Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Auto servis Trile Šabac- servis i delovi  (Pročitano 234 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Auto servis Trile Šabac- servis i delovi
« poslato: Oktobar 04, 2021, 14:02:31 posle podne »
Pozdrav, otišla nam je turbina na Škodi Fabiji i odlučili smo se za polovnu, s obzirom na to da smo naišli na oglasima na kontakt ovog čoveka koji daje garanciju na turbinu. Zanima me da li je neko imao iskustva s ovim servisom, pozitivne su recenzije na guglu ali ih ima malo. Hvala unapred!  :)
  • Vozi: Skoda Fabia Combi 1.4tdi 2008

Odg: Auto servis Trile Šabac- servis i delovi
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 04, 2021, 15:12:57 posle podne »
Meni ovo lici na vid besplatne reklame, nov clan, 1 poruka i odmah reklama za servis.  bravo2
  • Vozi: Skoda SuperB 1.4TSI

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 04, 2021, 15:20:37 posle podne »
Nije reklama nego očajnički vid traganja za preporukom 😂 U ovlašćenom servisu su dali ponudu od 170 hiljada, za remont isto nisam mogla da nađem preporuku a verovatno će iskoštati 300/350e. Ako neko ima neki drugi predlog, pomagajte :)
Btw kakva reklama ako sam lepo napisala da nema recenzija i da zato pitam za iskustva pre nego što iskeširamo 200+e?

Na mreži atomislav

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 04, 2021, 16:44:00 posle podne »
Ako polovan turbo kosta 200+ evra, onda je za te novce po meni bolja opcija da remontujete taj koji je crkao i dobijete nov turbo sa garancijom. Ima bar kvalitetnih turbo servisa kod nas.

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 04, 2021, 17:29:53 posle podne »
Pozvala sam čoveka i nije imao turbo na stanju, tako da sad ostaje remont kao opcija.. Da li imate neke preporuke? Čula sam i pozitivne i negativne komentare za Užice a i nemamo baš taj luksuz da budemo bez auta nedelju dana, gledali smo Makedo gas na Smederevskom putu mada ni za njih nisam našla komentare na forumu, samo par recenzija na guglu  wac1

Na mreži Mareska

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 04, 2021, 17:47:20 posle podne »
Pozvala sam čoveka i nije imao turbo na stanju, tako da sad ostaje remont kao opcija.. Da li imate neke preporuke? Čula sam i pozitivne i negativne komentare za Užice a i nemamo baš taj luksuz da budemo bez auta nedelju dana, gledali smo Makedo gas na Smederevskom putu mada ni za njih nisam našla komentare na forumu, samo par recenzija na guglu  wac1
ODLIČAN svaka preporuka za turbo servis 2A se zove u Busijama, dečko vrhunski profesionalac turbouzice škola.
  • Vozi: Passat

Na mreži petarp031

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 04, 2021, 22:14:12 posle podne »
Imam pozitivna iskustva sa Daliborom, vlasnikom Makedo Gas servisom. Reparirao mi je turbinu od octavie 1.9tdi BKC, auto je od tada presao preko 100.000km, radi i dalje odlicno.

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 05, 2021, 10:09:19 pre podne »
Hvala puno na odgovorima!  ^-^