Autor Tema: sta je s kljucevima ( Karoq 2019 )  (Pročitano 461 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže phenom81Započeo temu

sta je s kljucevima ( Karoq 2019 )
« poslato: 22. Feb, 2021. 18:18 »
Momci, imam cudan trip, bio sam u nekoj divljini 7 dana na teskom minusu i zaledio mi je kljuc koji je bio u torbici non stop samnom napolju..ok reko baterija je i nista uzmem zenin koji je bio u kuci sve vreme.. Nista vratim se u BGD , oba kljuca kod mene u torbici i krenem ujuru da operem kola, po navici ponesem moj kljuc i posto je onaj kessy dakle ne mora ga vadim ( kljuc milsim  =)) ) vidim sve radi a nista nisam dirao. Odlicno reko, zavrsim juce sta sam imao , oribam masinu celu i parkiram, zena jutros vristi nece da joj radi njen kljuc koji je normalno radio i spasao nas na planini. Nisam ih pomesao posto su totalno drugacije obelezeni?
dal su baterije dal se odkodirao dal je nesto trece jel ima neko iskustvaa? baterije su CR 2025 , proveravao sam ih i rade ( unimer i jezik pokazuju da ima V u njima )
pozdrav,
  • Vozi: Skoda Karoq 2019

Van mreže Maksimus

Odg: sta je s kljucevima ( Karoq 2019 )
« Odgovor #1 poslato: 22. Feb, 2021. 18:34 »
Ne znam,problem bas zvuci neobicno,mada mi cak vise deluje da je do auta nego do kljuceva(posto prvo nije hteo sa jednim a kasnije sa drugim kljucem).
E sad,ja sam imao problem da mi keyless nije radio jer je akumulator auta bio prazan.
Palio je potpuno normalno na prvi zub,ali je morao da se otkljuca na dugme i gasio je svetla u kabini ubrzo nakon gasenja motora(to su biki jedini simptomi). Zamenom akumulatora sve normalno profunkcionisalo.

Van mreže phenom81Započeo temu

Odg: sta je s kljucevima ( Karoq 2019 )
« Odgovor #2 poslato: 22. Feb, 2021. 18:38 »
ne znam zaista, auto se bas vozi i nov je tako da tesko da je akumulator vec crko..dal je moguce da se to odkodira, da idem ja do skode da vide ..
  • Vozi: Skoda Karoq 2019



Pretraga foruma [Google]