Autor Tema: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija  (Pročitano 53368 puta)

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Neba

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #15 poslato: 29. Jan, 2014. 16:07 »
Zanimljiva digresija umesni ljudi su dokazali da ozbiljan auto sa zederom oteraju-ne odvuku nego oteraju- u roku od 25-30 sekundi.
toliko treba sa sve kljucvima da se otkljucaju vrata pa da se otkljuca zeder pa da se upali auto :)

mora da ti ljudi rade za Red Bull cim su toliko brzi  ;)
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI

Van mreže Alpros_auto

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #16 poslato: 29. Jan, 2014. 16:11 »
U slučaju kopiranja ključeva svaka krađa je moguća. Generalno zaštita Zeder bravom je trenutno jedna od najboljih na domaćem tržištu...

Van mreže Turbo

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #17 poslato: 30. Jan, 2014. 17:14 »
Naravno. Bitno je voditi računa ako se ima Zeder, da se ne zaključava prvo Zeder pa volan(ono fabričko zaključavanje što ima svaki auto), nago baš suprotnim redosledom, prvo volan pa Zeder, jer može da se desi da se zaglavi, posle možda uspeš da ga odglaviš, a možda i ne uspeš...

Van mreže zero cool

  • Vozi: Skoda Octavia A5 FL 1.9 TDI Sport + Revochip remap

Van mreže dulefontana

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #19 poslato: 30. Jan, 2014. 21:05 »
Hahahahahaha. Toliko o Zederu. Znaci samo je dobar protiv sitnih lopova.

Van mreže zero cool

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #20 poslato: 30. Jan, 2014. 21:07 »
Smešna sprava.
  • Vozi: Skoda Octavia A5 FL 1.9 TDI Sport + Revochip remap

Na mreži MAKSZapočeo temu

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #21 poslato: 30. Jan, 2014. 21:24 »
Vrlo lep klip i odavno postavljen na youtubet-u, Ali ovo su idealni uslovi za otvaranje zedera. Nekazem da nije moguce.Ali  kad su ti noge gore a glava dole ? Ali ipak je neka zastita. I nemojte zaboraviti da lopovi nece utrositi suvise vremana za otvaranje auta sa alarmom i zederom i sa ko zna jos sa cim . Ako nisu sigurni da ce ga odvesti.
I jos nesto ako su se nameracili na auto ode on pa kako bilo na slep ili ce ga upaliti na licu mesta samo je pitanje kako im je lakse.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže BALKANIJA

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #22 poslato: 30. Jan, 2014. 22:36 »
Igla je skroz Ok ! Znam dosta slucajeva da je osiguranje trazilo ugradnju igle, kako bi osiguralo vozilo. Konkretan slucaj X5 2103. Ja licno imam zeder, ali igla je laksa za upotrebu.

Kada zaglavi Zeder ja razdvojim kljuceve, i stavim zederov kljuc u Z, a kontakt kljuc i k bravu. I par cimanja volanom slucaj odglavljen.

U AutoCacku pre desetak i vise godina, oni su licno ugradjivali alarm GT i sistem zakljucavanja menjaca sa MULTILOOK bravom. Ovo za menjac je bilo odlicno. Menjac se ubacivao u rekverc i onda se sastrane ubacivala isto kao sad igla. Dok su kasnije to unapredili samo se menjac ubacivao u rikverc i zakljucavala se MULTILOok brava. Imao sam ovu drugu varijantu na Fabiji i Bila je ekstra zastita brza neprimetna ...

Van mreže Turbo

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #23 poslato: 30. Jan, 2014. 23:06 »
http://www.youtube.com/watch?v=2C65ziTmhis

Ne kažem da je fejk 100%, ali isto tako niko ne može da me ubedi u suprotno. Za početak, moja Zeder brava ne izgleda ni približno ovako i ne zaključava se ovako, mnogo je veća i drugačijeg je oblika u zadnjem delu koji ide na letvu.
Ako pročitate komentare na poljskom, videćete da je ovaj klip bio razlog podnošenja krivične prijave od strane Zeder s.r.o. Drugo, ne možeš ga s dve igle otvoriti nikako(to i piše u komentarima)najnoviji Zeder ih ima sedam, a starije verzije 5, i mislim najstarija 4 ili 3.


Van mreže zero cool

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #24 poslato: 30. Jan, 2014. 23:40 »
Teorija zavere protiv Zedera  ;)
  • Vozi: Skoda Octavia A5 FL 1.9 TDI Sport + Revochip remap

Van mreže Turbo

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #25 poslato: 31. Jan, 2014. 00:23 »
Pa aj pucaj još neki 'argument'. 'Bem ti diskusiju u kojoj je YouTube relevantni izvor. Ne znam šta da dodam. Daj link neke teme s nekog foruma gde živi čovek piše kako mu je ukraden auto sa zaključanim Zederom. To bi bio lep početak jedne ozbiljne diskusije :-)

Van mreže dulefontana

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #26 poslato: 31. Jan, 2014. 09:34 »
Polako Urose, nemo se nerviras. :P Ako budem stavljao zastitu (a kako stvari stoje moracu) i dalje cu hteti Zeder, s tim sto cu pored te najverovatnije napraviti i oldschool varijantu sa prekidom struje na skriveni prekidac koji ja znam gde je.

Na mreži MAKSZapočeo temu

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #27 poslato: 31. Jan, 2014. 10:33 »
Ma naravno neka zastita mora da se ima. I kao sto rekoh ako hoce da ga oteraju nista ih nezaustavi. A sad sta je bolje tu je malo pitanje. Ima neka nova caka sa nekim kodiranim kljucem a brava je slicna igli ili tako nekako. Cena nemam pojma.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Na mreži djordjebg

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #28 poslato: 31. Jan, 2014. 10:36 »
LK se skidala lomljenjem volana.
Da se Zeder ovako lako skida proculo bi se, dobar glas se daleko cuje, los jos dalje.

Zeder je kostao 26000.
Ono sto je bezobrazluk je sto LK u zameni vrednuju 3000, a prodaju je za 100 evra.

Van mreže Turbo

Odg: Zeder, Igla, Alarm, Kasko... ili šta? Diskusija
« Odgovor #29 poslato: 31. Jan, 2014. 11:07 »
Polako Urose, nemo se nerviras. :P Ako budem stavljao zastitu (a kako stvari stoje moracu) i dalje cu hteti Zeder, s tim sto cu pored te najverovatnije napraviti i oldschool varijantu sa prekidom struje na skriveni prekidac koji ja znam gde je.
Taman posla da se nerviram :-) samo obožavam internet ratnike kojima je klip sa yt argument. Bar znaš kakvih sve klipova ima, na yt postoji perpetuum mobile, auto na vodu itd...



Pretraga foruma [Google]