Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Columbus i nadogradnja  (Pročitano 330 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže fobia24Topic starter

Columbus i nadogradnja
« poslato: Novembar 02, 2021, 14:53:46 posle podne »
Dobio sam info da mi je stigla oktavija koju sam u februaru narucio i koja je dugo stajala nedovrsena. Kasnije sam konfigurisao isti auto koji u paketu opremu za razliku od ove ima i grejanje prednjeg stakla za istu cenu. Pre neki dan vidim da je Skoda Auto pocela da izbacuje iz konfiguratora dodatnu opremu i mene ce verovatno pozvati da se slozim da odustanem od Canton-a i rikverc kamere koje trenutno nije moguce naruciti, ako ne uzmem ovu koja je sad stigla.
Za rikverc kameru nije problem jer je mogu ugraditi uvek i bolje od fabricke, ali me zanima moze li se ugraditi na Columbus aktivni ili pasivni vufer, odnosno ima li izlaz za vufer? Columbus je i onako daleko od savrsenog zvuka, pa mi ne smeta da ja odaberem ozvucenje ako radio jedinica bez Canton-a podrzava kontrolu za vufer.

Van mreže dixon

Odg: Columbus i nadogradnja
« Odgovor #1 poslato: Novembar 02, 2021, 16:00:28 posle podne »
Не подржава, или canton или обичан surround

« Odgovor #2 poslato: Novembar 02, 2021, 17:50:43 posle podne »
Onda cu sutra videti sta mi je ciniti. Trenutno Canton nemaju, verovatno ga nece ni imati. A ovo da budzim nekim vezivanjem vufera na zvucnike mi se ne radi jer je onda zvuk los.

Na mreži HellBlaze

« Odgovor #3 poslato: Novembar 02, 2021, 19:27:01 posle podne »
Nemaju canton i kameru uopste ili samo za Octy?

Ja koliko sam razumeo na tebi je da izaberes da li ti je bitnija grejana soferka ili canton + kamera, ako je sve ostalo isto

« Odgovor #4 poslato: Novembar 02, 2021, 20:35:15 posle podne »
I nov auto iz fabrike odmah za transport a ne da je stajao negde pola godine i eventualno popravljan od ostecenja koja nastanu usled vremenskih nepogoda kojih su imali. Idem sutra da pogledam auto pa da vidim sta cu. Grejana soferka ne samo sto greje nego je dosta tamnija od obicne i manje se zagreva leti auto ako je na suncu, pa i u voznji. Ali, soferku verovatno ako zamenim nekad mogu staviti grejanu i verovatno se ukljuci funkcija u Columbusu. Canton i rikverc kamera nema u oktaviji od ove nedelje i ni dileri ne znaju hoce li vracati, tj da li je samo nestasica u pitanju ili su izgubili dobavljaca. Pre vise meseci su ukinuli 360' kameru. Kod nekih drugih modela kazu da su izbacili preklapanje retrovizora. Samo rezu opremu.

Van mreže dixon

« Odgovor #5 poslato: Novembar 03, 2021, 07:46:23 pre podne »

Van mreže dixon

« Odgovor #6 poslato: Novembar 03, 2021, 07:47:42 pre podne »
Иначе не иде баш тако уградња друге шоферке, то је ретеофит као и било шта друго, потребно је извесно кодирање и параметсризација одређених модула.. мсм све се да урадити наравно, али није само заменити шоферку и то је то... Немаш ни ожичење за грејану шоферку итдитдитд