Autor Tema: SCALA kupovina, rok isporuke  (Pročitano 1297 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DalamberZapočeo temu

SCALA kupovina, rok isporuke
« poslato: 18. Feb, 2022. 09:15 »
Poštovani, izvinjavam se ako sam pogrešio temu.
Dugo sam se dvoumio izmedju Scale i Kamiqa, na kraju je zbog cene ipak izbor pao na Scali. Auto sam pre 15 dana rezervisao u Autokuci Čačak na NBG. Paket Amibition plus(1.0 110ks), od dodatne opreme: kessy sistem-ulazak i paljenje bez kljuca, zadnji podizači stakala, paket loši putevi- povišena šasija i dodatna zaštita motora, kontrola pri vožnji u brdima, sve ukupno 17700e.Rok isporuke 300 dana. Dobra stvar je što ne uzimaju kaparu. Još se dvoumim, gledajući ostale automobile, jer sa sličnom cenom tu je kia storage, hjundai i30, fiat tipo.
Voleo bih da čujem vaše neko mišljenje?
  • Vozi: Škoda scala

Van mreže fobia24

Odg: SCALA kupovina, rok isporuke
« Odgovor #1 poslato: 18. Feb, 2022. 09:39 »
Svakako najbolji izbor po pitanju kvalita izrade i voznih karakteristika. S tim da je tipo na dnu lestvice po svemu navedenom.

Van mreže DalamberZapočeo temu

Odg: SCALA kupovina, rok isporuke
« Odgovor #2 poslato: 18. Feb, 2022. 10:01 »
Škoda kao i svi ostali imaju problema sa čipovima. Od sada se zadnji podizači stakala doplaćuju 185e,a do juce su bili u Amibition paketu, izbacili su raznorazne sisteme bezbednosti, sistem mrtvog ugla, automatsku regulaciju dugih svetala, prosto ih nije moguće ni naknadno naručiti. Jasno, da nam to nije toliko neophodno, ali ostaje neki bezveze osecaj, imajući u vidu cenu.Hjundai npr. u nekom srednjem paketu opreme ima što i ŠKoda u full paketu.
  • Vozi: Škoda scala

Van mreže DalamberZapočeo temu

Odg: SCALA kupovina, rok isporuke
« Odgovor #3 poslato: 19. Feb, 2022. 00:38 »
Dobra stvar je što u Auto kuca Čačak mogu da otkazem porudžbinu kad god poželim.
B  opcija, Kadjar ili Qasqai 2017-2018 godište. Videcu šta mi je činiti, nisam pametan. Znam samo da zelim auto na 10 godina sigurno.
  • Vozi: Škoda scala

Van mreže motormaus

Odg: SCALA kupovina, rok isporuke
« Odgovor #4 poslato: 08. Jan, 2023. 21:41 »
Zavisi šta poručiš i kod koga uzmeš. Ja sam poručio za službeni Ambition sa dodacima u Julu i trenutno mu stoji kraj maja proizvodnja. Onda smo se odlučili da uzmemo auto iz dolaska (Style) koji je Alpros poručio spekulativno i stiže sredinom februara.
Ako moze pomoc, ja sam porucio scalu u aprilu 2022 i jos nemam odredjenu nedelju proizvodnje. Gde Vi to nalazite te rokove kad iz Autokuce kad god pitam jos uvek se nista ne zna?



Pretraga foruma [Google]