Autor Tema: 1.4tsi 8 brzina automatik u prodaji?  (Pročitano 1285 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SuperBZapočeo temu

1.4tsi 8 brzina automatik u prodaji?
« poslato: 13. Nov, 2022. 13:50 »
Odakle se se umesto 1.5TSI motora sada pojavili 1.4TSI motori u novim skodama koje su se odnedavno pojavili u salonima skode u Srbiji? Ja sam mislio da su te motore nasledili novi 1.5TSI i odjednom evo ih po oglasima u ovlascenim

Na mreži Mareska

Odg: 1.4tsi 8 brzina automatik u prodaji?
« Odgovor #1 poslato: 13. Nov, 2022. 15:06 »
Ja vam lepo kazem, da sve sto zavrsi u Srbiji nekad imam utisak da je skart ili bofl roba mislim na nova auta.. Ne znam ni sam koliko novih skoda na taksiju je imalo reklamacija u prvoj godini..
  • Vozi: Passat

Van mreže DarkoNS1987.

Odg: 1.4tsi 8 brzina automatik u prodaji?
« Odgovor #2 poslato: 13. Nov, 2022. 15:38 »
Odakle se se umesto 1.5TSI motora sada pojavili 1.4TSI motori u novim skodama koje su se odnedavno pojavili u salonima skode u Srbiji? Ja sam mislio da su te motore nasledili novi 1.5TSI i odjednom evo ih po oglasima u ovlascenim
Ovo i mene interesuje. Nigde na oficijalnim sajtovima nema 1.4mitora
  • Vozi: Octavia 1.6 tdi 2018. Style

Van mreže fobia24

Odg: 1.4tsi 8 brzina automatik u prodaji?
« Odgovor #3 poslato: 13. Nov, 2022. 15:51 »
Mozda je neka serija za Egipat zavrsila ovde. Ima u Bosni takvih oktavija. Pisao je neko na Hr forumu da ima mogucnost da uzme 1.4 tsi sa automatskim menjacem koji nije dsg nego neki osmostepeni iz audija.

Na mreži Markkoni

Odg: 1.4tsi 8 brzina automatik u prodaji?
« Odgovor #4 poslato: 13. Nov, 2022. 18:06 »
Menjač je Aisin klasični hidraulični, dakle nije DSG. I nije se ugrađivao u Audi. To je menjač koji ide u BMW/Mini i PSA grupaciju. Mislim da je odličan menjač.
Ništa tu nije bofl, to je poznati motor koji se još uvek ugrađuje u hibrid modele. Inače se još uvek prodaje na tržištima gde nije zahtevan EU6d standard.

Van mreže fobia24

Odg: 1.4tsi 8 brzina automatik u prodaji?
« Odgovor #5 poslato: 13. Nov, 2022. 18:22 »
Za motor stoji, ima ga i u novoj hibrid oktaviji rs. To je definitivno povuceno sa egipatskog trzista i trebalo bi da imaju povoljniju cenu. Papire verujem da je uvoznik vec sredio osim ako ne idu u reizvoz npr u Bosnu ili Crnu goru.

Na mreži Markkoni

Odg: 1.4tsi 8 brzina automatik u prodaji?
« Odgovor #6 poslato: 13. Nov, 2022. 18:30 »
Sigurno je da su koštali manje od 1.5 TSI-a. A menjač je verovatno skuplji od DSG-a. Mene tu više mrači što nemaju vazdušne zavese.
Ne idu u izvoz.

Van mreže Peja

Odg: 1.4tsi 8 brzina automatik u prodaji?
« Odgovor #7 poslato: 13. Nov, 2022. 21:53 »
Škoda je odavno počela ugrađivati bilo šta što paše šraf-na-šraf. Na primeru mog Kodiaq, dobio sam neodgovarajući nosač motora i nosač menjača.
Što se kvaliteta tiče, bilo je par stvari detektovanih na završnom testiranju auta (markirane crvenim marker flomasterom), a nisu korigovane pre isporuke, već sam morao da se cimam sa garancijom. Znači, nije im promaklo već su svesno isporučili takav proizvod.
Šteta za Škodu što se blamira zarad isporuke po svaku cenu.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Na mreži observer

Odg: 1.4tsi 8 brzina automatik u prodaji?
« Odgovor #8 poslato: 14. Nov, 2022. 09:21 »
Kao Zastava 80-tih :)
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže vlado985

  • Vozi: Škoda Fabia 1.4mpi 50kw AME

Na mreži Markkoni

Odg: 1.4tsi 8 brzina automatik u prodaji?
« Odgovor #10 poslato: 14. Nov, 2022. 12:09 »
Oni bar nisu napisali DSG. :)



Pretraga foruma [Google]