Autor Tema: gde kupiti prednje brisace za Karoq  (Pročitano 4946 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže phenom81Započeo temu

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #30 poslato: 12. Jun, 2023. 20:35 »
Ne vredi...sad skripe i prednji i zadnji brisaci ko ludi ..e sad razmisljam dal je bolje kupiti OEM preskupe brisace( na danasnji dan set prednjih je 5600 a zadnji je 2300 upravo provereno u Alprosu) ili se mlatiti sa ovim Bosch i nekim drugim markama ili ovo sa Alija sa gumama...prosto covek da ne veruje kolko muke oko brisaca 😀😀 dajte neke nove savete
  • Vozi: Skoda Karoq 2019

Van mreže Buca

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #31 poslato: 12. Jun, 2023. 20:39 »
Pre bih brisao stakla jezikom nego dao 50e govnima za brisace... Msm da je bosh mama nisu dzabe al jesu jeftiniji, u firmi imamo neke kineske sa buvljaka ubij me ako znam kkao se zovu ali fazon zastava nemacke na kartonu msm da je set bio ako i 1000 din
  • Vozi: A7 octavia

Van mreže phenom81Započeo temu

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #32 poslato: 12. Jun, 2023. 20:40 »
Buco jel valjas i dalje ti brisace...daj za kolefu sa fiat foruma i ovde neke za Karoqa...
  • Vozi: Skoda Karoq 2019

Van mreže SuperB

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #33 poslato: 12. Jun, 2023. 21:06 »
Nasao sam ti originalne jeftinije, ako ih uopste imaju na stanju, ako je verovati njihovom sajtu….

https://webshop.autohermes.rs/korpa/ 

Prednji za karoq su 4858 din sa popustom


Na mreži maradona


Van mreže phenom81Započeo temu

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #36 poslato: 19. Okt, 2023. 18:18 »
Bucooo jeste ja sam uzeo te odlicni su al samo godinu dana..posle rade al ne vredi mora da se menjaju...
  • Vozi: Skoda Karoq 2019

Van mreže Buca

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #37 poslato: 19. Okt, 2023. 18:26 »
Ja sa oemom nisam zadovoljam uopste... Soferka mi je kao rendana tako da... Stagod...
  • Vozi: A7 octavia

Na mreži Baltazar

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #38 poslato: 19. Okt, 2023. 19:02 »
Orginal kupljeni u ovlascenom servisu pre 2 godine za Rapida, brisu odlicno ali cesto uzasno skripe.
Ima li leka za to ili moraju novi?
  • Vozi: Škoda Rapid 1.2 tsi 2014

Van mreže hirurg

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #39 poslato: 19. Okt, 2023. 21:09 »
Kad skripe onda moraju novi.

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #40 poslato: 20. Okt, 2023. 07:22 »
Да поделим једно, да не кажем, невероватно искуство. На Ф3 смо имали исте (фабричке) брисаче свих 5 година колико је била код нас. Одлично су брисали, мекано, тихо, без обзира на количину воде, не сећам се да сам их икад чуо. И све сам чекао да им нешто зафали јер просто нисам веровао да могу толико трајати. Али нису се дали и отишли су са Ф3 када смо је продали. Све време је била паркирана напољу, сумњам да је закачила 15 дана у гаражи у целој каријери.
А на садашњој Ф4? Код нас је мало преко 4 месеца и када је "танка" кишица знају се чути како зашкрипе односно праве звук!?  >:(
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže Buca

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #41 poslato: 24. Okt, 2023. 18:21 »
Kit komerc drzi belgijski Bosch aerotwin
  • Vozi: A7 octavia

Van mreže phenom81Započeo temu

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #42 poslato: 24. Okt, 2023. 18:23 »
Ortak mi radi u Bosch u Beogradu..reko mi da sve sto je Bosch kod nas je smece tj kinesko govno a da su pravi brisaci jedino od hrvatske pa nadalje..ja sam sad trenutno u hrvatskoj poslovno i idem bas da trazim brisace za mog Karoqa..
  • Vozi: Skoda Karoq 2019

Van mreže Buca

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #43 poslato: 24. Okt, 2023. 18:29 »
Ortak mi radi u Bosch u Beogradu..reko mi da sve sto je Bosch kod nas je smece tj kinesko govno a da su pravi brisaci jedino od hrvatske pa nadalje..ja sam sad trenutno u hrvatskoj poslovno i idem bas da trazim brisace za mog Karoqa..
Moji su Kinesko govno iz Belgije... Zanimljivo
  • Vozi: A7 octavia

Van mreže phenom81Započeo temu

Odg: gde kupiti prednje brisace za Karoq
« Odgovor #44 poslato: 24. Okt, 2023. 18:31 »
Bem li ga Buco tako coek kaze ..znam ga 20 godina i poceo u januaru da radi za Bosch predstavnistvo u bgd..ja mu odma reko srecan pocetak daj brisace i on kaze idi u EU samo tamo ima da valjaju ..
Probacu sutra preko dana da procunjam da vidim sta i gde ima i sta pise pa da slikam
  • Vozi: Skoda Karoq 2019



Pretraga foruma [Google]