Autor Tema: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?  (Pročitano 4368 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sale89Započeo temu

Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« poslato: 12. Feb, 2014. 17:00 »
Pozdrav ljudi , bicu iskren , treba mi neko ko se razume u dijagnostiku i u greske koje ona izbacuje, i da se nalazi u Beogradu.U prethodnih mesec dana sam dao 50e za dijagnosticiranje problema i mislio sam ako neko od forumasa poseduje istu da mi pomogne,da nakacimo moj auto i da procitamo sta kaze dijagnostika.Ili ako neko dolazi na skupove redovno mozemo se tamo naci svake prve nedelje u mesecu i da to pogledamo.Hvala unapred svima
« Poslednja izmena: 26. Feb, 2014. 18:21 pedja »

Van mreže dulefontana

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #1 poslato: 12. Feb, 2014. 17:52 »
Ponecu je na sledeci skup pa cemo da gledamo, mada je ja ne znam bas najbolje ali resicemo

Van mreže sale89Započeo temu

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #2 poslato: 12. Feb, 2014. 18:02 »
Hvala puno druze ,vidjamo se za 20 dana :) Izbacuje neke dve greske ali mi nista nije bilo jasno kad mi je majstor objasnio ,ovako cu licno da vidim sta kaze pa cemo svi zajedno da sklopimo sta je u pitanju :)

Sent from my GT-S7500   2


Van mreže dulefontana

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #3 poslato: 12. Feb, 2014. 20:56 »
Samo me molim te podseti dan pred skup, da ne zaboravim

Van mreže sale89Započeo temu

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #4 poslato: 12. Feb, 2014. 20:58 »
Dogovoreno :)

Van mreže djordje cacak

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #5 poslato: 12. Feb, 2014. 22:11 »
Pozdrav.Neznam sto ti naplacuju dijagnostiku,jer to vise niko neradi,proslo je to vreme kada je par sevisa imalo programe za dijagnostiku i onda su drali ljude.Danas svakla radionica ima dijagnostiku jer nemoze bez toga da radi.I da znas da ti dijagnostika nece izbaciti bas tacan problem vec ce te samo uputiti 70-80% gde bi kvar mogao da bude,e ostali procenti su ti do majstora.Jer ako je majstor dundjer onda mu dijagnostika nista nevredi.Meni je npr izbacio kada mi je crkla bobina da neradi 3 ili 4 klip,e onda smo ja i drugar poceli redom od svecica,pa bobina i odmah smo nasli kvar,a neko bi ti odmah rekao da moras da radis klipove ili karike...
  • Vozi: Fabia 1.4 MPI 8v 200 god

Van mreže bugarin

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #6 poslato: 12. Feb, 2014. 22:22 »
Neznam sto ti naplacuju dijagnostiku,jer to vise niko neradi,proslo je to vreme kada je par sevisa imalo programe za dijagnostiku i onda su drali ljude.Danas svakla radionica ima dijagnostiku jer nemoze bez toga da radi.

mozda ovo vazi negde drugde, ali u beogradu tesko.
cena dijagnostike u skodinim ovlascenim servisima ide od 2000RSD pa navise, ukoliko se radi samo dijagnostika.

nevezano za skode:
jedan OVLACENI servis mazde u beogradu NEMA dijagnostiku, jer je po recima zaposlenih to PREVELIKA investicija.
ali zato neovlasceni ima i tu uslugu naplacuje isto 2000RSD.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže sale89Započeo temu

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #7 poslato: 12. Feb, 2014. 22:25 »
Ja idem u jedan servis ovde kod mene u Mirijevu i svaka dijagnostika 10€ ,da li radio auto kod njih ili samo dijagnosticirao problem :P A u poslednjih par meseci mi se stalno nesto palilo gasilo,sve zive lampice i da ne duzim hteo sam da vidimja sta kazu greske i da to sredim nakon dijagnostike,a pomoci ce mi Dule na skupu tako da hvala mu,a i ostalima koji budu na skupu da vidimo sta se to zbiva sa mojim obrtajima koji se dizu i spustaju sami u leru i auto drhće ko pihtije dok je hladan :)

Van mreže zero cool

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #8 poslato: 12. Feb, 2014. 22:35 »
OVLASCENI servis mazde u beogradu NEMA dijagnostiku, jer je po recima zaposlenih to PREVELIKA investicija.

Je*o ja njihov servis.
  • Vozi: Skoda Octavia A5 FL 1.9 TDI Sport + Revochip remap

Van mreže aladdinprint

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #9 poslato: 12. Feb, 2014. 22:55 »
JA da oterao moju skodu u Zemun polje kod Draska ima dijagnostiku kakvu nisam video a ovde na forumu ima
ljudi koi znaju moj problem..Bio sam u kit komercu 3 razlicite dijagnostike,moj majstor,turbo servis kod plavog mosta i nista svi pricaju nesto drugo i na kraju sto kaze ZERO kod Draska se mora doci......
  • Vozi: skoda fabia 1.4tdi 2007god

Van mreže DUTJA ZP

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #10 poslato: 13. Feb, 2014. 08:22 »
Ja idem u jedan servis ovde kod mene u Mirijevu i svaka dijagnostika 10€ ,da li radio auto kod njih ili samo dijagnosticirao problem :P A u poslednjih par meseci mi se stalno nesto palilo gasilo,sve zive lampice i da ne duzim hteo sam da vidimja sta kazu greske i da to sredim nakon dijagnostike,a pomoci ce mi Dule na skupu tako da hvala mu,a i ostalima koji budu na skupu da vidimo sta se to zbiva sa mojim obrtajima koji se dizu i spustaju sami u leru i auto drhće ko pihtije dok je hladan :)
problem sa nemirnim lerom sam imao i ja ali zahvaljujuci majstoru Drasku (tacnije Suci ,jer Drasko radi nesto drugo) vise ga nemam

Послато са LT18i користећи Тапаток 2


Van mreže sale89Započeo temu

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #11 poslato: 13. Feb, 2014. 12:28 »
problem sa nemirnim lerom sam imao i ja ali zahvaljujuci majstoru Drasku (tacnije Suci ,jer Drasko radi nesto drugo) vise ga nemam

Послато са LT18i користећи Тапаток 2



Ne mogu da ti posaljem PP jer ti je puno sanduče pa ajde ovde da te pitam čisto šta je bio problem sa tim lerom i obrtajima ukratko da ne otvaram novu temu :) Hvala

Van mreže DUTJA ZP

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #12 poslato: 13. Feb, 2014. 13:12 »
Nisam primetio,ispraznicu.... A za problem, kupio nove svecice,majstor Suca ih zamenio i jos nesto nastelovao jer nije pokazivao treci cilindar i to je to. A ja sam toliko bio srecan da nisam trazio objasnjenje od njega iskreno. Odrasli smo zajedno i odnos nam je takav da ja doteram auto a on da mi ga vrati popravljenog. I za 15ak godina te saradnje nikad nisam dosao dva puta zbog istog kvara kod njega. I da naglasim servis Drasko se bavi iskljucivo elektrikom a ne mehanikom.

Послато са LT18i користећи Тапаток 2


Van mreže djordje cacak

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #13 poslato: 13. Feb, 2014. 18:58 »
Evo da odgovorim svima.Ja nisam cuo ovde u Cacku u skorije vreme da je neko platio samo dijagnostiku,neracunajuci ovlascene servise jer oni naplacuju 10e kada se uhvatite za kvaku.Evo ja kada mi drugar nije u situaciji kada mi treba dijagnostika(jer on ima sve sto je potrebno) odem u neki privatni servis da mi iscitaju  gresku,obrisu i nista netraze da se plati.Jedino verovatno ako je neko prvi put u servisu mozda njemu naplacuju,ali nisam cuo u zadnje vreme za to.Bar ovde u Cacku.
  • Vozi: Fabia 1.4 MPI 8v 200 god

Van mreže aladdinprint

Odg: Dijagnostika - pomoc, ko/gde ima?
« Odgovor #14 poslato: 13. Feb, 2014. 23:48 »
Majstor Drasko radi elektriku i verovatno elektroniku nisam ga pitao a za mehaniku ima dobre majstore iz drugih servisa koje on preporucuje i garantuje za njih.VRLO PROFESIONALNO
  • Vozi: skoda fabia 1.4tdi 2007god



Pretraga foruma [Google]