Autor Tema: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...  (Pročitano 25365 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže zare

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #15 poslato: 11. Sep, 2014. 15:35 »
Obzirom na cenu isplati se probati pa makar i da ne valja lepljenje. Bar vidis kako izgleda na staklu, koliko zatamnjuje. Ako ne valja lako ide napolje :).

Van mreže VlajkoZapočeo temu

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #16 poslato: 11. Sep, 2014. 15:44 »
U pravu si, mozda i probam!

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #17 poslato: 11. Sep, 2014. 20:01 »
zare skroz si u pravu,llumar folije koshtaju negde izmedju 3 i 4 hiljade a sve ostalo se naplacuje rad u servisu!tako da samo naci dobre folije i cepaj micooo!
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže zare

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #18 poslato: 11. Sep, 2014. 20:07 »
Znao sam ko ce da se odusevi diy lepljenjem folija :).

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #19 poslato: 11. Sep, 2014. 23:49 »
ko??hhhhh
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže zare

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #20 poslato: 12. Sep, 2014. 11:33 »
Ko  ;D.
Nego ko prvi ode da vidi te folije da javi kakve su. Meni je to blizu ali sam trenutno "malo" ogranicen sto se tice kretanja pa ne idem nigde gde bas ne moram  :(. Valjda cu biti bolje sledece nedelje...

Van mreže dulefontana

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #21 poslato: 12. Sep, 2014. 12:27 »
tako da samo naci dobre folije i cepaj micooo!
Pa nije ni to bas tako jednostavno kao sto izgleda, ali istina je da se lakse radi sa kvalitetnijim folijama nego sa kineskim.

Van mreže zare

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #22 poslato: 15. Sep, 2014. 13:42 »
http://www.oracalpolikarbonati.com/reflektiv-folije-za-stakla/auto-folije-za-stakla

Bio sam malopre da pogledam ove folije.

Ovako kako su poredjane na sajtu idu od najtamnije ka najsvetlijoj. Gledao sam uzorke velicine mozda 5x7 cm tako da nije bas lako oceniti a nisu imali neke druge parcice da mi daju da ponesem kao uzorak
.
Crna je bas crna i meni licno se ne svidja, lose se vidi kroz nju.

Ostale 3 sive se razlikuju izmedju sebe ali ne toliko koliko sam ocekivao. Kroz najsvetliju se sasvim lepo vidi (AUTC50) i ne deluje mnogo tamno. Mozda bi cak mogla da prodje i za prednje bocne prozore mada bi verovatno izasla iz zakonskih okvira na vec zatamnjenim staklima. Na nezatamnjenim staklima bi verovatno bila u okviru zakona. Mozda i gresim ali mi se tako cini...

Cak i najtamnija siva (AUTC20) nije mnogo tamna ali je sve to stvar ukusa. Meni je najbitnije da dobro vidim pa tek onda boja. Trenutno nemaju AUTC35, dobice je sledece nedelje.
Inace broj pored slovne oznake oznacava propusnost svetla. AUTC20 je 22%, AUTC35 je 37%, za AUTC50 je cini mi se 53%.
Na sajtu su svi podaci isti za sve 3 sive folije sto je ocigledno stamparska greska.

Nisam smeo odmah da kupim metar-dva jer ne bih mogao da izdrzim a da je odmah ne zalepim kako znam i umem  ;D. A moram da budem fizicki miran zbog nekih drugih stvari.

Van mreže krcaerdoglija

  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže VlajkoZapočeo temu

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #24 poslato: 18. Dec, 2014. 22:02 »

evo mali popust u KGu!! https://www.facebook.com/events/823620244363159/?notif_t=plan_user_invited
Lepa cena, 100 evra je vec prihvatljivo! Hvala Krco!


Sent from my iPhone  

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #25 poslato: 18. Dec, 2014. 22:28 »
Lepa cena, 100 evra je vec prihvatljivo! Hvala Krco!


Sent from my iPhone  
  ma i to je skupo!!posto sam od danas na odmoru u ponedeljak lepim folije!!sve cu lepo predstaviti!nema na cemu,RESPECT!! ;)
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000

Van mreže zare

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #26 poslato: 19. Dec, 2014. 09:21 »
Obavezno, sa sve slikama i detaljnim objasnjenjima za nas dunstere u lepljenju folija :) :).
Jos samo da ne krene zezanje na tehnickim pregledima od sledece godine ali o tom potom ;).

Van mreže dulefontana

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #27 poslato: 19. Dec, 2014. 10:28 »
Nije lepljenje neka nauka, samo je pitanje koliko ko ima strpljenja. Ja sam kod mene skidao stakla da bih lepse mogao da odradim ivice i da se folija dobro osusi.

Van mreže Turbo

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #28 poslato: 19. Dec, 2014. 13:17 »
100e je sa popustom?! Koje dranje.

Van mreže VlajkoZapočeo temu

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #29 poslato: 19. Dec, 2014. 14:27 »
100 je za karavan


Sent from my iPhone  



Pretraga foruma [Google]