Autor Tema: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA  (Pročitano 32644 puta)

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže sale70a

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #210 poslato: 01. Dec, 2021. 23:17 »
Kupio sam na Aliju HEX-V2 interfejs, ali je on V2 samo po imenu :) Ne radi sa mojim kolima 2019. godište. Postoji komunikacija sa vozilom, ali prijavljuje da treba noviji interfejs. Ako nekome treba za stariji automobil (kažu da radi za 2016(7). godište i starije), prodajem po nabavnoj ceni. Zainteresovani neka pišu privatnu poruku. Prilažem i skrinštove kada sam isprobavao.

Pozdrav, ja sam zainteresovan, ako nije otislo, ali mislim da ti ne mogu pisati u pp jer sam nov na forumu, pa ako mozes, pisi ti meni.  :)
  • Vozi: Octavia A7 1.6

Van mreže Jastrebov

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #211 poslato: 09. Maj, 2022. 12:03 »
Pravi V2 klon na Aliju je oko 50e i radi sa VCDS softverom sa zvanicnog ross tech sajta.

Imas li link ako0 moze ?
  • Vozi: Bez auta za pocetak

Na mreži AcoSk

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #212 poslato: 10. Maj, 2022. 00:17 »
Nemam, jer im non stop gase oglase... Ne bi smeli VCDS da prodaju uopste, jer je kopija naravno, pa svaki cas nestaju linkovi tj. oglasi.

Van mreže Jastrebov

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #213 poslato: 10. Maj, 2022. 10:14 »
Hvala , našao sam ovde u Beogradu od kolege koji je skoro nabavio.
  • Vozi: Bez auta za pocetak

Na mreži Remark78

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #214 poslato: 25. Maj, 2024. 07:31 »
Dobar dan svima,

da li ovaj adapter sa Alija:

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $17.81  30%OFF | 2024 VCDS VAGCOM Interface VCDSCAN HEX V2 Update 23.3.3 FOR VW For AUDI Skoda Seat Multi-Language Car Autocom Diagnostics Tools
https://a.aliexpress.com/_EGOj5xz

mogu da koristim na Škodi Oktaviji 1.6 tdi 85kW 2017. (restyling)?

Želeo bih da otključam neke funkcije...

Kakva je priča sa tim VCDS software-om, stiže sa adapterom ili se skida neka krekovana verzija? Može li kratko pojašnjenje?
  • Vozi: Škoda Oktavija 1.6 tdi 116ks 2018.

Na mreži dRagojlo

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #215 poslato: 25. Maj, 2024. 12:36 »
U opisu oglasa ti sve pise
  • Vozi: vw passat

Na mreži Remark78

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #216 poslato: 25. Maj, 2024. 12:47 »
Da, u pravu si, software stiže u paketu, ili online instalacija.

Mene brine što je moja Oktavija proizvedena 25.12.2017. Da li to što u opisu piše "do 2017." uključuje i 2017. godište?

Sa tim uređajem mogu da otključavam opcije na vozilu besplatno? Nije varijanta kao kod OBD11 da trebaju krediti ili neka pretplata?
  • Vozi: Škoda Oktavija 1.6 tdi 116ks 2018.

Na mreži dRagojlo

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #217 poslato: 25. Maj, 2024. 12:50 »
Mozes besplatno ali pitanje je da li ce ovo radito na tvom vozilu. Za to ces vec morati prodavca da pitas, ali mislim da ovo nece raditi kod tebe. Najbolje da proveris kod nekog ko ima istu ovakvu pa da vidis da li radi ili ne. Posalju ti oni program na mail a salju i ovako na disk uz vcds.
  • Vozi: vw passat

Van mreže fobia24

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #218 poslato: 25. Maj, 2024. 14:10 »
Cim su napisali "do 2017" verovatno su imali u vidu pre facelift.

Van mreže hirurgZapočeo temu

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #219 poslato: 26. Maj, 2024. 13:58 »
Dobar dan svima,

da li ovaj adapter sa Alija:

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $17.81  30%OFF | 2024 VCDS VAGCOM Interface VCDSCAN HEX V2 Update 23.3.3 FOR VW For AUDI Skoda Seat Multi-Language Car Autocom Diagnostics Tools
https://a.aliexpress.com/_EGOj5xz

mogu da koristim na Škodi Oktaviji 1.6 tdi 85kW 2017. (restyling)?

Želeo bih da otključam neke funkcije...

Kakva je priča sa tim VCDS software-om, stiže sa adapterom ili se skida neka krekovana verzija? Može li kratko pojašnjenje?
Odakle si ti? Ako blizina BG. Imas drugare sa foruma koji ce ti napraviti sta hoces za neku čast.

Moj ti predlog da ne uzimas. Jer to su zajebane igracke. Pogresis jedan korak, i zajeb veliki. A ne ma nazad. Onda ovlasteni sledi i sisanje.

Bolje sjedi smirom. Napisi sta te zanima. Vjeruj da ce se javiti neko da pomogne :)

Na mreži dRagojlo

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #220 poslato: 26. Maj, 2024. 15:29 »
Po meni to nije lose da se ima jer uvek odmah mozes da vidis sta auto nedostaje ako imas neki problem. A kao sto drug kaze za kodiranje bolje odi kod nekog za cast da ti to uradi ko se sa tim vec bavi.
  • Vozi: vw passat

Van mreže hirurgZapočeo temu

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #221 poslato: 26. Maj, 2024. 15:38 »
Ma zagolica crv. I eto sranja. Daj da probam ovo, daj ono. Procita se nesto na internetu. Znam dosta ljudi sa zajebima. I to uzasnim. Al svako ima pravo da radi sta zeli.

Na mreži oswajac

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #222 poslato: 27. Maj, 2024. 10:06 »
Bejah proslog vikenda kod majstora da ga turi na dijagnostiku da vidimo zasto mi podivljali farovi(nekoliko dana u toku voznje krenu da se tresu kao da nisu dobro iznivelisani) i pitam ga za dijagnostiku bas za VCDS, kaze mi on ako  imas vremena da ucis kako radi dijagnostika, ako imas vremena da ucis kako ti funkcionise auto uzmi je ali da znas  da nema sa njom mnogo igranja ako nesto zajebes nije kao kod vas programera restartuj pa ce vratis podesavanja.
Reko neka hvala bolje da dodjem kod tebe :)

Na mreži Remark78

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #223 poslato: 27. Maj, 2024. 10:52 »
Odakle si ti? Ako blizina BG. Imas drugare sa foruma koji ce ti napraviti sta hoces za neku čast.

Moj ti predlog da ne uzimas. Jer to su zajebane igracke. Pogresis jedan korak, i zajeb veliki. A ne ma nazad. Onda ovlasteni sledi i sisanje.

Bolje sjedi smirom. Napisi sta te zanima. Vjeruj da ce se javiti neko da pomogne :)

Hvala, verujem da će tako i da bude. Svakako sada imam neki običan kineski OBD sa kojim mogu da očitam greške, da pratim VAG DPF parametre i sl.
A za otključavanje funkcija ako se odlučim raspitaću se gde i kako..
  • Vozi: Škoda Oktavija 1.6 tdi 116ks 2018.

Van mreže hirurgZapočeo temu

Odg: Kupovina: VCDS (VAG-COM) KKL OBD II dijagnostika za VW SEAT AUDI SKODA
« Odgovor #224 poslato: 27. Maj, 2024. 11:06 »
Imas forumasa koji imaju obd11 provozas se do BG napravite sta treba popijete neko pivo neki rostilj i ajmo dalje :)



Pretraga foruma [Google]