Autor Tema: Svetla na 3 generaciji Skode Superb  (Pročitano 944 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SkodilakkZapočeo temu

Svetla na 3 generaciji Skode Superb
« poslato: 05. Okt, 2022. 22:23 »
Imam pitanje u vezi samopodesivih farova na ovom modelu od skoro imam auto i svetla su skroz korektno radila da se sama prilagodjavaju u voznji.

A sada prilikom paljenja auta svetla odrade svoju animaciju i samo ostanu u krajnjem  donjem polozaju i ne mrdaju iz tog plozaja.
Da li neko zna o cemu je rec mozda?
  • Vozi: Škoda Superb 3 generacije

Na mreži Bingodalton

Odg: Svetla na 3 generaciji Skode Superb
« Odgovor #1 poslato: 05. Okt, 2022. 23:33 »
Problem je neki sa svetlima, treba iscitati greske za pocetak. Zato ih obara dole.

Van mreže SkodilakkZapočeo temu

Odg: Svetla na 3 generaciji Skode Superb
« Odgovor #2 poslato: 06. Okt, 2022. 05:51 »
E vidiš to je ono sto je zanimljivo ne pokazuje nikakvu gresku, jedino sto sam uradio na autu jeste da sam promenio opruge pozadi, pa sam mislio da je mozda do toga, ali to mi ne objasnjava prestanak pomeranja 😅
  • Vozi: Škoda Superb 3 generacije

Na mreži petarp031

Odg: Svetla na 3 generaciji Skode Superb
« Odgovor #3 poslato: 06. Okt, 2022. 09:28 »
Verovatno neki od nivelatora farova nije nakacen ili je pukao. Kod mene na starijoj octi pukao je prednji nivelator koji se kaci na amortizer i oba fara su bila u donjem polozaju, u voznji nista nisam video. Ako je radjeno zadje vesanje, moze se desiti da je nivelator zadjeg mosta pukao ili nije nakacen.

Na mreži Bingodalton

Odg: Svetla na 3 generaciji Skode Superb
« Odgovor #4 poslato: 06. Okt, 2022. 13:18 »
Bas tako, krenuo bih od toga, od tih opruga, pogotovo ako se podudara pocetak problema sa zamenom opruga.

Mozda nisam bio precizan sto se tice greske, mislio sam na dijagnostici, ne na instrument tabli. Eventualno na statusu vozila na navigaciji, tu mozda i iskoci.

Van mreže SkodilakkZapočeo temu

Odg: Svetla na 3 generaciji Skode Superb
« Odgovor #5 poslato: 06. Okt, 2022. 15:51 »
Hvala,
Provericu to pa cemo videti, moracu do autoelektricara dok sam gledao i trazio to naisao sam na jednu instalaciju koja je krajnje kriminalna
  • Vozi: Škoda Superb 3 generacije



Pretraga foruma [Google]