Autor Tema: Skoda karoq informacije  (Pročitano 148 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Koja2422Započeo temu

Skoda karoq informacije
« poslato: 23. Maj, 2024. 20:49 »
Pozdrav forumasi,

Potrebna mi je vasa pomoc tj par informacija, u procesu sam kupovine polovnog auta skoda karoq 2021 godiste i imam par nedoumica.

Prodavac ima 1 kljuc, spustio sam cenu za tra drugi i sam cu ga izraditi i zanima me da li je neko imao iskustva sa izradom drugog kljuca, on mi je reko da moze u auto cacku direktno ili u nekom skodinom ovlascenom servisu. Da li bi neko znao cenu mozda?

I jos jedno pitanje njemu ispod gepeka nema nista ni rezervna guma ni copavac.Receno mi je da karoq nema rezervnu gumu vec set za krpljenje, pa da proverim sa vama da li je to istina i da li postoji copavac za njega i kojih je dimenzija 16,17,18.. ?

Hvala vam unapred na pomoci.b

Van mreže hardmax

Odg: Skoda karoq informacije
« Odgovor #1 poslato: 23. Maj, 2024. 20:53 »
Kljuc moze da se uradi kod vecine ozbljnijih “auto kljucara” verovatno oko 150€. 
Ja sam u mom imao rezevni tocak u punoj dimenziji na celicnoj felni. Moguce da uz neke pakete nije isao ali mi je sumnjivo jer ima mesta za rezervni tocak.
  • Vozi: Škoda Karoq 1.0 TSI

Van mreže hirurg

Odg: Skoda karoq informacije
« Odgovor #2 poslato: 23. Maj, 2024. 21:46 »
Kljuc je oko 200e orginal.
Stonse tice rezervnog tocka zavisi od opreme. Nije obavezan bio. Palacinka bude. Velicina zavisi koje su ti veličine tockovi na autu. Ako hoces bas bas orginal, odgovara od Ateca Karoq T-roc. Ostala auta ne znam. Nemam tocak. Ne trebam ga.

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Skoda karoq informacije
« Odgovor #3 poslato: 23. Maj, 2024. 23:19 »
За кључ погледај код бравара Елезовића на Булевару. Мислим да може завршити а прилично је повољан. Пре 2-3 месеца сам радио, у гаранцији, за Опел Мериву и био је 120 е, и колико могу препознати кључ је изгледа заправо оригинални Опелов а он га је искодирао идентично оригиналу. У Опел сервису је исто то ваљда око 350 е.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži wkobre

Odg: Skoda karoq informacije
« Odgovor #4 poslato: 24. Maj, 2024. 20:38 »
Imam L&K opremu i nisam imao točak, već set za krpljenje, koji su mi na carini ukrali. Tako da sam uzeo u Austriji rezervni točak pune dimenzije 16" sa originalnim setom (dizalica itd).
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K



Pretraga foruma [Google]