Autor Tema: Autotapetar? +zamena neba +slike  (Pročitano 15773 puta)

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Sinke77

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #45 poslato: 01. Sep, 2016. 19:20 »
Kako je završio posao? :-)

Ja takođe hoću sam da radim nebo pa bi info više uvek dobro došao. Takođe hoću da radim i kožni volan i to planiram sam. Već sam pregledao dosta klipova i nadam se skontao kako da uradim volan (samo još čime da popunim gumeni volan jer je kod levog kraka izlizan za medalju - fali sigurno 4 mm u prečniku :-().

Volan je volan - svi se rade na isti fazon, a brine me skidanje neba jer su žabice drugačije kod različitih modela a i izbor materijala mi je diskutabilan. Eko koža mi nije zanimljiva iako je rastegljiva i lako se sa njom radi pogotovu kada se malo zagreje. Više bi da liči na original samo možda sa grubljom teksturom, kao krupnija vlakna. To mi je nekako lepše.

Kada budem uradio sebi okačiću postupak kako sam ja radio. Za sada mi se čini da nisam sve pohvatao pa neću krenuti dok sve ne razradim ;-).
  • Vozi: Škoda Fabia 1.4MPI, 2003 karavan

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #46 poslato: 01. Sep, 2016. 22:00 »
Evo kako je ispalo nebo kod mene u garazi,nikako da stignem da otvorim temu i objasnim sve lepo slikovno!Cim uhvatim vremena bice tema  ;) ;)

http://forum.skodaforum.rs/moja-fabia-roomster/fabia-1-4-mpi-2000-god/60/
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže Sinke77

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #47 poslato: 01. Sep, 2016. 22:49 »
Svaka čast. Koliko vremena je trajala ova igranka? Čini se ali ima tu posla. Pipkavo je kada prvi put radiš.
  • Vozi: Škoda Fabia 1.4MPI, 2003 karavan

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #48 poslato: 01. Sep, 2016. 23:40 »
Svaka čast. Koliko vremena je trajala ova igranka? Čini se ali ima tu posla. Pipkavo je kada prvi put radiš.
Hvala  :P Skidanje,ciscenje i lepljenje neba je trajalo od prilike oko 2 sata,samo iz razloga sto sam sve prvi put radio i plasio se da nesto ne zabrljam  =)) U sustini nije nista strasno  ;) ;) ;)
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže NeleSK

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #49 poslato: 13. Okt, 2017. 21:25 »
Pozdrav ljudi. Kod mene na fabiji je pocelo sa zadnje strane da se odlepljuje nebo,e sada citao sam dosta tema na forumu u vezi ovoga problema i mogu reci da je za mene to visa matematika :-) Najvise me zanima a i dosta bi mi pomoglo ako znate da mi preporucite nekog majstora koji bi mi to zavrsio a da je iz Novog Sada i okoline. Neki kontakt telefon ili adresa. Naravno i da nije preskup. Hvala
  • Vozi: Skoda fabia 1.4 mpi

Van mreže muludia

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #50 poslato: 20. Nov, 2017. 21:07 »
I meni treba neki dobar tapetar za nebo ali u Beogradu   .U pitanju je skoda octavia 2005.

Na mreži vlado985

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #51 poslato: 06. Jul, 2018. 22:19 »
Pozdrav, meni se spustio samo jedan dio neba,tamo na zadnjoj klupi u desnom dijelu, da li se moze to odraditi taj cosak bez skidanja kompletnog neba ili ipak mora komplet nebo napolje ??
  • Vozi: Škoda Fabia 1.4mpi 50kw AME

Na mreži 2 Busy

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #52 poslato: 06. Jul, 2018. 22:28 »
Prilično je pipavo za tako nešto. Treba pitati tapetara.

Послато са D6603  


Na mreži t.salai

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #53 poslato: 07. Jul, 2018. 12:51 »
Pozdrav, meni se spustio samo jedan dio neba,tamo na zadnjoj klupi u desnom dijelu, da li se moze to odraditi taj cosak bez skidanja kompletnog neba ili ipak mora komplet nebo napolje ??

Ne samo da moras skinuti nebo nego od krpljenja nema nista. VAG tog godista imaju tanko platno preko zute tanke spuzvice koja se od starosti i sunca smrvi i raspadne, samim time i nebo se odlijepi. Sto neces tu spuzvicu skinuti cetkom nemas na sta niti zalijepiti platno. Uglavnom da pojednostavimo pricu, skidanje neba, novo platno i spuzvica i vracaj sve gore.
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+

Na mreži vlado985

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #54 poslato: 07. Jul, 2018. 14:27 »
To Tibore legendo, covjek je skoda forum sam za sebe  :RR)
  • Vozi: Škoda Fabia 1.4mpi 50kw AME

Van mreže Nidza Opc

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #55 poslato: 09. Sep, 2019. 09:02 »
Evo i ja da se javim za nebo
Posto je staro na superbu 2 bilo u dobrom fizickom stanju nigde se nije odlepilo,ali stanje neba tj platna je bilo katastrofa prljavo
nisam hteo ici na soluciju pranja,jel odmah nakon toga bi se odlepilo
Pa sam odradio jeftiniju varijantnu
presvlacenje neba i promenu boje ispalo je super,ostaje mi jos da prefabam sive delove crnim
Ukoliko nekom bude bila potrebna pomoc tu sam ;)
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year

Van mreže milosgranice

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #56 poslato: 09. Sep, 2019. 18:27 »
Nebo se na svim kolima pere uspesno  bez masine vec rucno
Svaka cast za posao, ja sam lepio kod mene na fabiji, imao sam par gresaka, sveukupno je ispalo dobro
  • Vozi: fabia 1.9sdi



Pretraga foruma [Google]