Autor Tema: Autotapetar? +zamena neba +slike  (Pročitano 15771 puta)

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Autotapetar? +zamena neba +slike
« poslato: 07. Mar, 2014. 07:12 »
Kolege vozači,
potreban mi je dobar autotapetar ali da ne bude mnogo skup. Naime, nebo na mojoj fabiji je poprilično palo,potpuno se odlepilo od krova i počelo je da smeta,kako putnicima na zadnjoj klupi tako i meni u toku vožnje. Da li je neko imao sličan problem i koliko i gde je platio zamenu neba? Veliko hvala.
« Poslednja izmena: 12. Maj, 2015. 02:28 Karlheinz Hell »

Van mreže dusko zemun

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #1 poslato: 07. Mar, 2014. 08:11 »
vi ste jedan od retkih koji imaju bas taj problem ...
uglavnom se krovovi ne odlepljuju na fabijama, vec na oktavijama tih godista...
  • Vozi: skoda 110R, felicia pik up FUN, OCTAVIA TOUR ...

Van mreže Karlheinz

  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže WEST 014

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #3 poslato: 07. Mar, 2014. 14:53 »
Ako ti je blizu Valjevo, ima odlican tapetar. Dacu ti kontakt

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #4 poslato: 07. Mar, 2014. 23:02 »
Ja sam iz Beograda,nije Valjevo daleko ali dok dodjem i vratim se....ode pola para za popravku :)
Hvala u svakom slučaju.

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #5 poslato: 07. Mar, 2014. 23:07 »
PS. Peđa hvala za link, ali bih ipak posao ostavio iskusnijem, plus što živim u stanu pa nemam baš neke uslove za akciju lepljenja krova.

Na mreži MAKS

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #6 poslato: 07. Mar, 2014. 23:12 »
Imas u zemunu AJKULA. mislim da se zove za cenu neznam a kvalitet pa imas sajt zovi i proveri.
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Van mreže Nenad75

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #7 poslato: 08. Avg, 2014. 01:38 »
Zdravo. Imam isti problem kao i ti, ja sam danas kupio polovno nebo na auto otpadu za 40 eura, sad samo da ga montiram.
 http://forum.skodaforum.rs/dobra-losa-iskustva-kontakt-info/skoda-otpad-svi-kontakti-ovde-ovde/msg20573/#msg20573
« Poslednja izmena: 08. Avg, 2014. 12:55 pedja »

Van mreže sale89

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #8 poslato: 08. Avg, 2014. 16:40 »
Najjeftiniji tapetar za nebo u Beogradu - Surčin...45€ sa njegovim materijalom i lepkom :) Zove se Boban 0637786848

Van mreže dulefontana

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #9 poslato: 09. Avg, 2014. 09:11 »
Vidi cimni duleta, cisto informativno da znas koliko kosta polovan. Par ljudi mi je reklo da to nikada ne moze da se uradi da bude kao fabrika, mada ja sumnjam u to.

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #10 poslato: 16. Avg, 2014. 01:22 »
i kod mene isti problem na kolima,samo shto cu kad uhvatim vremena sam da radim!!a mogu da ti preporucim coveka u KGu samo shto ti se i ne isplati da dolazish zbog toga. >:(
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže Cane

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #11 poslato: 16. Okt, 2014. 19:31 »
Upravo sam zavrsio zamenu platna na nebu i mogu vam reci da je posao veliki ali se isplati jer su mi za moju skodu fabiu karavan trazili 100 eura a mene je kostalo 1kg lepka i 1kg materijala tj oko 15 eura. :RR)
  • Vozi: Škoda fabia 1,4 Mpi

Van mreže dulefontana

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #12 poslato: 17. Okt, 2014. 00:31 »
Upravo sam zavrsio zamenu platna na nebu i mogu vam reci da je posao veliki ali se isplati jer su mi za moju skodu fabiu karavan trazili 100 eura a mene je kostalo 1kg lepka i 1kg materijala tj oko 15 eura. :RR)
Nemas neke slike u toku rada, makar da objasnis proces, zato sto bih i ja sredjivao nebo na Oktaviji. Na dva mesta se odlepilo, nije da smeta ali me nervira.

Van mreže decha

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #13 poslato: 17. Okt, 2014. 14:28 »
Dule,
ako razmisljas sam da radis nudim se za pomoc. Radio sam to vise puta i na vise vrsta automobila. Po prvi put sada sa ovom novom fabiom nemam problem sa nebom pa mi vec malo dosadno :B=)
  • Vozi: skoda fabia 1.9tdi 2006

Van mreže Cane

Odg: Autotapetar? +zamena neba +slike
« Odgovor #14 poslato: 10. Nov, 2014. 20:52 »
Dule nisam slikao,zurio sam da zavrsim,izlomio sam neke plastike tj onu na svetlu u kabini.Prvi put je najteze,sad bi vec islo kao po loju.Ako te nesto vise zanima pp.
  • Vozi: Škoda fabia 1,4 Mpi



Pretraga foruma [Google]