Autor Tema: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu  (Pročitano 8253 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže klisko

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #15 poslato: 01. Nov, 2016. 22:34 »
Bio juče u ovom servisu. Odrađen redovan mali servis, zamena silen blokova, stabilizatora i odbojnih guma. Vrlo sam zadovoljan i uslugom i cenom. Od mene plus.

Info za moderatore: servis je promenio lokaciju, sada se nalazi u Vojvođanskoj 134, bilo bi dobro da se ažurira prvi post (ja sam bio na sajtu servisa pa sam video novu lokaciju, ali možda se neko zaleti na staru adresu).
http://acstojanov.rs/adresa-lokacija-mapa/


EDIT: Hvala! Ažurirano.
« Poslednja izmena: 02. Nov, 2016. 00:03 Karlheinz »
  • Vozi: Octavia A5FL 1.9TDI 2010 i Octavia A7FL 1.6TDI 2019

Van mreže nikolaj

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #16 poslato: 13. Dec, 2016. 14:10 »
Juče u AC Stojanov odrađena zamena kablova za svećice. Kao i uvek zadovoljan uslugom i cenom.
  • Vozi: Škoda Yeti 1.2 TSI Active, 2011.

Van mreže nikola indjija

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #17 poslato: 13. Dec, 2016. 16:33 »
Koja je cena zamene?
  • Vozi: skoda oktavia 3 1.2 tsi 105hp+seat cordoba 1.9sdi+fiat ducato 2.8 jtd

Van mreže nikolaj

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #18 poslato: 13. Dec, 2016. 19:14 »
Cena Beru kablova je 6000,00 a ruke 2000,00.
  • Vozi: Škoda Yeti 1.2 TSI Active, 2011.

Van mreže biker972

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #19 poslato: 13. Feb, 2017. 13:45 »
Ne mogu da kazem da imam iskustvo sa ovim servisom, ali imam telefonsko...ocitavanje code uredjaja iz mog auta kosta 2000 dinara, to je sramota, znaci kupim auto, ali nisam vlasnik uredjaja (kao da ga rentiram) i za tu akciju od 3 minuta uzimaju 2000 dinara, to je sramota, i sada sam potpuno siguran da kod njih necu uraditi nijedan servis!
  • Vozi: Superb Combi 2.0 Tdi 2017

Van mreže IGOR 955

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #20 poslato: 13. Feb, 2017. 16:38 »
Koliko su trazili u ostalim servisima?
  • Vozi: Škoda Oktavia A5 1.9 TDI 2004

Van mreže biker972

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #21 poslato: 13. Feb, 2017. 18:06 »
1000 alpros, cirinac za džabe jer sam kod njih kupio auto. Auto čačak nisam ni poželeo da pozovem

Sent from my LG-H850  

  • Vozi: Superb Combi 2.0 Tdi 2017

Van mreže nenad33

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #22 poslato: 10. Jan, 2018. 20:05 »
Juce bio kod njih uradio brdo silen blokovi,homokineticki zglobovi,kocioni cilindri,stelovanje rucne,isparivac uljnih para,odbojne gume amortizera,ciscenje odvoda vode ispod soferke sve uradjeno .zadovovoljan cenom i kako je uradjeno sve pohvale .
  • Vozi: Škoda Fabia 1.4 16v

Na mreži URKE 80

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #23 poslato: 10. Jan, 2018. 20:28 »
Kolko parica za sve ovo?

Послато са Lenovo A2020a40  

  • Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY

Van mreže dzon

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #24 poslato: 19. Jul, 2018. 10:40 »
Da se neko ne ispali kao ja danas, AC Stojanov ne radi do 30. jula zbog godišnjeg.  :)
  • Vozi: Octavia mk1 1.9 TDI Elegance & Fabia mk1 1.2 HTP 12V

Van mreže marko nis

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #25 poslato: 31. Jul, 2018. 21:15 »
Bio do Saleta i sredio neke stavke na autu. Moram da pohvalim Saleta sve uradjeno po dogovoru.
Svaka preporuka za ovaj servis 😀
  • Vozi: Skoda fabia vrs mk1

Van mreže Joe

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #26 poslato: 29. Jan, 2019. 11:40 »
Sve pohvale i svaka preporuka za Saleta iz AC Stojanov. Odrzavao mi je Tiguana godinama, sad sam kupio nov auto koji je u garanciji, pa cu kod njega moci samo da vrsim vulkanizerske usluge  :(

Van mreže PerC

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #27 poslato: 20. Okt, 2020. 19:02 »
Danas bio prvi put na malom servisu (142.000 km na satu ) kod AC Stojanov posle 10 godina odlaska u ovlasceni Skodin servis. Prvi utisak: ljubazni i duplo brzi i duplo jeftiniji od ovlascenog servisa. :)
  • Vozi: Superb 2, 125 kw, elegance

Na mreži dixon

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #28 poslato: 20. Okt, 2020. 23:53 »
Колико је наплатио, ако није тајна? Делови, руке? Које уље и чији филтери? Који је ауто у питању? :)

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: A.C. Stojanov - Beograd - servis za VW i Škodu
« Odgovor #29 poslato: 18. Nov, 2022. 18:53 »
Elem, imao sam nekoliko iskustava sa ovim servisom, ne znam šta bih rekao osim da imam i lepa i loša iskustva...

Prvi put sam kod njih menajo set kvačila i fiksni zamajac pre 2 i po godine, plus pločice kočnica... sve lepo odrađeno, brzo i efikasno...

Letos sam kod njih išao u junu mesecu da mi urade redovan mali servis i dan pre odlaska mi je crkla klapna gasa, e tu su već nastali problemi... Redovan mali servis je odrađen, da kažemo korektno mada nisam video šta je zamenjeno od filtera, ulja... Sale mi je preporučio par dana ranije Castrol 5W30 Longlife ulje, kad sam dovezao auto pitao je da li smo rekli ne sećam se sad koje ulje, podsetio sam ga na dogovor za Castrol ali mi nešto nije delovao da je zadovoljan time, tako da ne znam koje sam ulje dobio...
Takođe sam mu tražio da mi proda 1 litru ulja, dobio sam ga u boci od dizel ulja, masnoj, u nekoj kesetini ili dve kese, takođe masne, ali hajde prihvatio sam to... Prethodne servise sam radio u Autočačku sa Havoline Texaco 5W40 i imam utisak da je to ulje manje trošeno nego Castrol koji je krenuo baš da se troši, nisam siguran ni da li je stvarno bio Castrol?
Račun nisam dobio ali NIKAKAV...

Što se tiče drugog dela servisa, tj. pomenute klapne gasa, prvo mi je neubedljivo rekao da je klapna gasa u pitanju, da ćemo potražitipolovnu da ipak ne uzimamo novu jer bi TREBALO da je klapna gasa... Ja sam žurio da to popravim jer smo trebali ići na letovanje a on nije žurio da nabavi klapnu gasa, zato sam ga pitao i doogovorio da ja kupim Pirburgovu klapnu i da mu donesem, on je nakon 2 dana ugradio, auto sam pokupio, nakon 4 minuta vožnje lampice su krenule da blinkaju, vratio sam se, bio je kao neki senzor ne znam čega oštećen, pa je njega zamenio, i bio je kontakt oštećen na nekom senzoru, čudio se kako sam ga ja oštetio, a ja nikad ništa ispod haube nisam radio, pa je to sređeno, dijagnostiku je radio @dixon i rekao da je sve u redu...
Otišao sam kući, pola sata kasnije opet lampice, SAFE mod, sve ispočetka...
Rekao mi je da mu dovezem auto za za 3 dana jer će tad sigurno moći da se posveti njemu ali kad sam ga dovezao u taj rečeni ponedeljak on je bio u Nemačkoj... Vratio se dan dva kasnije, pa su Sale i @dixon išli na neke obuke pa su opet ako nešto uradili, zamolio sam ih da voze moj auto bar dan dva jer nema svrhe da ga uzimam, dankasnije sami su javili da klapna gasa verovatno nije u redu...
Na pitanje šta dalje, mogu li da nabave, ostalo mi je još 16 dana do polaska na letovanje, bilo je samo sleganja ramenima i reči VIDEĆEMO...
Jasno mi je bilo da Sale nije siguran, vratio sam klapnu gasa u prodavnicu uz overen Zapisnik iz servisa, srećom pa prodavci nisu proveravali, možemo samo verovati da je klapna bila neispravna...
Shvatio sam da mi Stojanov neće rešiti problem, otišao sam u Autočačak uKrnjači kod direktora Vinka, objasnio kakav je problem, nisu imali klapnu gasa na stanju ali su je nabavili za 8 dana iako su rekli da je normalan rok 2 nedelje, ugradili su je u četvrtak, ja malo provozao auto u petak i u subotu ranim jutrom otišao na letovanje.
Dakle, taj utisak o Stojanovu je DOSTA NEGATIVAN...

Mislim da je onu principu korektan čovek ali da jednostavno nekad nema vremena da se posveti svim problemima i da se onda mora pripaziti na njegov rad...

Toliko o tome.
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket



Pretraga foruma [Google]