Autor Tema: Skoda Fabia '02 1.9 TDI GT oznaka?  (Pročitano 482 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže aydZapočeo temu

Skoda Fabia '02 1.9 TDI GT oznaka?
« poslato: 25. Jan, 2022. 18:34 »
Da li zna neko sta tacno znaci oznaka GT na Fabii, stoji na zadnjem djelu auta. Dakle model iz 2002 god. 1.9 TDI, posjeduje bas dobru opremu ako se gleda neki prosjek Fabie tih godina. Trokraki podesivi volan, podesiva sjedista po visini i duzini, podaizaci stakala, el podesivaci retrovizora, cent brava, dalj otkljuc gepeka, prednje i zadnje maglenke, tempomat, alu felge...
  • Vozi: Skoda Fabia 1.9 TDI 2002.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Skoda Fabia '02 1.9 TDI GT oznaka?
« Odgovor #1 poslato: 25. Jan, 2022. 22:36 »
To je sportski model fabije tj izgled, razika je enterijer(volan,kadice kao u vrs samo drugi dezen) dublji prednji i zadnji branik, i drugaciji zadnji lonac. E sad te gt natpise nisam vidjao na gepeku ne znam da li su fabricki.

Ubaci ovde neku sliku da vidimo sta kako.
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži vlado985

Odg: Skoda Fabia '02 1.9 TDI GT oznaka?
« Odgovor #2 poslato: 26. Jan, 2022. 08:23 »
Ja to sve imam na fabiji mk1 2002, elegance, osim tempomata i abs,  to je bio neki krnjavi elegance sklopljen za tadasnje YU trziste  :-X
  • Vozi: Škoda Fabia 1.4mpi 50kw AME

Van mreže t.salai

Odg: Skoda Fabia '02 1.9 TDI GT oznaka?
« Odgovor #3 poslato: 29. Jan, 2022. 15:37 »
GT su sportska verzija civilne Fabie (non-vRS). Dolazili su vecinom kao sto je kolega rekao sa profiliranim sicem, kozna 3 kraka volan, kozna rucica rucne, drugacija rucica mjenjaca, radio sa CD, predjim lipom na pre-FL braniku i zadnjim RS branikom sa kacketom ba gepeku. Jako rijetke verzije dolazile su sa crvenim pojasevima ( koje usput trazim pa ako znate javite ) a ultra ultra rijetke sa zutim pojasem  bravo2
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+

Van mreže aydZapočeo temu

Odg: Skoda Fabia '02 1.9 TDI GT oznaka?
« Odgovor #4 poslato: 30. Jan, 2022. 16:28 »
To je sportski model fabije tj izgled, razika je enterijer(volan,kadice kao u vrs samo drugi dezen) dublji prednji i zadnji branik, i drugaciji zadnji lonac. E sad te gt natpise nisam vidjao na gepeku ne znam da li su fabricki.

Ubaci ovde neku sliku da vidimo sta kako.
.

Evo par slika, s tim da sam mijenjao prekidac za svijetla, ovaj nije originalni i nema opciju za prednje maglenke
  • Vozi: Skoda Fabia 1.9 TDI 2002.

Van mreže aydZapočeo temu

Odg: Skoda Fabia '02 1.9 TDI GT oznaka?
« Odgovor #5 poslato: 30. Jan, 2022. 16:29 »
Oznaka GT
  • Vozi: Skoda Fabia 1.9 TDI 2002.

Van mreže aydZapočeo temu

Odg: Skoda Fabia '02 1.9 TDI GT oznaka?
« Odgovor #6 poslato: 30. Jan, 2022. 16:35 »
GT su sportska verzija civilne Fabie (non-vRS). Dolazili su vecinom kao sto je kolega rekao sa profiliranim sicem, kozna 3 kraka volan, kozna rucica rucne, drugacija rucica mjenjaca, radio sa CD, predjim lipom na pre-FL braniku i zadnjim RS branikom sa kacketom ba gepeku. Jako rijetke verzije dolazile su sa crvenim pojasevima ( koje usput trazim pa ako znate javite ) a ultra ultra rijetke sa zutim pojasem  bravo2
Kod mene su crni nazalost ne znam za pojaseve te boje.
Uglavnom, evo i 2 slike iznad, sve je to kako ste napisali, s tim da sam ugradio usb radio, a moram priznati da bas ne razumijem to za branike  ;)
  • Vozi: Skoda Fabia 1.9 TDI 2002.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Skoda Fabia '02 1.9 TDI GT oznaka?
« Odgovor #7 poslato: 30. Jan, 2022. 17:02 »
Ovo je obicna fabia, nije gt. I nalepnica nije fabricka, da jeste bila bi kao i to sto pise fabia ili vrs, ne kao stiker.
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Skoda Fabia '02 1.9 TDI GT oznaka?
« Odgovor #8 poslato: 30. Jan, 2022. 17:05 »
Ovo je gt fabia
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !



Pretraga foruma [Google]