ih pokupi Lambo 200 na sat.

Za ove orangutane što tako voze po gradu ne bih to isto mogao da kažem.

Sent from my LG-D722  


Van mreže krcaerdoglija

Odg: Saobraćajne nesreće! :(
« Odgovor #31 poslato: 29. Mar, 2016. 12:23 »
Platili su svoju cenu sad!Sto ti kazes orangutani ali pravi!
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže jovan.ilic.89

Odg: Saobraćajne nesreće! :(
« Odgovor #32 poslato: 29. Mar, 2016. 12:55 »
О чему се тачно ради - возило припада познатом ММА борцу, имало је неки квар и одшлепали су га у овлашћени Ламбо сервис у Москви. Тамо су дијагностиковали одређене грешке у систему и рекли да је опасно по живот возити га даље тако (био је у возном стању). Онда се појавио "представник" власника, неки његов друг, менаџер или шта већ, који је одбио да се возило ту поправља, преузео га и кренуо одатле...докле је стигао видјели сте :-X Питање је да ли је имао намјеру да вози толико брзо, да ли је могао уопште да кочи и шта се уствари дешавало током те вожње, па нећу да прејудицирам ништа, али морам да замјерим неодговорно понашање тј. жељу да се избјегне вјероватно скупа поправка...

Без обзира шта је у питању људски живот је изгубљен. Најјачи утисак је тај што се толико људи скупило, па ево и овај моториста се труди да помогне све вријеме...сигуран сам да се у таквим тренуцима не размишља о томе ко је крив за шта него се спашавају животи...аутоматски замишљам да не дај Боже наиђем на нешто слично да ли бих и како могао помоћи...тренутак када констатују да сувозач дише па се труде да га покрију да му не буде хладно а опет и да му не онемогуће то дисање, то је оно што ме је бацило у размишљање :-X
Елем, на крају видеа је писало да су возача вадили још сат времена, тј. "сколпили из дијелова и ставили у црну кесу"... Сувозач је и данас у коми...



Pretraga foruma [Google]